*Hind koos käibemaksuga 20%

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Tegelik konfiguratsioon võib näidatud piltidest pisut erineda.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Tegelik konfiguratsioon võib näidatud piltidest pisut erineda.

Hinnakiri BMW C Seeria

Hinnakiri BMW C Seeria
PDF   |   3.35 MB

BMW C 400 GT.

Linn uues mõõtmes.

Mis muudab linna põnevaks? Inimeste mitmekülgsus? Trendid, mis siit alguse saavad? Lugematul arvul võimalusi? Kõik see üheskoos! Selle avastamine nõuab head vormi – vormi, mis saadab sind mugavalt pikematel reisidel läbi mitmekülgse linnamelu: BMW C 400 GT. Selle abil kiireneb nii linna pulss kui suureneb ka sinu sõiduraadius veidi rohkem, täpselt nii, nagu sinu digitaalne ühenduvus maailmaga. Kuna tegu on keskmise suurusega rolleriga, saad mugavalt liigelda nii linnas sees kui ka selle lähiümbruses. Avasta C 400 GT-ga linna uusi mõõtmeid ning näe palju rohkem asju, mis teevad su linna põnevaks. 

C 400 GT disain

Vali oma stiil.

Sinu C 400 GT näitab stiili. Sinu stiili! Milline värv rõhutab su isikupära kõige paremini?

  Alpine White

  Alpine White annab su rollerile kerge ja nobeda välimuse. See ajatu värv rõhutab iseseisvat disaini.

  Moonwalk Grey metallik

  Enesekindel ja dünaamiline: klassikaline Moonwalk Grey metallik rõhutab seda selge ja sportliku aktsendiga.

  Black Storm metallik

  Rolleril on Black Storm metalliku värviviimistlusega lihtne ja klassikaline välimus.

  Progressiivne, innovatiivne ja emotsioone täis.

  Mine südalinna! Või mis veelgi parem: puhas nauding! See nobe keskmise suurusega roller võimaldab sul linna vallutada, olles samal ajal valmis ka ümbritsevates piirkondades pikemaid reise tegema. Täpselt seda annab C 400 GT edasi: elegantsete küljepaneelide komponentide sportlik V-kuju ning suur tuuleklaas kaitsevad sind tuule ja ilmastiku eest ning annavad edasi linnaliku seiklusjanu. Sellele aitavad kaasa ergonoomiliselt disainitud iste, mis tagab mugavuse ja kindla istumisasendi nii lühikese otsa kui ka pikema reisi puhul. LED-valgustustehnoloogia on eriliselt silmatorkav: ikooniline esituli lisavarustuses olevate päevasõidutulede ja integreeritud eesmiste suunatuledega loovad muljetavaldava välimuse juba esimesest hetkest. Ning see, mis näeb hea välja eestpoolt vaadates, avaldab muljet ka tagant: kitsas, progressiivne ja emotsioone täis – see teeb linna veelgi lõbusamaks. 

  + Loe edasi

  Linna ja kogu maailmaga ühenduses.

  Linna ja kogu maailmaga ühenduses.

  Selline ongi tuleviku tunne: BMW Motorrad Connectivity võimaldab kogeda tõelist revolutsiooni sinu C 400 GT ühenduvuse mõistes. Selle valikulise lisatarvikuga saab sinu nutitelefonist ja rollerist üks üksus. Selleks ühendub teie telefon standardse TFT-ekraaniga ning seda saab intuitiivselt juhtida  käepidemetel oleva multikontrolleriga. Hoiukohta integreeritud pesa tagab, et sinu nutitelefoni energiatase on sama kõrge nagu sul endal. Olgu tegu sinu lemmiklaule sisaldava esitusloendiga või parima marsruudiga läbi linna: uuenduslik üksikasjalik noolenäit võimaldab sul kiirelt ja turvaliselt navigeerida. Ning oled alati oma sõpradega ühenduses. BMW Motorradi kommunikatsioonisüsteem võimaldab sul mitmikjuhteseadme abil lihtsat ligipääsu oma nutitelefoni kontaktiloendile ning seeläbi teha teel olles kõnesid.

  Vaata Connectivity kasutamiseks õppevideot.

  + Loe edasi

  Ühesilindriline sisepõlemismootor

  25
  kW (34 hj) 7500 p/min juures
  212
  kg tühimass, sõiduks valmis, täispaagiga
  775
  mm istme kõrgus (tühimass)
  3,5
  Kütusekulu 100 km kohta vastavalt WMTC andmetele
  Vesijahutusega ühesilindriline sisepõlemismootor

  Ökonoomsus, mis on lõbus.

  Ökonoomsus, mis on lõbus.

  Mootori kontseptsioon arendati spetsiaalselt uute keskmise suurusega rollerite jaoks, mis vastab ideaalselt linnaliikluse erinõuetele. Seda on eriti hästi näha C 400 GT puhul: väike mootori pööretearv tänu ökonoomsele disainile, suured gaasi kiirused, tõhus põlemisprotsess ja minimeeritud hõõrdekaod. See ei taga ainult madala kütusekulu, vaid ka suurepärase sõidunaudingu. Ja kõik see loomulikult kooskõlas Euro 4 heiteväärtustega. Seega tõestab iga reis, et ökonoomsus võib olla väga lõbus. 

  + Loe edasi

  C 400 GT olulisemad omadused

  Elastne kohver
  C 400 GT elastne kohver
  Võtmevaba käivitus
  C 400 GT võtmevaba käivitus
  Täis-LED-esituli
  C 400 GT täis-LED-esituli
  Automaatne stabiilsuskontroll
  C 400 GT automaatne stabiilsuskontroll
  Connectivity (TFT-ekraan)
  Connectivity (TFT-ekraan) C 400 GT
  Ergonoomika ja tuulekaitse
  C 400 GT ergonoomika ja tuulekaitse
  Nutitelefoni sahtel
  C 400 GT nutitelefoni sahtel
  Mootor
  C 400 GT mootor

  Koge mugavusega enamat.

  Koge mugavusega enamat.

  Kas linnast ei piisa? Tahad kogeda enamat? C 400 GT-ga pole see probleem. See viib sind pingutuseta läbi kitsaste tänavate sellise kiiruse ja paindlikkusega, mis avaldab tänu oma unikaalsele sõidumugavusele muljet pikematelgi reisidel. Nii koged suurepärast, vibratsioonivaba ja stabiilset käsitsetavust sirgetel ja ka käänulistel teedel. Põhivarustusse kuuluvad ABS ja automaatne stabiilsuskontroll (ASC) tagavad ohutuse igas olukorras. Ning võtmevaba käivitusega C 400 GT on veelgi mugavam. 

  + Loe edasi

  Olulisemad omadused täpsemalt.

  Ergonoomika ja tuulekaitse

  Mugavalt kaitstud tuule ja ilmastiku eest.

  Nii laia pinnaga kerepaneelide komponendid kui ka kõrge ja lai tuuleklaas pakuvad optimaalset tuule- ja ilmakaitset. Juhtraudade asendi, spetsiaalselt vormitud istme ja lõdvestava jalgade asendi tulemuseks on ergonoomiline kolmnurk, mis on väga mugav ka pikematel teekondadel.

  Connectivity (TFT-ekraan)

  Igakülgselt ühendatud teedevõrgustiku kaudu.

   

  C 400 GT pakub lisavarustusena rollerite valikus maailmas uuenduslikku lahendust, milleks on BMW Motorrad Connectivity. Peeneraldusega 6,5-tolline TFT-värviekraan, nutitelefoni rakendused, nagu telefonikõned, muusika kuulamine või navigeerimine – kõiki neid on võimalik kasutada lihtsalt ja turvaliselt, ka sõitmise ajal.

  Mootor

  Tõhus, võimas, optimeeritud kütusekulu.


  C 400 GT mootor sobib ideaalselt nii linnas liikumiseks kui ka ümberkaudsete piirkondade huvireiside jaoks: töömahuga 350 cm3 ja võimsusega 25 kW (34 hj) 7500 p/min juures pole see ainult võimas, vaid see saab ka lisapunkte väikse kütusekulu eest.

  Täis-LED-esituli

  LED – silmanähtavalt täiustatud turvalisus.


  Ikooniline esituli, mida on LED-tehnoloogiat kasutades aina uuesti disainitud, avaldab muljet omaenda arendatud LED-päevasõidutulede (lisavarustus) ning lähi- ja kaugtulede tohutu valgusvooga. Esisuunatuled on integreeritud kerepaneeli; tagasuunatuled on integreeritud tagatuledesse.

  Automaatne stabiilsuskontroll

  Stabiilsus ja turvalisus.


  Automaatne stabiilsuskontroll võimaldab sul säilitada täielikku juhitavust ka halbades tingimustes. Automaatne stabiilsuskontroll ei lase tagarattal tühjalt pöörelda, mistõttu suunatakse kogu võimsus tõhusalt teele, mis suurendab omakorda tunduvalt aktiivset teeohutust.

  Koge C 400 GT häält

  Muuda see tõeliselt isikupäraseks!

  BMW C 400 GT laseb sul väljendada oma isikupära.

  BMW C 400 GT laseb sul väljendada oma isikupära. Sina otsustad, milline see välja näeb. R 1250 R-i jaoks on saadaval lai valik lisavarustust ja BMW Motorradi originaaltarvikuid.

  Lisateave

  C 400 GT tarvikud

  Rohkem linnaliikuvuse mudeleid.

  spinner