BMW M 1000 XR

Juhiks sündinud

Nii see on: kõige kergem ja võimsam crossover-mootorratas maailmas. Mitte midagi vähemat. Läbinisti M-ratas. Maksimaalse – või siinkohal pikaajalise – jõudluse tarbeks on kaotatud kõik liigne. Just seetõttu on selle nimi M XR. Või nagu meile meeldib öelda: MaXimeeRija. Sest see ratas maksimeerib kõike: sinu sõiduelamust, sinu vastupidavust ja soovi korral ka sinu adrenaliinitaset. Samas saad pikki vahemaid sõites ka rahulikult lõõgastuda. Lõpuks tead, et võid kõik hetke ajel seljataha jätta. #NeverStopChallenging

Maksimaalne varustustase

Täiuslik algus: M-käivitusanimatsioon
BMW Motorradi M 1000 XR-i TFT-ekraan M-käivitusanimatsiooniga
Süsinikkiust detailid: kergem = võimsam
BMW Motorradi M 1000 XR-i M Competitioni paketi süsinikkiust detailid
Sõiduomadusi rõhutav kuju kuni tagaosani
BMW Motorradi M 1000 XR-i õhuke tagaosa ja freesdetailid
Võimas ja vahetu: mootor
BMW Motorradi M 1000 XR-i ShiftCami mootor
Saa jõudlus enda kontrolli alla: M-pidur
BMW Motorradi M 1000 XR-i M-pidur
Kontrollitud jõud: M-tiivaotsad
BMW Motorradi M 1000 XR-i M-tiivaotsad
Kiirelt edasi: eriti sportlik esiosa
BMW Motorradi M 1000 XR-i sportlik esiosa
Juhtimise uus tase: M Carboni veljed
BMW Motorradi M 1000 XR-i lisavarustusse kuuluvad M Carboni veljed

Võidusõidurajale sündinud

Tunnetad seda kohe. M XR kannab endas M-i DNA-d. See kehastab kõike, mida maailma kõige võimsam täht tähistab: liidrirolli, ülemvõimu ning mängulist ja sundimatut domineerimist. M-täht lubab tipptasemel masinaehitust silmapaistvate materjalide ja varustusega. M-tsikliga sõitmiseks on vaja suurepärast sõiduoskust. M ühendab motospordi lummuse kiirtee elustiiliga. Kolmas M-mudel muudab meie neljasilindriliste rataste seeria täielikuks.

+ Loe edasi

Maksimaalne eksklusiivsus

Maksimaalne eksklusiivsus

M mitte ainult visuaalselt. M XR on täielikult M-osadega varustatud. Juba siis, kui heidad esimese pilgu ekraanile, tõmbab M-käivitusanimatsioon sind M-spordi maailma. M Sporti sadul laseb sul sõita väsimust tundmata ja M-tiivaotsad suurendavad aerodünaamilise allasurvejõu abil kontaktsurvet teepinnale. Ja M-pidur võimaldab sooritust täpselt kontrollida.

+ Loe edasi
147
kW (201 hj) 14 600 p/min juures
275
km/h tippkiirus
223
kg DIN-tühimass (täispaagiga/sõiduvalmis)
7,2
sekundit, et kiirendada 0–200 km/h
Vesi-/õlijahutusega neljasilindriline reasmootor BMW Shiftcami tehnoloogiaga

M + XR = pikaajaline jõudlus

M + XR = pikaajaline jõudlus

Võrreldamatu sõidukogemuse võrrandisse kuuluvad M-seeriale omane sooritus ja XR-ile omane pikaajaline jõudlus. Tänu erakordsele ergonoomikale ning sõidurežiimidele Pro ja RACE ei taha sa ratta seljast mahagi tulla. Kõik vajalik on olemas ja see ei tähenda üksnes varustust. M XR on äärmiselt mitmekülgne ning sobib nii spordiks, pikamaasõiduks kui ka kaasas sõitmiseks. Selle massi saab lisavarustusse kuuluva M Competitioni paketi abil veelgi vähendada, et saavutaksid maanteel maksimaalse dünaamilisuse.

+ Loe edasi

See tsikkel sisaldab kõike, mida võidusõidurajalt kaasa soovin võtta – nii hämmastav jõudlus, et sa ei soovi rattalt maha tulla.

 “

Peter Hickman

Briti mootorrattasportlane

M-i hääl

Toores jõud sinu käte vahel

Toores jõud sinu käte vahel

Pead vaid selga hüppama ja sulle meenub kohe, et M XR suudab sind edasi viia kiirusel üle 275 km/h. Nullist sajani 3,2 sekundiga, kahesajani 7,4 sekundiga. Selle teeb võimalikuks RR-i BMW Shiftcami neljasilindriline mootor, mida on XR-i jaoks kohandatud ning mille võimsus maksimaalsel pöörlemiskiirusel (14 600 p/min) on 201 hj (147 kW). Tänu sportkäigukastile, millel on 4., 5. ja 6. käigu puhul lühemad ülekandearvud, ning lühemale lisakäigukasti ülekandearvule, sobib M XR täiuslikult pikkade sõitude jaoks, kus jõudlus on väga oluline. See aitab sul alati juhtimise üle võtta, kui selleks valmis oled.

+ Loe edasi

Tšempioni aura

Äratuntav M

Jõudlusel on kolm värvi: helesinine, tumesinine ja punane. M-ile iseloomulik värvilahendus teeb M XR-i välimuse äratuntavaks. Nendel vähestel hetkedel, kui ratas paigal seisab, näed armastust motospordi vastu, ning seda mitte üksnes värvidest, vaid ka paljudest detailidest.

Helevalge / M Motorsport

Helevalge M-kleepsudega standardratas keskendub tugevatele kontrastidele. Tänu standardsele sinisele M-pidurile on M XR äratuntavalt M-ratas.

Metalliktoon Blackstorm / M Motorsport

Lisavarustusse kuuluva M Competitioni paketiga ratas on jõulist Blackstormi metalliktooni ning M-kleepsudega. Suurepärast välimust täiustavad M Carboni veljed.

Kõigi asjade mõõt

Kõigi asjade mõõt

Täiuslikkus on kõigi detailide summa. Ühtegi millimeetrit pole jäetud juhuse hooleks. Üksikasjaliku M-värvikatte ja eksklusiivsete detailidega, nagu freesitud M-siduri- ja M-pidurhoob, väljendab disain sportlikku standardit. Lühem toonitud sportesiklaas näitab, et see tsikkel pärineb M Motorspordi seeriast.

+ Loe edasi

Juhtimine par excellence

Oled valmis? Hüppa sadulasse, käivita mootor ja sukeldu M-maailma. Sinu taga on õhuke ja tulemustele keskendunud tagaosa lühikese numbrimärgialusega. Sellest hetkest jätad kõik selja taha. Sina juhid. Kuuled võrreldamatut heli, mis kostub järsu kaldega Akrapoviči summutisukast. Ka sinu kaassõitja saab tänu kaassõitja sadula kontuurile, õhukestele käepidemetele ja tagumise jalatoe klambrile nautida tõelist M-kogemust.

+ Loe edasi

Ja see pole veel kõik

Kas armastad katsumusi? Lisavarustusse kuuluv M Competitioni pakett on sulle loodud. Paketti kuuluvad M Carboni veljed ja ohtralt teisi M Carboni detaile, mis annavad tsiklile eriti sportliku välimuse ning vähendavad samal ajal selle massi vaid 220 kilogrammini, maksimeerides nii dünaamikat ja juhitavust. M-i GPS-ringiajaloenduri abil saad keskenduda kiiruserekorditele.

+ Loe edasi

Kohanda oma M-ratast

Kas sul on ideid? Siin saad need reaalsuseks muuta. Kas oled veelgi auahnem? Siin saad end proovile panna. Ükskõik kas eelistad võidusõidurada või maastikusõitu, leiad lisavarustuse ja BMW Motorradi originaaltarvikute hulgast kõik, mida vajad, et muuta M XR oma unelmate tsikliks.

Mine kohandama

Oled valmis enamateks katsumusteks?

spinner