Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.
*Hind koos käibemaksuga 20%

BMW C 400 X

Õpi oma linnakeskkonda iga pöördega aina rohkem tundma

Ole spontaanne. Avasta taas linnakeskkonnad. Püsi liikvel ja samas ka ühenduses. BMW C 400 X koos uue Ride by Wire’i süsteemiga. Enamat, kui lihtsalt transpordivahend. Kulge ülimuslikult läbi linnaliikluse, kuulates samal ajal oma isiklikku taustamuusikat tänu lisavarustuses BMW Motorrad Connectivityle. Sinu linn, sinu mänguväljak. Ning sina ise oled eluga ühenduses – #PluggedToLife.

Väle disain

Kumb sobib sinu iseloomuga?

Selle disain on samuti väga sportlik – ning sina saad otsustada, kui sportlikuks sa seda teha soovid. Rabav või tagasihoidlik? Vali sulle sobiv isikupärane välimus.

Sport

Sportlik ilma pingutamata: värvitoonis Alpine White 3 rõhutab motoroller oma nobedust.

Passion

Selge sõnum: värviviimistlus Racing Red rõhutab selle sportlikku välimust.

Blackstorm metallik 2

Värvitoonis Black Storm metallik 2 ning sellega kokkusobiva musta ja halli istmega näeb motoroller välja ülimuslik ja dünaamiline.

Nobe ja tugeva iseloomuga

Nobe ja tugeva iseloomuga

C 400 X-i disain teeb selgeks, et see on nobe. Kitsad põiktänavad, tihe liiklus? Kattepaneeli osade moodustatav V-kuju annab igas joones edasi dünaamikat ja nobedust, muutes motorolleri kergekaaluliseks ja väledaks. Selle tugevat GS-päritolu on näha kõikjal: kõrged proportsioonid, sugestiivne esiratta kate, täis-LED-tehnoloogiaga suured asümmeetrilised esituled ning lisavarustuses saadaval horisontaalne Y-kujuga LED-päevasõidutuli.

+ Loe edasi

Olulisemad omadused

Optimeeritud automaatne stabiilsuskontroll (ASC)
We see the exhaust and brake system of the C 400 X.
Sportlik tuuleklaas
Näeme C 400 X-i tuuleklaasi.
Ühesilindriline sisepõlemismootor
Näeme C 400 X-i ühesilindrilist sisepõlemismootorit.
LED-esituled koos päevasõidutulega standardvarustuses
Näeme G 310 GS-i LED-esitulesid koos päevasõidutulega.
USB-laadimispesa panipaigas
We see the USB charging socket in the storage compartment of the C 400 X.
BMW Motorrad Connectivity koos mitmikjuhteseadmega
We see the TFT display with BMW Motorrad Connectivity.
Ride by Wire
We see the throttle lever of the C 400 X.
Parema valgustusega Flexcase-panipaik
Näeme C 400 X-i avatud Flexcase-panipaika.

Lõõgastavad sõidud

Tihe linnaliiklus põhjustab stressi? Mitte sinule. C 400 X näitab sulle su linnakeskkonda uuest vaatevinklist. Stabiilne sõit ilma vibratsioonita – nii sirgetel kui ka kurvides. Märg teekate? Optimeeritud automaatne stabiilsuskontroll tagab piisava pidavuse ja parima jõuülekande. Kohtud pärast tööd sõpradega? Pargituna saab Flexcase-panipaika laiendada, et pakkuda sulle piisavalt hoiuruumi. Kiiver ja kindad mahuvad sinna lihtsasti. Plaanid taas spontaanselt sõitma minna? Lihtsalt hüppa selga. Lisavarustuses võtmevaba käivitusega võid võtit taskus hoida. 

+ Loe edasi

Võrgustatud liikuvus

Sinu nutitelefon, sinu C 400 X ja BMW Motorrad ConnectedRide. Laadi oma nutitelefoni alla rakendus BMW Motorrad Connected ning selle tavapärased funktsioonid, nagu telefonisuhtlus, muusika ja navigeerimine, edastatakse juhtmevabalt sinu motorolleri TFT-ekraanile. Seega oled liikvel, kuid püsid endiselt eluga ühenduses – #PluggedToLife.

 

+ Loe edasi

Väle ajam

25
kW (34 hj) 7500 p/min juures
206
kg tühimass, sõiduks valmis ja täispaagiga
775
mm istme kõrgus
3.5
liitrit kütusekulu 100 km kohta vastavalt WMTC andmetele
Vesijahutusega ühesilindriline sisepõlemismootor

Linnakeskkonda loodud

Loomulikud manöövrid. Ristmikel nobe. Dünaamiline vabajooks. C 400 X-i ühesilindriline sisepõlemismootor on loodud linnakeskkonda. See reageerib igal ajal ülimalt kiiresti täna uuele elektroonilisele gaasikontrollerile Ride by Wire. See reageerib sujuvalt juhipoolsele gaasihoova pööramisele, isegi väiksel kiirusel. Foorituli muutub roheliseks ja sina sööstad kohalt. Otsekohene sõidunauding ja madal kütusekulu – mootor kohtub uute Euro 5 standarditega.

+ Loe edasi

Piiramatud sõidunauding – ka A2-kategooria juhiloaga

Selle mudeliga sõitmiseks ei vaja sa muud kui A2-kategooria juhiluba. Meie BMW Motorradi partnerid selgitavad hea meelega kõiki üksikasju.

Edasimüüja otsingu juurde

Rohkem sinu moodi

Sulle sobiva varustusega

Sulle sobiva varustusega

Nüüd on sinu kord: kujunda C 400 X-i lisavarustuse ja BMW Motorradi originaaltarvikute põhjaliku valiku abil, et see vastaks sinu eelistustele. Meie oleme koostanud sulle soovituse – lase end sellest inspireerida.

+ Loe edasi

Külluslikult hoiuruumi – Black Collection

Külluslikult hoiuruumi – Black Collection

Kanna kõike vajaminevat kaasas: uued Black Collectioni kotid pakuvad sulle selleks vajalikku ruumi. Need on veekindlad ning neid saab hoiuruumi jaoks suurendada ja vähendada. Lisaks sobivad uued kotid esimest korda erinevate BMW Motorradi mudelitega.

+ Loe edasi

Veelgi enam eluga ühenduses – #PluggedToLife

spinner