*Hind koos käibemaksuga 20%

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Tegelik konfiguratsioon võib näidatud piltidest pisut erineda.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Tegelik konfiguratsioon võib näidatud piltidest pisut erineda.

Hinnakiri BMW C Seeria

Hinnakiri BMW C Seeria
PDF   |   3.35 MB

BMW C 400 X.

Võta oma linnast enamat.

Tänapäeval tähendab linnaliikuvus enamat kui vaid punktist A punkti B jõudmist. Me ei soovi millestki ilma jääda, vaid saada osa kõigest, mida linnal pakkuda on – ka liikumises olles. C 400 X annab sulle selle võimaluse. Kas oled alati võrgus ja ühendatud? C 400 X on ka. Tegemist on keskmise suurusega rolleriga, mis vallutab kergusega linnaliikluse väljakutsed. Võta sõidule kaasa oma lemmikmuusika ja koge linna läbi oma isikliku heliriba. Või suhtle sõpradega oma ühendatud nutitelefoni kaudu ilma selleks sõitu katkestamata, läbides samal ajal mugavalt linnatänavaid. C 400 X muudab su linna ja marsruudid suureks avaraks ruumiks. See on sinu isiklik ruum, mida saad enda jaoks kaardistada.

C 400 X-i disain

Vali oma stiil.

Kas C 400 X peaks rõhutama sinu isikupära? Kui jah, siis vali lihtsalt endale sobiv värv.

Zenith Blue metallik

Selged jooned ja sportlik iseloom: jäta endast selge, dünaamiline mulje Zenith Blue metallikuga.

Alpine White

Alpine White värviviimistlusega tundub su roller kerge ja kompaktne. Punase aktsendiga süvistatud iste annab sellele sportliku välimuse.

Black Storm metallik

Lihtne ja klassikaline – Black Storm metallik värvitoonis roller

Kergesti manööverdatav, nobe ja isikupärane.

Nagu aimata selle disainist, on C 400 X keskmise suurusega roller linnasõiduks lausa loodud – kerge ja hea manööverdamisvõimega. Aimatavalt V-kujulise vormiga keredetailid annavad sellele eestvaates dünaamilise ja liikuva välimuse – see siluett näitab, et C 400 X parimad omadused paistavad silma kitsastel tänavatel ja tihedas liikluses. Samas kannab C 400 X ka GS-i vastupidavat ja töökindlat vaimu: püstisuunalised proportsioonid, aimatav eesmine porilaud, selgelt ja graafiliselt eralduvad värvitud keredetailid ja suur asümmeetriline täis-LED-lampidega esituli ning horisontaalsed Y-kujulised päevasõidutuled on selle selge näide. Keredetailid ei ole siiski vaid laheda linnastiili väljendus, vaid kaitsevad sind ka tuule ja halva ilma eest. Sale tagaosa on visuaalselt efektne ning saadab kõigile, kes sinu selja taha jäävad, selge sõnumi: just nii lihtne, kiire ja stressivaba võib olla linnaliikuvus.

+ Loe edasi

Ideaalselt ühenduses läbi kogu linna.

Ideaalselt ühenduses läbi kogu linna.

BMW Motorradi Connectivity  toob keskmise suurusega motorollerite klassis lauale tõelise innovatsiooni. Selle erivarustusega saad nutitelefoni ühendada otse oma rolleriga. Esimest korda võimaldab C 400 XC ühendada nutitelefoni TFT-ekraaniga ja seda intuitiivselt kasutada mitmikjuhteseadmega. Otsid ideaalset muusikat linnas ringi sõitmiseks? Tehasest tellitava lisavarustuses oleva Connectivityga pole see probleem. Milline on kõige kiirem tee sinu lemmikrestorani? Uuenduslik ja üksikasjalik noolenäit juhendab sind nii, et jõuaksid kiiresti ja turvaliselt oma sihtkohta. Soovid sõidu ajal sõpradelt küsida, kus nad asuvad? Koos BMW Motorradi kommunikatsioonisüsteemiga saad mitmikjuhteseadme kaudu ligipääsu oma nutitelefoni kontaktiloendile ning ka ringi liikudes kõnesid teha või vastu võtta.


Vaata Connectivity kasutamise mõistmiseks õppevideoid.

+ Loe edasi

Ühesilindriline reasmootor

25
kW (34 hj) 7500 p/min juures
204
kg tühimass, sõiduks valmis, täispaagiga
775
mm istme kõrgus (tühimass)
3.5
Kütusekulu 100 km kohta vastavalt WMTC andmetele
Vesijahutusega ühesilindriline sisepõlemismootor

Ideaalselt ühenduses läbi kogu linna.

Ideaalselt ühenduses läbi kogu linna.

C 400 X mootorikontseptsioon töötati spetsiaalselt välja selle keskmise suurusega motorolleri jaoks, et vastata parimal viisil nii sinu kui ka suure linna vajadustele. Üliefektiivses lahenduses on kombineeritud madalad pöörded, suured kiirused, ökonoomne põlemisprotsess ja minimaalne hõõrdumine – teisisõnu madal kütusekulu ja piiramatu ning lihtne rõõm. Loomulikult vastab heitetase Euro 4 nõuetele. Lühidalt: spontaansed sõidumanöövrid, nobe kiirendus, dünaamiline liuglemine – C 400 X aitab sul kergusega linnaga sammu pidada.

+ Loe edasi

Linnaliikuvus võib olla niivõrd mugav.

Linnaliikuvus võib olla niivõrd mugav.

Igapäevane liiklusummikutes istumine on nüüd minevik. C 400 X annab sulle võimaluse õppida tundma linna ja selle marsruute täiesti uuest küljest. Kogu selle keskmise suurusega motorolleri arhitektuur on orienteeritud esmaklassilistele vibratsioonivabadele sõiduomadustele ja stabiilsusele nii sirgetel lõikudel kui ka kurvides. Turvalisust suurendavad ka raskete teekattetingimuste korral põhivarustuses olevad ABS ja automaatne stabiilsuskontroll (ASC). Oma nutitelefoni saad paigutada integreeritud toitepistikuga laadimishoidikusse, et sa sõidu ajal ja linna avastades millestki ilma ei jääks. Volditav elastikkohver pakub lisaruumi kiivrite, kottide ja kõige muu jaoks, mida linnal pakkuda on.

+ Loe edasi

C 400 X-i olulisemad omadused

Tuuleklaas.
C 650 GT esiosa
Võtmevaba käivitus (lisavarustuses).
C 400 X-i võtmevaba käivitus
Connectivity (lisavarustuses)
C 400 X-i Connectivity
Mootor.
C 400 X-i mootor
Täis-LED-esituli.
C 400 X-i LED
Nutitelefoni laadimiskarp.
C 400 X-i laadimisjaam
Automaatne stabiilsuskontroll.
C 400 X-i automaatne stabiilsuskontroll
Elastne kohver.
C 400 X elastne kohver

Mugav terves linnas.

Mugav terves linnas.

C 400 X on oma disainilt, mugavuselt, tehnilistelt ja ohutusalastelt omadustelt linnaliikluseks ideaalselt valmistatud. 

+ Loe edasi
Täis-LED-esituli

Intelligentne valgustus
Esituled säravad täis-LED-tehnoloogiaga, mis rõhutavad BMW C 400 X-i kõrgeid standardeid. Horisontaalne, Y-kujuline päevasõidutuli tõlgendab GS-sarja esilaternaid individuaalsel viisil.

Connectivity

Igakülgselt ühendatud ka teel olles.
C 400 X pakub rollerite seas erifunktsioonina uuenduslikku uut maailma: BMW Motorrad Connectivity. Peeneraldusega 6,5-tolline TFT-värviekraan muudab nutitelefoni rakenduste kasutamise, nagu helistamise, muusika kuulamise või navigeerimise, lihtsaks – isegi sõites.

Automaatne stabiilsuskontroll

Stabiilsus ja turvalisus.

Olenemata halbadest teeoludest säilib juhitavus tänu automaatsele stabiilsuskontrollile. Automaatne stabiilsuskontroll tagab selle, et tagumine ratas ei pöörleks tühja, jõud kantakse ökonoomselt teele ja seetõttu suureneb sõiduohutus märkimisväärselt.

Mootor

Tõhus, võimas, optimeeritud kütusekulu.
C 400 X-i mootor on linnas liikumiseks ideaalselt disainitud: 350 cm3 töömahu ja 25 kW (34 hj) võimsusega 7500 p/min juures pole see mitte ainult tugev, vaid ka väikse kütusekuluga.

KOGE C 400 X-I HÄÄLT

Rohkem individuaalsust

Erivarustus ja tarvikud.

Laia valiku erivarustuse ja BMW Motorradi originaaltarvikutega võid muuta C 400 X-i selliselt, et see sobiks sinu individuaalsete eelistustega rolleri kohta.

Avasta rohkem

C 400 X-i tarvikud

Rohkem linnaliikuvuse mudeleid

spinner