Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.
*Hind koos käibemaksuga 20%

BMW G 310 R

Esita oma linnale väljakutse

Ärka naeratusega näol. Sest iga päev on võimalus proovida midagi uut – koos BMW G 310 R-iga. Täispaketis on kõik sulle vajalik, nüüd ka koos päevasõidutulega. Tänu optimeeritud mootorile koos süsteemiga Ride by Wire ja läbilibisevale sidurile on sõit mugav ja vilgas – ükskõik, kas sõidad tööle, kohtumisele või linnast välja. Koge G 310 R-i manööverdusvõimet, lihtsat juhitavust ja sportlikkust ning ületa end sellega iga päev – lihtsamini öeldes: #NeverStopChallenging.

Dünaamilise sõidu nautimise tipphetked

G 310 R-i tugevus seisneb selle kerguses ja liikuvuses. 313 cm³ töömahuga ühesilindriline neljataktiline mootor ei paku lõbu mitte ainult suurlinnamelus, vaid ka siis, kui sa kiirete kurvivahetustega linnapiirid ümber määrad.

+ Loe edasi
25
kW (34 hj) 9250 p/min juures
28
Nm maksimaalne pöördemoment 7500 p/min juures
313
cm3 töömaht
3.3
liitrit kütust 100 km-le WMTC andmete põhjal
Vesijahutusega ühesilindriline neljataktiline mootor

Koge nobedust

Ebatavaline ühesilindriline mootor on erilise konstruktsiooniga: silindripea on pööratud 180 kraadi tahapoole, mis liigutab sõiduki raskuskeskme esiratta suunas. See muudab G 310 R-i nobedamaks ja kergemini juhitavaks. Tänu uuele elektroonilisele gaasisüsteemile Ride by Wire on ka gaasireaktsioon alati stabiilne. Ja isevõimendusega läbilibisev sidur teeb ummikusse sattumise korral käiguvahetuse lapsemänguks. Lisaks vastab see mootorratas tänu tõhusale sisepõlemis- ja sekundaarõhusüsteemile ka rangetele Euro 5 standarditele.

+ Loe edasi

Karge heli

Puristlik disain

Sinu stiil sinu linna jaoks

Kõik G 310 R-i kolm ilmet rõhutavad mootorratta energiat täis sportlikkust. Millise valid sina?

Sport

Sportlik läbi ja lõhki: sõida G 310 R Sportiga ja teest saab sinu mänguväljak. Pilkupüüdev värviviimistlus Racing Blue metallik rõhutab selle võimsust.

Passion

Peatamatult kompromissitu: G 310 R Passion on selgelt oma nime väärt. Värviviimistlus Granite Grey metallik annab sellele energilise ilme.

Triple Black

Värviviimistlus Cosmic Black 2 väljendab ideaalselt sinu G 310 R-i dünaamilist iseloomu.

Sportlikud geenid

Hea välimus on geenides, sest G 310 R kannab BMW S 1000 R-i DNA-d. Minimalistliku disainiga on see väga otsekohene ja tähistab seega kergust, täpsust ja puhast sõiduelamust. Style Sport rõhutab eelkõige mootorratta eksimatut võidusõiduvälimust. Mootoripiirkond on nüüd värviviimistlusega Titanium Grey metallik. See annab G 310 R-ile modernse viimistluse koos jalatoeplaatide ja kaasreisija käepidemetega.

+ Loe edasi

Ergonoomika- ja turvaomadused

Ergonoomiline juhtraud ja juhtelemendid
Näeme G 310 R-i juhtrauda ja juhtelemente.
Põhivarustuses LED-esituled ja LED-suunatuled
Näeme G 310 R-i põhivarustuses LED-esitulesid ja -suunatulesid.
Ergonoomiline iste
Näeme G 310 R-i ergonoomilist istet.
Stabiliseeriv ABS
We see the brake system of the G 310 R.
Valualumiiniumist
Näeme G 310 R-i valualumiiniumist velge.
Täpne ühesilindriline mootor
Näeme G 310 R-i mootorit värviviimistlusega Titanium Grey.
Reguleeritavad siduri- ja pidurihoovad
We see the adjustable clutch and brake lever of the G 310 R.
Kvaliteetne alumiiniumkiik
We see the high-quality aluminium swing arm and exhaust system of the G 310 R.

Muuda see enda omaks

Muuda see enda omaks

Nüüd on sinu kord: leia oma G 310 R-ile eritarvikud, mis aitavad sul uusi verstaposte püstitada. Vali meie soovitus või kujunda oma mootorratas just selliseks, nagu sulle meeldib.

+ Loe edasi

Sportlik välimus koos optimaalse kaitsega

spinner