*Hind koos käibemaksuga 20%

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Hinnakiri BMW G Seeria

Hinnakiri BMW G Seeria
PDF   |   7.01 MB

BMW G 310 R.

INTENSIIVNE SÕIDUNAUDING.

BMW G 310 R on sõidunaudingu kehastus. See on loodud elust pulbitsevate linnade jaoks ja kõigile neile, kes lihtsalt armastavad mootorrattaga sõita. See on kergesti manööverdatav ja juhitav ning samas ka sportlik. Ükskõik, kas oled pikka või lühikest kasvu juht – iga sõitja tunneb end BMW G 310 R-i seljas kohe koduselt! Ratas on kerge, kuid oma 313 cm3 mootoriga ka tõeliselt võimas. Uus ratas viib sind turvaliselt ja töökindlalt kontorisse, uusimasse trendikohta või linna peale. G 310 R on tõeline BMW mootorratas, lihtsalt väiksema mootori kubatuuriga. Maksimaalne kvaliteet, meisterlik töö ja erakordne tehnoloogia tagavad intensiivse sõidunaudingu.

G 310 R-i DISAIN

Vali oma stiil.

BMW G 310 R on saadaval kolmes põnevas värviviimistluses: Cosmic Black, Light White / Racing Blue metallik / Racing Red, ja Racing Red.

Cosmic Black

Tooni Cosmic Black edasiarendus koos uue kleebiste asukohaga rõhutab BMW G 310 R-i modernset ja dünaamilist disaini veelgi selgemalt.

Light White / Racing Blue metallik / Racing Red

Toonides Light White / Racing Blue metallik / Racing Red peegeldab sinu BMW G 310 R uhkelt ja selgelt BMW Motorrad Motorsporti päritolu.

Racing Red

Punane G 310 R paistab tumedate kontrastpindadega modernne ja sportlik.

Head geenid. Hea välimus.

Hea välimus on vaieldamatult perekonna tunnus – BMW G 310 R kannab selgelt S 1000 R-i geene. Sportlik esitulevoolund koos võimsa esitule, dünaamilise kütusepaagi viimistluse ja tüüpiliste rotsteri proportsioonidega teeb sellest tänaval tõelise tähelepanumagneti. Oma dünaamilise esiosa ja iseloomuliku välimusega tagaosaga on G 310 R korraga nii kerge kui ka tugev. Lühike iste rõhutab rotsteri tagaosa dünaamikat ja annab eriti valgele rattale eksimatult äratuntava motospordile omase välimuse. Anodeeritud kullavärvi kahvel ja pidurisadulad toovad välja ratta meisterliku töökvaliteedi.
Efektne detail on ka alumiiniumist kiik. Väljalõiked lisavad kergust ja vardad stabiilsust. Ja laiad rehvid haakuvad suurepäraselt teega. Nii on sõidunauding garanteeritud.
+ Loe edasi

Ühesilindriline neljataktiline mootor

25
kW (34 hj) 9500 p/min juures
28
Nm maksimaalne pöördemoment 7500 p/min juures
313
cm3 töömaht
3,3
liitrit kütust 100 km-le WMTC andmete põhjal
Vesijahutusega neljataktiline ühesilindriline mootor

Kerge, tugev ja lihtsasti manööverdatav.

Kerge, tugev ja lihtsasti manööverdatav.

Ja  G 310 R ei jää maha ka tehniliselt. Vastupidi: selle peenelt väljatöötatud ja erakordsed tehnilised lahendused viivad juhipositsioonile. Muu hulgas aitab seda saavutada ühesilindriline neljataktiline 313 cm3 mootor. Tagasilindri ebatavaline kalle ning 180° pööratud silindripea toovad raskuskeskme madalamale ning suunavad selle esiratta poole. Tänu sellele on G 310 R nobedam ja hõlpsamini juhitav.

Eriline mootorikontseptsioon võimaldab ka väga pikka kiike, vaatamata lühikesele teljevahele, ning suurendab seega sõidustabiilsust. Hea välimus, võimsad sõiduomadused ja isegi täis paagiga kaal alla 160 kg – G 310 R võimaldab keskenduda vaid sõidule.

+ Loe edasi

Koge G 310 R-i häält

G 310 R-i olulisemad omadused

Kuldne anodeeritud pöördasendis kahvel.
Kuldne anodeeritud pöördasendis kahvel.
Kuldsed pidurisadulad.
Kuldsed pidurisadulad.
Multifunktsionaalne ekraan.
Multifunktsionaalne ekraan.
Dünaamiline paagiviimistlus.
Dünaamiline paagiviimistlus.
Roostevabast terasest väljalaskesüsteem.
Roostevabast terasest väljalaskesüsteem.
Valualumiiniumist veljed.
Valualumiiniumist veljed.
Alumiiniumist kiik.
Alumiiniumist kiik.
Uuenduslik ühesilindriline mootor.
Uuenduslik ühesilindriline mootor.

Kõik soovivad sellega sõita.

Kõik soovivad sellega sõita.

G 310 R laseb sul tänavatel stressivabalt ja lõõgastunult liikuda. Isegi suurlinna melus sõidad alati enesekindlalt tänu kõigi juhtelementide heale paigutusele. Ergonoomilise paigutusega juhtraud, jalatugi ja juhtelemendid tagavad erakordse sõidukogemuse. Geomeetria ning vedrustuse ja amortide seadistus teeb sellest nobeda linnaliikleja igal pinnasel. Tihedas linnaliikluses, tööle ja koju liikudes või nädalalõpureisil – G 310 R on see, millega sa soovidki vaid sõitma jääda!

+ Loe edasi
Sobiv istmekõrgus igale kasvule.

G 310 R pakub sobivat istet kõigile sõitjatele ning hoiab sind rattal stabiilselt. Lisaks standardsele vaid 785 mm kõrgusega istmele on erivarustusena saadaval ka kaks teist valikut: 770 mm madalam variant ning kõrgem, eriti suure mugavusega 880 mm kõrge iste.
Jõuline pidurisüsteem ja põhivarustuses ABS.

Alates 2013. aastast on see olnud kõigil BMW mootorratastel: ABS põhivarustuses. G 310 R-il tagab see ohutud pidurdusmanöövrid igal teekonnal koos jõuliste piduriklotsidega – isegi kehvadel või poristel teedel.

Rohkem individuaalsust

Erivarustus ja tarvikud.

Pagasiruum igaks olukorraks: olgu selleks sinu igapäevane töölesõit või lühike matk – tänu BMW Motorradi välja töötatud kvaliteetsetele pagasilahendustele oled sa alati täiuslikult varustatud. Avasta spetsiaalselt G 310 R-ile loodud BMW Motorradi lisatarvikud.

KONFIGURAATORI JUURDE

Tarvikud sinu G 310 R-ile

Rohkem rotsterimudeleid

spinner