Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

BMW R 12

Kruiisi nii, nagu oled

Sa ei pea unistama Californiast. Sundimatu kruiiser toob ainulaadse muretuse otse sinu ukse taha. Selle madal sadul kutsub kohe selga hüppama. Täielikult lõdvestunud maanteesurfarina soovid ehk oma kõrvu sobiva muusikaga paitada ja seejärel lõputu suve poole põrutada. Või tahad kuulata üksnes boksermootori heli ja lasta selle ajamisüsteemil end läbi suurlinnade kanda või rokkida käänulistel maateedel. Naudi ainulaadset #Soulfueli tunnet – R 12 seljas on elu lihtne.

Äratuntav originaal

Mitte kiirustav, vaid muretu

R 12 kehastab lihtsat elustiili. Riietus: smart casual. Stiil: klassikaline. Legendaarsed kujunduselemendid, nagu ümar spidomeeter, muudavad selle äratuntavaks. Disaini teevad meeldejäävaks kütusepaak, sadul, õhukasti kate ning eesmised ja tagumised poritiivad.

Metalliktoon Blackstorm

Kata see metalliktooniga Blackstorm. Musta värvi rikkalik kasutamine rõhutab lahedat kruiiseri siluetti.

Punane metalliktoon Aventurin

Rõhutatud vintage: punane metalliktoon Adventurin esi- ja tagaratta katetel ning paagil annab R 12-le veel klassikalisema välimuse.

Eridisain 719 Thorium

Sadula kuldsed õmblused, kuldne juhtraud, hõbedane metalliktoon Avus ja ohtralt freesdetaile – sellise varustustega rattasse armud esimesest silmapilgust.

Mida näed, seda ka tunned

Vaata vaid seda mootorratast seal seismas – see on otsekui lubadus. Selle seljas on iga sõit lihtne, kaunis ja sujuv. Klassikalise kruiiseri kujuga ratas muutub tagapool madalamaks, koosneb ühekohalisest sadulast ja suurest tagaratta kattest. Pisarakujuline teraspaak, mis on loodud varasemate kroomitud paakide eeskujul, sobitub ideaalselt ratta disainiga. Tagaosa näeb tänu integreeritud näidiku- ja tagatuledele kompaktne välja ning on ülejäänud kujundusega kooskõlas. 19-tolline esi- ja 16-tolline tagaratas täiustavad madalat ja sundimatut välimust.

+ Loe edasi

BMW Motorradi argine kruiiser kutsub sind sõidule.

 “
Sära eredalt: kuldsed ja mustad kodarveljed
BMW Motorradi R 12 valikulised kuldsed ja mustad kodarveljed
Tehniline kõrghetk: LED-esituli
LED-esitule ja päevatulega BMW Motorradi R 12
Kutsuv: eriti madal sadul
Väga madala sadulaga BMW Motorradi R 12
Kaasatud on kõrgtehnoloogia: pidurisüsteem
BMW Motorradi R 12 osaliselt integreeritud pidurisüsteem
Dünaamilisus ja mugavus: Pro käiguassistent
Mugavuspaketiga (sh Pro käiguassistent) BMW Motorradi R 12
Elegantne detail: kroomitud VIN-plaat
BMW Motorradi R 12 kroomitud VIN-plaat
Tänapäevane vintage: ümar spidomeeter
BMW Motorradi R 12 klassikaline ümar spidomeeter
Võimas keskpunkt: boksermootor
BMW Motorradi R 12 boksermootor

Kohanda seda!

Kohanda seda!

Individuaalsed ideed põhinevad raamikontseptsioonil. Klassikaline torukujuline raam, lame vedrustus ja uus õhukast pakuvad kütusepaagi ja sadula piirkonna disainimisel maksimaalset vabadust. Kohandatavate osadega, nagu sirge juhtraud või muudetav tagaosa liist, saad oma R 12-le kiirelt rabava bobber’i välimuse anda.

+ Loe edasi

Tunne end vabalt

95
hj (70 kW)
227
kg sõiduki tühimass, täispaagiga/sõiduvalmis
14
-liitrine paak
754
mm kõrgune sadul
Õhk-/õlijahutusega kahesilindriline neljataktiline boksermootor

Sõidurõõm ja rock’n’roll

Tänu legendaarsele ajamile ning sõidurežiimidele ROLL ja ROCK saad lülituda rahulikult sõidustiililt dünaamilisele, millal iganes soovid. Kohandatud kruiiseri järgi optimeeritud boksermootor on madalate pöörete juures võimsa pöördemomendi ja suurepärase kiirendusega. Sõidurežiim ROLL on optimeeritud tasakaalustatud sõidunaudingu jaoks. Sõidurežiim ROCK innustab sind kurve dünaamiliselt võtma, säilitades samal ajal optimaalse stabiilsuse. Oluline on mainida, et tühikäigul liigub R 12 veidi ägedamalt.

+ Loe edasi

Iga algus on lihtne – A2-kategooria jaoks mõeldud R 12

R 12 on saadaval ka A2-kategooria juhilubadega sõitjate jaoks sobivas variandis: võimsusega 35 kW (48 hj). Seega võib sul olla oma mootorratas ka siis, kui sul on veel A2-juhiload. Nüüd saad nautida R 12 nineT intuitiivset juhtimist juba oma sõidukogemuse alguses.

Esmaklassiline kruiiseritunnetus

Võta vabalt

Võta vabalt

Kui vabalt saad end sõidu ajal tunda? Eriline juhtraud ja ergonoomilised jalatoed tagavad suurepärase kruiiseritunnetuse ning lõdvestunud istumisasendi. Madal sadul on kutsuv ning sobib täiuslikult nii uutele sõitjatele kui ka taassündinud mootorratturitele. Veel põhjuseid, et vabalt võtta: ABS Pro reguleerib olenevalt kaldenurgast pidurdusefekti ja DTC suurendab sõiduohutust. Istu mugavalt ja naudi sõitu.

+ Loe edasi

Lihtsuse vaim

Lihtsuse vaim

Istu peale. R 12 viib sind mugavalt kõikjale. Tänu võtmeta käivitussüsteemile saad ratta käivitada võtmeta. Navigeeri oma nutitelefoniga lisavarustusse kuuluva ConnectedRide’i juhtimisäpi abil, mis sisaldab ka telefonihoidikut. Lase kõike veel selgemalt kuvada lisavarustusse kuuluval digitaalselt ekraanil. Vaheta käike sidurit kasutamata tänu valikulisse mugavuspaketti kuuluvale käiguvahetusabile.

+ Loe edasi

Lisateavet Heritage’i fännidele

spinner