All motorcycles are supplied only with equipment required by law (e.g. reflectors as per Euro 4 standard). Illustrations on this website may differ from this.

Figures may include optional equipment and accessories that are available at additional cost. Recommended retail price incl. XX% VAT, excl. freight and packaging. Subject to change and errors.

Reisimine lahedusfaktoriga

Reisimine lahedusfaktoriga

R 18 Roctane on puhta muretuse sünonüüm. Välimus: Bagger. Mugavus: matkamootorratas. Isikupära: tehases eritellimusel valmistatud hot rod. Seda liigutab edasi võimas ja suur boksermootor. Sellega sõitmisel muutub iga maantee Route 66-ks. Selle stiil on sundimatu: must ja matt – selline võib olla rõõm. Vähemalt nende jaoks, kes äratavad #SoulFueli ellu. Baggeri kontuur, dragster-stiilis sadul ja keskmisel kõrgusel ape-hanger näitavad, et see pole tavaline mootorratas. Kas soovid veel rohkem rokenrolli? Isikupärastamiseks valmis olev ratas. Sina pead seda ainult omama!

Lahe hotrod’i disainiga matkamootorratas

Iseloom: sõltumatu

See ekstravertne mootorratas on ebatavaline. See paistab hoolimata oma tumedatest värvidest silma. Või just tänu nendele. Kolm versiooni rõhutavad eri tahke. Kas sulle meeldib olla teistest erinev? Vii see uuele tasemele isikupärastamise teel.

Black Storm metallik

Rokenroll tehasest: must mustas. See tähistab mässumeelset iseloomu värvitoonis Black Storm metallik.

Mineral grey metallic mattMatt metalliktoon Mineral Grey

Enam lahedam olla ei saa: R 18 Roctane on lisavarustusena saadaval matis metalliktoonis Mineral Grey.

Matt metalliktoon Manhattan

Väljendusrikas matt metalliktoon Manhattan annab R 18 Roctanele rohkem elegantsust.

Kollaaž BMW Motorradi R 18 Roctane eri vaadetest

Enam kui mootorratas – sinu seisukohavõtt

Ikooniline esiosa koos ümmarguse LED-esitulega ja 21-tollise valualumiiniumist veljega näitab teed horisondi suunas. Haarad muretult keskmisel kõrgusel olevast ape-hanger-juhtrauast kinni ja toetad jalad põhivarustuses olevatele jalatugedele, samal ajal kui dragster-sadul tagab sulle suurepärase toe pikkadel reisidel. Pikendatud Baggeri kontuur kulgeb otse stiilse tagaosani, kus on kõvakohvrid. See ratas tõmbab pilke. Eksimatult äratuntav: ainulaadne boksermootori heli pärineb silmapaistvast tumedast kroomitud tagasummutist.

+ Loe edasi

See on lihtsalt kõige tavalisem viis reisile minekuks.

 “

Dominic Thönnes

Heritage’i tootespetsialist

Võimas suur boksermootor
BMW Motorradi R 18 Roctane boksermootori üksikasjalik vaade
Muljetavaldav 21-tolline esiratas
BMW Motorradi R 18 Roctane 21-tollise esiratta üksikasjalik vaade
Silmapaistev keskmisel kõrgusel olev ape-hanger
BMW Motorradi R 18 Roctane keskmisel kõrgusel oleva ape-hanger’i üksikasjalik vaade
Must sirge tagasummuti
BMW Motorradi R 18 Roctane tagasummuti üksikasjalik vaade
Ümmargune LED-esituli
BMW Motorradi R 18 Roctane ümmarguse LED-esitule üksikasjalik vaade
Mugav dragster-sadul
BMW Motorradi R 18 Roctane dragster-sadula üksikasjalik ülevaade
Baggeri välimusega kõvakohver
BMW Motorradi R 18 Roctane külgkohvrite üksikasjalik vaade
Traditsiooniline ümmargune näidiku tüüpi kiirusmõõdik
BMW Motorradi R 18 Roctane ümmarguse näidiku tüüpi kiirusmõõdiku üksikasjalik vaade

Sinu ratas, sinu reeglid

Sinu ratas, sinu reeglid

Veelgi ekstravertsem? Veelgi lahedam? Muuda see unikaalseks. Selleks pakume suurt lisavarustuse valikut, näiteks täitepaneele või Machined-seeriat Roland Sands Designilt. Üksildastele mootorratturitele on saadaval ühekohaline sadul. Iseenesestmõistetavalt saad minna kohandamisel veelgi kaugemale. Sinu ideed on piiritud.

+ Loe edasi

Koge R 18 Roctane häält

Suur boksermootor pikkadeks reisideks

Suur boksermootor pikkadeks reisideks

Ratas nagu seisukohavõtt – kompromissitu sõit. On ütlematagi selge, et sellel mootorrattal on suurim boksermootor, mida me pakume. Püsivalt suure pöördemomendi tekitamisega tagab see puhta sõidurõõmu pikkadel sõitudel. Vahemikus 2000–4000 p/min võid loota pöördemomendile 150 Nm. 4750 p/min juures arendab meie suur boksermootor tohutut võimsust 67 kW (91 hj). Katmata, kõrgläikega, nikeldatud kardaanvõll muudab jõuülekande muljetavaldavalt nähtavaks.

+ Loe edasi
1802
cm³ töömaht
158
Nm suurim pöördemoment 3000 p/min juures
270
km sõiduulatus
720
mm sadula kõrgus DIN-tühimassi korral
Õhk-/õlijahutusega kahesilindriline neljataktiline boksermootor

Esimene samm on kõige lihtsam – R 18 Roctane variant A2.

R 18 Roctane on saadaval ka Euroopa A2-kategooria juhiloa omanike jaoks sobivas variandis: võimsusega 35 kW (48 hj). Seega saad nautida seda mootorratast oma Euroopa A2-kategooria juhiloaga ringi sõites. See tähendab, et saad kohe päris algusest võtta R 18 Roctane intuitiivsest juhtimisest maksimumi. Lisateavet leiad siit.

Kõik on sinu kontrolli all

Arvukad abisüsteemid tagavad selle, et sul on alati kontroll oma ratta üle. Nende hulka kuuluvad automaatne stabiilsuskontroll (ASC), mootori pöördemomendi regulaator (MSR) ning lisavarustuses olevad mäestardi assistent ja tagurdusfunktsioon. Kolm suuremat turvalisust ja sõidunaudingut pakkuvat sõidurežiimi on Rock, Roll ja Rain ning tänu optimaalse isteasendi ergonoomikale ja ohtratele panipaikadele ei pea sa loobuma mugavusest, millega oled pikkadel reisidel harjunud.

+ Loe edasi

Lisateave #Soulfuel-i kohta

spinner