Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.
*Hind koos käibemaksuga 20%

Hinnakiri BMW R 18 Transcontinental

Hinnakiri BMW R 18 Transcontinental
PDF   |   453.15 KB
This is disclaimer text for gpx download files.

BMW R 18 Transcontinental

Parima välimusega maanteeikoon

R 18 Transcontinental pakub sulle eksklusiivset ja luksuslikku reisimist. R 18 perekonna liikmena esindab see BMW Motorradi traditsioone ning on sügavate juurtega nii minevikus kui ka olevikus: selle eksimatu kõrge tuuleklaasiga esiosa ning võimas mootor Big Boxer tõotavad püsivalt mugavat ja jõulist sõitu. Automaatne koormuse kompenseerimise funktsioon kohandab šassiid täpselt mootorrattale kohalduva koormuse järgi. Ning tänu isikupärastamisvalmidusele saad defineerida oma R 18 Transcontinentali selle järgi, mida sa igal reisil avastad: iseenda. Lihtsamini öeldes: klassikaline #SoulFuel.

R 18 Transcontinental disain

Reisimine avardab meelt – ning kujundab näiteks meie iseloomu

R 18 Transcontinental näeb välja, nagu see võiks kilomeetreid lihtsalt alla kugistada. Suur esiratta porilaud ja rabav esiosa ning mõlemad lisaesituled loovad elegantse voolujoonelisuse alguspunkti. 24-liitrine kütusepaak, tuulesuunajad, jalatoed ning kaassõitja seljatoega pealiskohver panevad selge määratlusega välimusele punkti.

Eridisain 719 Mineral White metallik

Reisikaaslane, keda elegantsuses on raske võita. Kuhu iganes see ka ei läheks, on mootorratas alati tähelepanu keskmes. Oma säravvalgete pindade ja kuldsete rõhujoontega loob see muljetavaldava ilme kõikjal, kuhu satub.

Gravity Blue metallik

Harmooniline, tasakaalustatud, atraktiivne: oma värvilahendusega näitab sinu mootorratas välja enesekindlust, olles igal hetkel valmis juhtpositsiooni haarama.

R 18 Transcontinental First Edition

Valgete topeltjoontega värviviimistlus Black Storm metallik, hõbehallid veljed, lõiketöödeldud kontrastid ja hulgalised kroomitud detailid, nagu silindripea katted ja mootorikorpuse kate näitavad, et stiil ja enesekindlus on üliolulised, igal ajal ja igal pool.

Black Storm metallik

Värviskeem rõhutab R 18 Transcontinentali elegantset iseloomu. Big Boxer, põhjalik varustus: kõigeks valmis jõuallikas ootab sind.

Eridisain 719 Galaxy Dust metallik / Titan Silver 2 metallik

Just nagu sinu mootorratas, muutub kilomeetreid läbides ka maastik. Sõltuvalt vaatenurgast ja päikesevalgusest helgib värviviimistlus violetsete kuni türkiissiniste toonidega – luues efektse kombinatsiooni mattmusta Big Boxeri mootoriga.

Manhattan metallik matt

Esinduslik, nobe ja energiast pakatav: see värviskeem kuulutab puhast sõidunaudingut sellal, kui sina kilomeetreid neelad. Siin manab horisont ette kiirgava naeratuse.

Järgi oma rada

R 18 Transcontinental on suurepärase ettevalmistusega kõigeks, mis sa talle ette võid sööta. Ratas on loodud selliseks, et saaksid seda kohandada täpselt oma soovide järgi. BMW Motorradi originaaltarvikute ulatuslik valik toetab isikupärastamiskontseptsiooni veelgi. Kollektsioonid „Machined“ ja „2-Tone-Black“, mis on loodud koostöös Roland Sands Designiga, klassikaline Eridisain 719, näiteks AERO disainipaketiga, rõhutavad täiendavalt mootorratta luksuslikku välimust. R 18 Transcontinentalit saab veelgi isikupärastada ja täiendada peene ja mugava matkavarustusega, näiteks kohvrivoodritega.

 

+ Loe edasi
Isikupärastamise juurde external-link-arrow-slim

Lühike ülevaade olulisematest omadustest

Avasta olulisemate omaduste üksikasjad. R 18 Transcontinental pakub sulle kõike, mida võid sellelt oodata, alates traditsioonilistest elementidest kuni modernse mootorrattatehnoloogiani. Ja palju muudki!

+ Loe edasi
Energiareserv
Power Reserve display as a traditional round instrument.
Marshall Gold Series Stage 2
Installed Marshall speakers.
Juhikoht
The cockpit boasts the analogue round instruments and the TFT display.
Must paak topeltvoodriga ja poltidega logoga
Black tank with double lining.
Kaassõitjaiste
Passenger seat with comfortable backrest.
TFT-ekraan
TFT display of the R 18 Transcontinental.
Eesmine kattepaneel
The front trim panel of the R 18 Transcontinental.
Kaitse tuule eest
Kaitse tuule eest R 18 Transcontinental.

Koge R 18 Transcontinentali mootorit

Tugevus sünnib rahulikkusest – ja igast läbitud kilomeetrist

Sa mõistad, miks Big Boxer just seda nime kannab juba siis, kui selle käima paned. Sa tunned selle suurt töömahtu igal meetril. Tüüpilise boksermootori võimsusearendusega saad loota vähemalt 150 Nm-le 2000 ja 4000 p/min vahel. Muljetavaldav pöördemoment ja rikkumata reaktsioonivõime tagavad pikas perspektiivis täieliku naudingu – lõõgastav, ent mitte iialgi igav. Ning avatud nikeldatud kardaanivõll demonstreerib, kui palju ajalugu oleme suutnud 1802 cm³ sisse panna. Mis edasi? Aeg kirjutada sinu enda lugu.

+ Loe edasi
1802
cm³ töömaht
740
mm istme kõrgus
158
Nm pöördemoment 3000 p/min juures
24
liitrine kütusepaagi maht (ligikaudu)
Õhk-/õlijahutusega kahesilindriline neljataktiline boksermootor

Esimene samm on kõige lihtsam – R 18 Transcontinental variant A2

R 18 Transcontinental on saadaval ka A2 kategooriale vastava mudelina võimsusega 95 hj. See variant on vähendatud jõudlusega, seega sobib see ratas sulle juhul, kui oled A2-kategooria juhiloa omanik. R 18 Transcontinental-i intuitiivset käsitsemist saad nautida kohe päris algusest.

Mugavus ja turvalisus

Neelab kilomeetreid lõõgastunult ja turvaliselt

Neelab kilomeetreid lõõgastunult ja turvaliselt

R 18 Transcontinentali seljas võid mugavalt kilomeetreid neelata: dünaamiline püsikiirushoidja (DCC) ja lisavarustuses aktiivne püsikiirusehoidja kontrollivad iseseisvalt kiirust ja vahemaad eesoleva sõidukiga. Lisaks pakuvad põhivarustuses suuremat turvalisust ka kolm sõidurežiimi, automaatne stabiilsuskontroll (ASC) ja dünaamiline mootoripidurduse kontroll (MSR). Lisavarustuses tagurdusfunktsioon, mäestardi assistent ja kesklukustus kohvritele ja pealiskohvrile tagavad igal läbitud kilomeetril veelgi suurema mugavuse.

+ Loe edasi

Rohkem #SoulFuel’i kohta

spinner