Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.
*Hind koos käibemaksuga 20%

Hinnakiri

BMW Hinnakiri C Series
PDF   |   0.92 MB
This is disclaimer text for gpx download files.

BMW CE 02

Liigu omal moel

Aeg üles tõusta! Ees ootab uus päev, mida kujundada. Aga tänane päev on teistsugune. Sa ei tõuse üles ainult selleks, et oma asja ajada. Sa tõused üles selleks, et midagi suurt liikuma panna. Kuidas seda teha? Asud teele uue transpordivahendiga, mis lennutab sind uude reaalsusesse. Vaid paari sekundiga. Täiselektriline. Läbi kitsaste kõrvaltänavate ja laia tänavaruumi. Läbi sinu linna, mida sa nii väga armastad. Sa tunned seda. Sa oled #PluggedToLife, kui muudad liikuvusvahendit – ei, maailma! – CE 02 seljas. Ja see õnnestub sul väga hästi.

Aeg liikuda

Hüppa peale

CE 02-ga on lihtne sõita peaaegu igaühel. Sarnaselt 50 cm³ mopeediga saad alustada sõitmist AM-kategooria mootorrattaloaga juba 16-aastaselt. Saad sellega sõita ka autojuhiloa või A1-kategooria mootorrattaloaga.

Sisene mänguväljakule

CE 02 rikub kõiki reegleid. Mängulised elemendid teevad sellest pilgupüüdja – nii näeb välja sõidurõõm. Visuaalselt vali ja elektriliselt vaikne samal ajal. Murranguline. Ikooniline. Keskkonnateadlik olemine võib olla stiilne.

Tutvu linnaga

Elektrimopeed? Pedaal-elektriratas? Elektritõukeratas? Ei! eParkourer on uue linnaliikuvuse ikoon. See liigub läbi linna nagu parkuurija. Kiire, liikuv, loov. Ja vallutab selle tormiga.

Eksimatult äratuntav eParkourer

„ 

Kujunda oma päev. Tutvu linnaga.

 “

Uue põlvkonna disain

Ideed vahetpidamata

Sina kujundad päeva, sinu eParkourer kujundab õhkkonna. Sind nähakse kõikjal, kuhu lähed. See progressiivne stiil püüab pilku. Oled juba teel järgmise suure asja poole. Aeg edasi liikuda.

Cosmic Black

Must ja julge – sinu väljendusviis. CE 02 on värvitoonis Cosmic Black ja selle põhivarustusse kuulub ühevärviline must sadul. Metalliktoon Granite Grey loob lahedaid kontraste ja kleepsudisain näeb välja värske.

Cosmic black 2

Highline-paketiga CE 02 muutub veelgi ekstravertsemaks tänu eksklusiivsele värvitoonile Cosmic Black 2, kolmevärvilisele mootorratta sadulale ja 22 kleepsule, sh veljekleepsude komplektile. Kuldne kahvel viib selle uuele tasemele.

Tükike tänavakunsti

Pikk madal sadul näib hõljuvat ikooniliste ketasvelgede kohal. Selle rabav siluett on hetkega äratuntav. Need, kes eelistavad midagi eksklusiivsemat, saavad valida valikulise paketi Highline. See hõlmab väljendusrikkamat kujundust ja integreeritud SP Connecti nutitelefonihoidikut. Täiendav kolmas sõidurežiim tõstab pulssi ja soojendusega käepidemed pakuvad lisamugavast tuulistes tingimustes. Väline 1500 W kiirlaadija 11 kW mudeli puhul seab sind kiiremini uuesti liikumiseks valmis. Ja Backend Connectivity lihtsustab su igapäevaelu.

+ Loe edasi

Hüppa peale ja sõida

Hüppa peale ja sõida

Kõik CE 02 omadused ja funktsioonid on loodud tagama lihtsat juhitavust ja maksimaalset sõidurõõmu. Võtmeta käivituse abil saad lihtsalt peale hüpata ja teele asuda. Tänu selle väikesele massile (alates 120 kg-st) on sul kõik alati kontrolli all. Peaaegu hooldusvaba hammasrihmajam paneb sind säästlikult liikuma. eParkoureri tehnoloogia, mugavuse ja ühenduvuse tippsaavutused tagavad maksimaalse toe sinu teel järgmisesse sihtkohta.

+ Loe edasi

Tipptasemel varustus

Integreeritud nutitelefonihoidik SP Connecti tehnoloogiaga
BMW Motorradi eParkourer CE 02 integreeritud nutitelefonihoidik.
Täiuslikult häälestatud sõidurežiimid
Kolm BMW Motorradi eParkourer CE 02 sõiduelamuse režiimi SURF, FLOW ja FLASH
Stiilne Pro sadul
BMW Motorradi eParkourer CE 02 mootorrattasadul
Uusim LED-tehnoloogia
BMW Motorradi eParkourer CE 02 LED-tuli
Elektriline tagurdusfunktsioon
BMW Motorradi eParkourer CE 02 elektriline tagurdusfunktsioon
Ikooniline tagaratta kiik
BMW Motorradi eParkourer CE 02 tagaratta kiik
Nutikad ühenduvusfunktsioonid
BMW Motorradi eParkourer CE 02 juhtraual olev juhtseade
3,5-tolline mikro-TFT-ekraan
BMW Motorradi eParkourer CE 02 TFT-ekraan
„ 

Parim transpordivahend uuele põlvkonnale.

 “

Aeg lõbutseda

Kasuta juhtraual olevaid nuppe, et valida üks sõiduelamuse režiimidest, ja määra, kuidas sa liigud. SURF tähendab maksimaalset vabajooksu ja lõdvestunud liuglemist. Vali FLOW, et liiklusvooga sujuvalt kaasa liikuda. Pakett Highline sisaldab kolmandat režiimi: FLASH. Nimi ütleb kõik: tänu hoogsale stardile ja maksimaalsele energia regenereerimisele võtad valgusfooris rohelise tule süttimisel esimesena paigalt. Seega paku endale ülimat põnevust ja jõua alati esimesena kohale.

+ Loe edasi

Energiat kuni hilisööni

11
kW (15 hj) suurim võimsus
95
km sõiduulatus WMTC kohaselt (minimaalne)
3,0
sekundit 0–50 km/h
100
minutit 20%-st 80%-ni kiirlaadijaga (Highline’i paketi või 11 kW lisavarustuses laadijaga) maksimaalse laadimisvooluga
Õhkjahutusega sünkroongeneraator

Puhkeaeg on laadimisaeg

Puhkeaeg on laadimisaeg

Sa tead täpselt, millal on aeg välja lülituda ja akusid laadida. See on ideaalne aeg ka CE 02 laadimiseks. Laadi seda nagu nutitelefoni – kodusest pistikupesast. 4 kW mudelit saad laadida 20%-lt 80%-ni ühe tunni ja 25 minutiga. 11 kW mudel vajab selleks üht tundi ja 40 minutit lisavarustusse kuuluva kiirlaadijaga. Täielikult laetud 11 kW mudel suudab läbida kuni 95 kilomeetrit, 4 kW mudel kuni 50 kilomeetrit – seda on rohkem kui küllalt kõikide su plaanide jaoks.

+ Loe edasi

Rohkem stiili. Rohkem vabadust. Rohkem mitmekülgsust.

Rohkem stiili. Rohkem vabadust. Rohkem mitmekülgsust.

eParkourer kohaneb sinu elustiiliga. Soovid, et see oleks veelgi pilkupüüdvam, veelgi stiilsem? Või eelistad nautida rohkem vabadust ja sõita järve äärde täiusliku varustusega? Võib-olla soovid võimalikult tihti väljas käia ning tahad, et see oleks ilmastikukindlam ja praktilisem? Vaata meie CE 02 isikupärastamissoovitusi.

+ Loe edasi

Püsi eluga ühenduses – #PluggedToLife

spinner