*Hind koos käibemaksuga 20%

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Hinnakiri BMW S 1000

Hinnakiri BMW S 1000
PDF   |   3.00 MB

BMW S 1000 R.

Kompromissitu dünaamika.

Kas suured kiirused panevad ka sinu südame kiiremini lööma? Sellisel juhul on S 1000 R sinu jaoks õige rotster –  selle juures on loobutud kõigest ebavajalikust, jättes alles maksimaalse ja puhta sõidurõõmu. Selle agressiivne 121 kW (165 hj) mootor toob naeratuse näole igal kiirendusel. Ja uue titaanist standardse HP tagasummuti sügav heli ei jäta mingit kahtlust: just nii peab kõlama elu kiirendusrajal.

S 1000 R-i disain

Vali oma stiil.

Kontrastsed värvilahendused rõhutavad S 1000 R-i dünaamilist disaini ja annavad rattale silmatorkava välimuse. Valida on kolme atraktiivse võimaluse vahel. San Marino Blue metallik annab sinu S 1000 R-ile elegantse noodi, samas kui Light White / Racing Blue metallik / Racing Red ja Black Storm metallik rõhutavad selgelt sportlikku iseloomu.

San Marino Blue metallik

Uus värvitoon San Marino Blue metallik tunnustab sinu S 1000 R-i selgelt defineeritud dünaamilist iseloomu väljapeetud elegantsuse – ja kadedate pilkudega.

HP Style

Traditsioonilised BMW Motorrad Motorspordi värvid Light White / Racing Blue metallik / Racing Red rõhutavad sinu S 1000 R-i sportlikku iseloomu.

Black Storm metallik

See välisvärv annab rattale voolujoonelise välimuse.

Adrenaliin kahel rattal.

Mõned peavad seda lagedaks, kuid meie arvates keskendume me lihtsalt kõige olulisemale. Sõsarmudeli S 1000 RR elemendid on äärmiselt selged: agressiivse joonega eest kõrgem kuju, omapärane kaheks lõhestatud esiosa ja iseloomulikud õhutusavad. Oluliselt väiksem külgmine äärispaneel ja täpsed värvikontuurid väljendavad selgelt, et jõuülekanne pole siin ainus ehe ja kompromissitu element. Kolm värvitooni rõhutavad ratta iseloomu: Light White / Racing Blue metallik / Racing Red, Black Storm metallik ja San Marino Blue metallik.    
+ Loe edasi

Neljasilindriline reasmootor

121
kW (165 hj) 11 000 p/min juures
205
kg mass täispaagiga / sõiduks valmis
114
Nm maksimaalne pöördemoment 9250 p/min juures
814
mm istme kõrgus
Vesi-/õlijahutusega neljasilindriline neljataktiline reasmootor

Kogu dünaamika allikas: mootor.

Kogu dünaamika allikas: mootor.

Just nagu tagaosa, on ka võimas neljasilindriline reasmootor pärit RR-mudelilt. Me suurendasime võimsust taas 121 kW-ni (165 hj). Sellel on erakordselt lineaarne jõuülekanne, mis tagab ratta ühtlase edasipaiskumise kõigil mootorikiirustel. E-Gas võimaldab selle võimsuse kasutamist veelgi täpsemalt reguleerida. Ja ringrajal testitud Pro käiguassistent võimaldab käike vahetada ilma sidurita. Rohkem dünaamikat, lühem reaktsiooniaeg – et piire avastada.

+ Loe edasi

Koge S 1000 R-i häält

S 1000 R-i olulisemad omadused

Iseloomulik esiosa.
S 1000 R-i iseloomulik esiosa
Silmapaistev „R“-logo.
S 1000 R-i „R“-logo
Multifunktsionaalne näidikupaneel.
S 1000 R-i multifunktsionaalne näidikupaneel
Kerge alumiiniumist kütusepaak.
S 1000 R-i kerge alumiiniumist kütusepaak
Väiksem küljepaneel.
S 1000 R-i väiksem küljepaneel
Võimsad pidurid.
S 1000 R-i võimsad pidurid
Lisavarustusena Pro käiguassistent.
S 1000 R-i Pro käiguassistent
HP titaanist summuti põhivarustusena.
S 1000 R-i HP titaanist summuti

Ruumi valikute jaoks.

Ruumi valikute jaoks.

S 1000 R annab sulle kaks sõidurežiimi põhivarustuses: „Rain“ ja „Road“. Režiimis „Rain“ on gaasi lisamine õrnem ning ABS ja ASC kohandatud märja teepinna omadusega. Režiimis „Road“ on gaas, ABS ja ASC seadistatud kuival asfaldil sõitmiseks. Lisavalikutes on kaks täiendavat sõidurežiimi: Dynamic ja Dynamic Pro. Seejuures pakub ABS Pro täiuslikku viivitust ka kaldasendis, aga ka dünaamilist veojõukontrolli (DTC), stardiabi ja kiirusepiirajat Pit Lane Limiter.

Teisalt on „Dynamic Pro“ kõige teravam sõidurežiim: selles ei ole tagarattapiduril saadaval ei ABS ega ABS Pro. Ühtlasi võimaldab „Dynamic Pro“ ise konfigureerida kasutajarežiimis ratta seadeid. Nii on piire vaid üks – see, mille määrate ise.

+ Loe edasi
Race ABS, automaatne stabiilsuskontroll ja kaks sõidurežiimi põhivarustuses.

Sinu vajaduste optimaalseks kohandamiseks on S 1000 R-i põhivarustuses kaks sõidurežiimi „Rain“ ja „Road. Kõrvuti osaliselt integreeritud Race ABS-iga, on põhivarustuses automaatne stabiilsuskontroll (ASC), et suurendada turvalisust ja parandada sooritusvõimet. Neid funktsioone saab sisse ja välja lülitada ka sõidu ajal.
Pro sõidurežiimid koos ABS Pro, DTC, stardiabi ja kiirusepiiraja Pit Lane Limiter.

Koos „Pro sõidurežiimide“ erivarustusega võid pikendada oma S 1000 R-i tehnilist repertuaari ABS Pro ja kahe sõidurežiimiga „Dynamic“ ja „Dynamic Pro“. ABS muutub ABS Proks sõidurežiimides „Rain“, „Road“ ja „Dynamic“. Teised funktsioonid, mis kaasa tulevad, on stardiabi täiuslikuks võidusõidu alustamiseks ja konfigureeritav kiirusepiiraja Pit Lane Limiter piirkiiruse täpseks järgimiseks boksi sõites või sealt väljudes. Enamgi veel, põhivarustusse kuuluv automaatne stabiilsuskontroll (ASC) on asendatud nurkkiiruse anduriga dünaamilise veojõukontrolliga (DTC).
Pro käiguassistent dünaamiliseks käiguvahetuseks.

S 1000 R-ile lisavarustusena pakutav Pro käiguassistent on varem tuntud mudelitelt RR ja S 1000 XR. See võimaldab vahetada käike üle ja alla ilma sidurit kasutamata ja seega peaaegu ilma katkestuseta veojõus, mis suurendab sportlikkust ja dünaamilisust.

Rohkem individuaalsust

Erivarustus ja tarvikud.

Laia valiku erivarustuse ja BMW Motorradi originaallisavarustusega saad muuta S 1000 R-i sobivaks oma individuaalsetele eelistustele.

Lisateave

S 1000 R-i lisavarustus

Rohkem rotsterimudeleid

spinner