Ma jahin põnevust.

Uudishimu ja entusiasm kannustavad Isaac Johnstonit.

Ta on omaenda ülemus. Aastaid tagasi vahetas Isaac Johnston oma kontoritöö elu vastu jutuvestjana ja elustiili fotograafina. Nüüd elab Montanast pärit ameeriklane ootamatute kogemuste nimel ning armastab põnevaid ja inspireerivaid kohti. Esmajoones võlub teda loodus.   

Seiklus ei pea olema midagi suurt ja võimsat. See võib olla kõik, mis sind huvitab. Kui sa lahkud oma mugavustsoonist, koged midagi uut ja põnevat. “

Isaac Johnston

Seal, kus teised pööravad otsa ringi, Isaac jätkab.

Seal, kus teised pööravad otsa ringi, Isaac jätkab.

Isaac on mootorrattal lapsest saati takistusi ületanud. Kuueaastaselt õppis ta oma onu mootorratast kasutama ja kolmeteistkümneselt oli tal juba isiklik masin. Nüüd on BMW F 750 GS tema võti maailma, mis on täis võimalusi ja erakordseid hetki. Just seal, kus teised inimesed pööravad otsa ümber, muutuvad asjad Isaaci jaoks huvitavaks, olgu siis tegu parvematkaga, kanuusõiduga või mägijalgrattaga. Ta on alati uudishimulik ja üllatused on tema autasu.

+ Loe edasi
183
Pikkus (cm)
33
Vanus
25
Kogemus mootorratastega (aastad)
1100
Võimsaim ratas, millega sõidetud (cm3)

Motivatsioon: põnevad hetked.

Kui Isaac töötas kontoris, polnud tal kirge. Ta püüdis võtta endale vastutust, kuid ei pidanud end eriti edukaks. Nüüd januneb ta seikluste järele. "Ebamugavus on minu jaoks põnev. Kui asjad lähevad mugavaks, tean, et liigun vales suunas". Televisioon ja videomängud on ta jaoks igavad. Kõige rohkem naudib ta spontaanseid tegevusi. "Kõik, mis mind inspireerib, asub looduses. Ma pean välja minema, tegema lahedaid asju ja rääkima nendest lugusid – mootorrattaga ja ka ilma".

+ Loe edasi
Valitud elustiili elamine tähendab, et ta ei tea, mida homne toob. “

Isaac Johnston

Mis paneb Isaaci mootori tööle.

Mis paneb Isaaci mootori tööle.

"Inimesed on tõeliselt nemad ise, kui miski neis põnevust tekitab", ütleb Isaac. Ta elab sellistest hetkede nimel ja ammutab neist jõudu. „See on nagu taganttõukav jõud.“ Kui ta tunneb teiste inimeste energiat, motiveerib see teda. See on ka põhjus, miks Isaacil meeldib käia seiklustel ja mootorrattaretkedel koos oma sõpradega. Ta jagab oma lugusid Instagramis, et suurem kogukond saaks inspiratsiooni tema kogemustest ja fotodest. Tema lood tekitavad põnevust ja see annab talle energiat.  

+ Loe edasi

Uued perspektiivid, üllatavad kogemused.

Uued perspektiivid, üllatavad kogemused.

Kordused on Isaaci jaoks igavad. Ta ei käi kusagil rohkem kui ühe korra. „Kuid ma kordan samu tegevusi: matkamine, ujumine, mootorrattaga sõitmine, mägijalgrattaga sõitmine.“ Pole midagi muud, mida ta sooviks meelsamini teha. Samal ajal muudab ta pidevalt perspektiive, mis on osa tema lugudest. Suured seiklused ei ole tema eesmärk. Isegi jalutuskäik jõe ääres võib muutuda üllatavaks hetkeks. „Äkki otsustad minna ujuma, kuigi jõgi on peaaegu külmunud. Kui sa teed midagi hullumeelset ja ootamatut, võib isegi jalutuskäik olla põnev". 

+ Loe edasi

Mootorratastega sõitmine tähendab sõpradega kohtumist.

Teele asudes ei mõtle Isaac alati sihtkohale. Hetkeimpulsi alusel teele asumine on seikluse algus. „Ma lihtsalt istun mootorratta sadulasse ja lõpetan kusagil mägedes.“ Mõned inimesed lähevad jooksma, et mõtteid korrastada, Isaac sõidab oma mootorrattaga. Ta naudib teiste seiklejatega ja kogukonna sarnase mõttelaadiga sõitjatega kohtumist. "Sa peaksid matkama nädal aega, et leida kohti, mida oma ratastel avastame. Sellist sorti sõitmist naudin ma kõige rohkem".  

+ Loe edasi
Mis paneb mu mootori tööle? Teistes inimestes põnevuse nägemine. “

Isaac Johnston

UUS SEIKLUS

Sobilikud mootorrattad.

spinner