Sädelevad 1970ndad.

Mootorrattareis läbi aja koos Hell on Wheels MC-ga.

Hayden Robertsi R nine T Scrambler äratab 1970ndad ellu suurejooneliselt ja detailselt, pakkudes isegi kliendile erilise, läbi aja viiva mootorrattareisi kogemust.  

Profiili kirjeldus

Mootorratas

R nine T Scrambleri iste

Töökoda

Hell on Wheels MC

Hell on Wheels MC

Kohandaja

Hayden Roberts

Põhigarantii

R nine T Scrambleri iste

Konstruktsioon/kohandamine

2017/2017

Kategooria

Cafe Racer

Kõik, mis särab, on kuld

Vaid üks pilguheit R nine T Scramblerile Hell on Wheels MC-lt ja 1970ndad on taas täies hoos – laiad püksisääred lehvimas, laavalambid pulbitsemas ja jalgratastel lapsed. Diskoajastul särasid BMW autod sageli värvkattega Ceylon Gold mudelite puhul nagu E9 või 2002. Ka Hayden Robertsi rattal on see kuldne sätendus, et avaldada ajastule austust. Paak, käsitsi valmistatud tagumine katteplaat ja õhufiltrite kaitsekatted on värvitud kuldseks ja eraldatud keskelt laia musta triibuga. Isegi nostalgilisel istmel on tolle ajastu autode iseloomulik ruuduline muster.  

+ Loe edasi
Kui ma sõidan mootorratastega, on mu pea täiesti vaba – see on seejuures mu lemmikasi. Siis loevad ainult mootori müra ja parimate marsruutide leidmine. “

Hayden Roberts

Hell on Wheels MC

Esitulede must-valged vanglatriibud on Hell on Wheels MC tunnusmärk. Niihästi muster kui ka Californias asuva töökoja nimi annavad edasi karmi tegija imagot. Kuid tegelikult on nad üsna lustakad,“ kinnitab Hayden. See peabki olema irooniline. Kui vaatad lähedalt, märkad nende tüüpilist mustrit ka tagumise katteplaadi alaosal. Kuid need on ainsad nostalgiavabad kohad. Udutuled S.E.V.-lt. Marchalid on funktsionaalsed, stiilsed ja meenutavad samal ajal 1970ndendaid. Nagu ka väljalaskesüsteemi keraamiline välimus, mis meenutab vanemate sportautode väljalaskekollektoreid, ja selle Twin Cansid tekitavad toorest heli. 

+ Loe edasi

Lahtiütlus

Siin näidatud sõidukid võivad olla muudetud ja täiendatud kolmandate osapoolte kohandatud osadega ja/või isevalmistatud osadega, mida BMW ei ole ei tootnud, levitanud ega testinud. BMW ei vastuta vähimalgi määral selliste muudatuste eest (sh näidatud kohandatud osade paigaldamine, omadused ja kasutamine). TÄHELEPANU! Seeriasõidukite muutmine (sh kolmandate osapoolte kohandatud osade ja/või isetehtud osade paigaldamine ja kasutamine) võib vähendada sõiduomadusi! Modifitseeritud BMW sõidukitega sõidate omal vastutusel.

Mootorratas lähedalt

Raam

Seeria

Keretöö

Seeriatootmise paak, õhufiltrite kate, ruudulise mustriga iste, udutuli S.E.V. Marchalilt  

Esivedrustus

Esikahvlite küljepaneelid on lahtiste keevisõmblustega, muu on aga seeriatootmisele vastav

Tagumine vedrustus

Käsitsi valmistatud tagumine katteplaat, seeriatootmise kiik, ristkodaratega rattad    

Väljalaskesüsteem

Isetoodetud kahe toruga väljalase

Värviviimistlus

Ceylon Gold mustade triipudega ja peenete joontega, mustad ja valged triibud     

Juhtraua ala

Whimsical isdt

Naasmine vanale kodumaale.

Hayden pani ratta kokku kõigest viie nädalaga. Aja kokkuhoidmiseks ei kohkunud ta tagasi jõuvõtete kasutamisest: BMW Motorradi kohaselt kulub kaheksa tundi, et avardada sissevõtusummutit – kuid saega võttis see kõigest kaheksa minutit. Juurdekuuluvad õhu sisselase ja küljepaneel rändasid vanametalli. Hayden asendas kõik lihtsate, harjatud metalldetailidega. Uus õhufilter andis bokserile võimaluse hingata. Ja kuna Hayden armastab mootorrattaid (lisaks kohandamistele ja remontimistele on Hell on Wheels MC tuntud ka kui võidusõitude korraldaja kogu maailmas), programmeeris ta juhteseadme ümber ja suutis võimsust pisut suurendada.

Lisavõimsus pandi proovile mitmel üritusel nagu näiteks 2017. aasta Glemseck 101-l, kuis Haydeni naine, Joy Lewis, osales mõnel kaheksandikmiilisel võidusõidul. Pärast seda läksid nad omamoodi mesinädalatele, sõites mootorratastel läbi Euroopa, Schwarzwaldi, Ardennide ja Põhja-Prantsusmaa. Reisi lõpus võttis Hayden veidi aega ka üksinda rändamiseks. Ta tuli tagasi Inglismaale, esimest korda pärast peaaegu 17 aastat – ja mis oleks saanud olla stiilsem kui sõita üle piiri oma R nine T Scrambleril?

+ Loe edasi

Sinu hinge hooandja

R nine T muudatused enim tunnustatud kohandajatelt

Lisateave

Sobilikud mootorrattad.

spinner