Suured väljakutsed ja uued sõprussuhted

Rahvusvaheline GS Trophy 2022

Vaatemängulised rännakud üle karmide kivide, liiva ja muda, pingelised katsumused – ratturid on andnud endast kõik. 4. septembril 2022 algas Albaania ürgses unistuste keskkonnas ülim maastikuseiklus: 8. rahvusvaheline GS Trophy. Seitsmepäevane väljakutse on ainulaadne kogemus, mis nõuab erinevatest riikidest pärit osalejatelt kõike: julgust, oskusi ja visadust. Katsed nõudsid 57 osalejalt suurepäraseid oskusi, kuid ennekõike ehtsat meeskonnavaimu – absoluutset #SpiritOfGS.

Parimad hetked

Kaks aastat ettevalmistust seitsmepäevaseks võistluseks

Umbes 10 tundi päevas mootorrattal, läbides tublisti üle 1000 kilomeetri: selliseks väljakutseks peab hästi valmistuma. Täpsemalt peab valmistuma kaks aastat. Kui viimane rahvusvaheline GS Trophy lõppes, oli juba aeg hakata valmistuma tänavuseks võistluseks. Kõik võistkonnad olid pärast rohkeid treeninguid ja kvalifikatsioonivoore lõpuks kinnitatud. Kuigi osalejad annavad endast kõik, mis suudavad, ei ole võitmine peamine eesmärk. Eelkõige on tegemist uute sõprussuhete loomise, kogemuste jagamise ja meeskonnavaimuga. Ja ikkagi oli lõpuks kaks võistkonda, kes tänu oskustele suutsid võita: Lõuna-Aafrika tiim tuli esikohale nii meeste kui ka naiste arvestuses.

+ Loe edasi

Julge proovida võimatut

Julge proovida võimatut

Iga päev seisid ratturid silmitsi uute väljakutsetega kivistel tõusudel, sõites läbi lõputute mudaaukude, võideldes kanjonite ja kõrgete mägiteede, liivaste nõlvade ja kitsaste radadega, millel tavaliselt liikusid vaid kaljukitsed. Nad alistasid kavas olnud väljakutseid rasketel katselõikudel ja said hakkama ootamatute olukordadega, nagu suurte kitse- ja lambakarjade läbimine.

+ Loe edasi

See kaunis riik uskumatult sõbralike inimestega on muutnud 2022. aasta rahvusvahelise GS Trophy meie kõigi jaoks imetlusväärseks kogemuseks.

 

 “

Ralf Rodepeter

BMW Motorradi brändi- ja tootejuht

Kui pärast trofeed on enne trofeed

Uskumatu seiklus jõudis lõpule. Oleme väga tänulikud, et saime võõrustada kõiki osalejaid, olgu need siis ratturid, korraldajad või sponsorid ja viimasena, kuid mitte vähem tähtsana, Albaania sõbralikud inimesed. Nagu alati, oli 2022. aasta rahvusvaheline GS Trophy meeskonnaüritus. Ja nii me vaatame uhkelt tagasi, heites samal ajal pilgud juba 2024. aasta rahvusvahelise GS Trophy suunas, mille ettevalmistused juba käivad. 2023. aastal toimuvad rahvuslikud kvalifikatsiooniturniirid, kus osalevad riikide andekaimad mootorratturid. Kas sina oled üks neist?

+ Loe edasi

Alusta oma seiklust

Kas soovid sõita rahvusvahelise GS Trophy jälgedes? Fuel for Life pakub sulle eksklusiivseid ja unustamatuid BMW Motorradi elamusi.

Fuel for life external-link-arrow-slim

Kõik, mida vajad oma järgmiseks seikluseks

spinner