Autahvel

Teerajajad, rändajad ja kangelased rahvusvahelisel GS Trophyl.

Elu suurim väljakutse, uued kogemused ja puhas sõidurõõm – rahvusvaheline GS Trophy on enduuroseikluste legend ja jääb selleks alati. Siin on nad kõik, alates 2008. algusest – sõitjad, kes pürgisid edasi ja vallutasid kaugused. Leia oma tšempion siit – rahvusvaheliselt GS Trophy autahvlilt.

Category:
MARK IAN DICKINSON
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
Esimene koht
EUGENE FOURIE
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
Esimene koht
CHRIS MEYER
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
Esimene koht
THOMAS DEAN THOMPSON
USA TIIM
Teine koht
MATTHEW JAMES KELLEY
USA TIIM
Teine koht
DAVID SCOTT VAUGHAN
USA TIIM
Teine koht
PAUL BASSEVILLE
PRANTSUSMAA TIIM
Kolmas koht
JÉRÔME DURAND
PRANTSUSMAA TIIM
Kolmas koht
OLIVIER FAYAT
PRANTSUSMAA TIIM
Kolmas koht
DANIEL HOYOS
LADINA-AMEERIKA TIIM
LUIS PABLO BARRIENTOS MIJANGOS
LADINA-AMEERIKA TIIM
FRANCISCO LOPEZ
LADINA-AMEERIKA TIIM
LUIS ENRIQUE LOPEZ
MEHHIKO TIIM
JOSE ANTONIO VIVANCO
MEHHIKO TIIM
MANUEL ANDREU
MEHHIKO TIIM
SUNHO KIM
LÕUNA-KOREA TIIM
DONGHOON CHOI
LÕUNA-KOREA TIIM
SUNGDUCK KWON
LÕUNA-KOREA TIIM
PETER URQUHART
SUURBRITANNIA TIIM
PETER TWIGG
SUURBRITANNIA TIIM
CRAIG KEYWORTH
SUURBRITANNIA TIIM
VALENTIN MÜLLER
SAKSAMAA TIIM
MARTIN KERN
SAKSAMAA TIIM
MICHAEL HÄNSEL
SAKSAMAA TIIM
KONSTANTIN ZOLOTAREV
VENEMAA TIIM
ALEXANDER MISHKINIS
VENEMAA TIIM
VASILY ZHILINSKY
VENEMAA TIIM
SHANE GUTTRIDGE
AUSTRAALIA TIIM
MICHAEL HALEY
AUSTRAALIA TIIM
SIMON TURVEY
AUSTRAALIA TIIM
ANDRES JUNCO
ARGENTINA TIIM
JULIO QUIROGA
ARGENTINA TIIM
SILVESTRE FARREL
ARGENTINA TIIM
MOHD APIS BIN SAGIMIN
KAGU-AASIA TIIM
ARIS CUEVAS
KAGU-AASIA TIIM
JAKIT THAWONGPEAY
KAGU-AASIA TIIM
XIANMENG BAO
HIINA TIIM
CHAOHUI RUAN
HIINA TIIM
SHIZHOU HE
HIINA TIIM
BELA HERMAN
KANADA TIIM
JAMIE JONES
KANADA TIIM
JOEL GOULET
KANADA TIIM
BETTINA NEDEL
AUSAMERICA TIIM
JOCELIN SNOW
AUSAMERICA TIIM
JULIA MAGUIRE
AUSAMERICA TIIM
SHO TAJIMA
JAAPANI TIIM
HIROAKI TAZAWA
JAAPANI TIIM
YUKI OGASAWARA
JAAPANI TIIM
LINDA STEYN
EURAAFIKA TIIM
SONIA BARBOT
EURAAFIKA TIIM
EZELDA VAN JAARSVELD
EURAAFIKA TIIM
SANKET SHANBHAG
INDIA TIIM
WINSTON LEE
INDIA TIIM
SUPREJ VENKAT
INDIA TIIM
BYRON COETSEE
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
Esimene koht
CHARL MOOLMAN
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
Esimene koht
JOHN HARRIS
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
Esimene koht
GORDON BLACKLEY
SUURBRITANNIA TIIM
Teine koht
JAMES BERRILL
SUURBRITANNIA TIIM
Teine koht
OLIVER TWIGG
SUURBRITANNIA TIIM
Teine koht
JENS ANDRES
SAKSAMAA TIIM
Kolmas koht
PETER KOPF
SAKSAMAA TIIM
Kolmas koht
STEFFEN RAHN
SAKSAMAA TIIM
Kolmas koht
JAN ŽLÁBEK
CEEU TIIM
ROBERT FIGURSKI
CEEU TIIM
ZBIGNIEW TARNAWSKI
CEEU TIIM
IVAN CHEKOV
VENEMAA TIIM
NIKITA CHEKOV
VENEMAA TIIM
ROMAN SOLDATOV
VENEMAA TIIM
CARLOS CASTILLO
MEHHIKO TIIM
JORGE MARROQUIN
MEHHIKO TIIM
LEONCIO REYNOSO
MEHHIKO TIIM
GASTÓN QUIROGA
ARGENTINA TIIM
LUCAS ARRI
ARGENTINA TIIM
PATRICIO R. MAC LAUGHLIN
ARGENTINA TIIM
GIOVANNI SALA
ITAALIA TIIM
MASSIMO DORETTO
ITAALIA TIIM
MATTIA FERRARI
ITAALIA TIIM
JULIEN BATIER
PRANTSUSMAA TIIM
MARC-ANTOINE PELTRIAUX
PRANTSUSMAA TIIM
SÉBASTIEN SAPHORES
PRANTSUSMAA TIIM
CHARLES LUCHT
USA TIIM
DENNIS GODWIN
USA TIIM
TOM ASHER
USA TIIM
JI-WU CAI
HIINA TIIM
MA TAO
HIINA TIIM
WEN-GAO LIANG
HIINA TIIM
FELIPE LIMONTA
BRASIILIA TIIM
FERNANDO DENEKA
BRASIILIA TIIM
SANDRO CERATTI
BRASIILIA TIIM
CARLOS MARIO
LADINA-AMEERIKA TIIM
JOSE RAUL MENDEZ
LADINA-AMEERIKA TIIM
SERGIO PIEDRAHITA
LADINA-AMEERIKA TIIM
AMY HARBURG
RAHVUSVAHELINE NAISTE TIIM
MORAG CAMPBELL
RAHVUSVAHELINE NAISTE TIIM
STÉPHANIE BOUISSON
RAHVUSVAHELINE NAISTE TIIM
ALFRED SCHEURER
AUSTRIA/ŠVEITSI TIIM
ANDREAS TETTAMANTI
AUSTRIA/ŠVEITSI TIIM
FILIPPO FANIA
AUSTRIA/ŠVEITSI TIIM
MOHD FAIZAL SUKREE
KAGU-AASIA TIIM
TOMMY LEE
KAGU-AASIA TIIM
PEERAPAT WORATHAM
KAGU-AASIA TIIM
TSUTOMU MOROHARA
JAAPANI TIIM
TSUKASA KIMURA
JAAPANI TIIM
YASUHIKO NAKAMURA
JAAPANI TIIM
DU-YEOL CHOI
KOREA TIIM
SAEHYEONG CHO
KOREA TIIM
SEUNG-YUP LEE
KOREA TIIM
CORY VILLENEUVE
KANADA TIIM
DANICK CYR
KANADA TIIM
SCOTT MCDONALD
KANADA TIIM
KAREL REHACEK
CEEU TIIM
Esimene koht
MACIEJ GRYCZEWSKI
CEEU TIIM
Esimene koht
WOJCIECH ZAMBRZYCKI
CEEU TIIM
Esimene koht
FRANCOIS VAN DER HEEVER
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
Teine koht
JACO VAN DER LINDE
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
Teine koht
RUAN DE LANGE
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
Teine koht
BRUNO N'DIAYE
PRANTSUSMAA TIIM
Kolmas koht
JEAN-LUC DONATH
PRANTSUSMAA TIIM
Kolmas koht
VINCENT BIAU
PRANTSUSMAA TIIM
Kolmas koht
EXEQUIEL HERMIDA
ARGENTINA TIIM
GERMAN GUNTERN
ARGENTINA TIIM
JULIAN QUIROGA
ARGENTINA TIIM
DIEGO GAVILAN
MEHHIKO TIIM
LEONARDO NOYOLA
MEHHIKO TIIM
URIEL GONZALEZ
MEHHIKO TIIM
ALEJANDRO GOMEZ PAPILI
LADINA-AMEERIKA TIIM
ANDRES CAMILO
LADINA-AMEERIKA TIIM
ESTEBAN FERRER
LADINA-AMEERIKA TIIM
AHN DUK HYUN
KOREA TIIM
CHOI JUNG TAK
KOREA TIIM
JAE SUN LEE
KOREA TIIM
KUNIMASA TAKEBE
JAAPANI TIIM
TAKAHIRO KATSUTA
JAAPANI TIIM
TARO MIZUTANI
JAAPANI TIIM
ALESSANDRO BUSTACCHINI
ITAALIA TIIM
NICOLA DI PIERO
ITAALIA TIIM
UGO CARLO BRONZONI
ITAALIA TIIM
MARKUS EICHBERGER
SAKSAMAA TIIM
ROMAN WUSCH
SAKSAMAA TIIM
THOMAS BECHER
SAKSAMAA TIIM
CORY HANSON
KANADA TIIM
MATT WAREING
KANADA TIIM
PAT GLAUDE
KANADA TIIM
ALVARO LUIZ SCHEFFER
BRASIILIA TIIM
CARLOS PRATES SACHS
BRASIILIA TIIM
CASSIO DE OLIVEIRA KROSSATZ
BRASIILIA TIIM
MANFRED PRELOSCHNIK
AUSTRIA/ŠVEITSI TIIM
ERNEST HEGGLI
AUSTRIA/ŠVEITSI TIIM
THOMAS RINGLER
AUSTRIA/ŠVEITSI TIIM
BEN PROFITT
USA TIIM
BLAIR YOUNG
USA TIIM
BOBBY WOOLDRIDGE
USA TIIM
JOHN SMALL
SUURBRITANNIA TIIM
JON CROCKETT
SUURBRITANNIA TIIM
MARCUS ARROWSMITH
SUURBRITANNIA TIIM
PAVEL DOLGOV
VENEMAA TIIM
SERGEY KORCHAGIN
VENEMAA TIIM
VLADIMIR GAVRILOV
VENEMAA TIIM
ALEXANDER MÉTAYER
SAKSAMAA TIIM
Esimene koht
THOMAS DONNECKER
SAKSAMAA TIIM
Esimene koht
TOBIAS WEISER
SAKSAMAA TIIM
Esimene koht
TOM BARRER
PRANTSUSMAA TIIM
Teine koht
THIBAULT DAVID
PRANTSUSMAA TIIM
Teine koht
FABIEN DAVID
PRANTSUSMAA TIIM
Teine koht
ALESSANDRO BOTTANI
ITAALIA TIIM
Kolmas koht
CARLO MORINI
ITAALIA TIIM
Kolmas koht
ANDREA ROSSI
ITAALIA TIIM
Kolmas koht
FLAVIO DEL ZOTTO
ARGENTINA TIIM
ALEJO DUARTE
ARGENTINA TIIM
FELIPE MASIONNAVE
ARGENTINA TIIM
ALOISIO FRANZAO
BRASIILIA TIIM
MARCO RICCIARDI
BRASIILIA TIIM
WEIMAR PETTENGILL
BRASIILIA TIIM
ANDREY SOKOLOV
VENEMAA TIIM
NICOLAY RYBALKO
VENEMAA TIIM
SERGEY STADALNICAS
VENEMAA TIIM
COLIN GALLOP
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
HEIN KUMM
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
BRUCE MCDONALD
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
CARLOS PELAÉZ
LADINA-AMEERIKA TIIM
ALEJANDRO BARRIOS
LADINA-AMEERIKA TIIM
DAVID FONSECA CHINCHILLA
LADINA-AMEERIKA TIIM
ALBERTO CACERES
LADINA-AMEERIKA TIIM
NICK GEORGE
SUURBRITANNIA TIIM
STEVE ROSE
SUURBRITANNIA TIIM
CAMERON THOMPSON
SUURBRITANNIA TIIM
ADAM KLOSOWICZ
CEEU TIIM
TOMASZ SAPELA
CEEU TIIM
MICHAEL ZOLL
CEEU TIIM
DARIUS RYLANDER
KANADA TIIM
MARC-ANDRÉ OCTEAU
KANADA TIIM
ADRIAN TOBLER
KANADA TIIM
CARLO BOFFI JR.
USA TIIM
CHAD YOSHITOMI
USA TIIM
RYAN FRAZIER
USA TIIM
ARMIN SCHNYDER
AUSTRIA/ŠVEITSI TIIM
MARTIN ANRIG
AUSTRIA/ŠVEITSI TIIM
WILFRIED SCHMIDTMAYR
AUSTRIA/ŠVEITSI TIIM
SHINICHI YAMASHITA
JAAPANI TIIM
HARUAKI ARAI
JAAPANI TIIM
TAKAO KANAI
JAAPANI TIIM
JORGE VERA SIMAVILLA
HISPAANIA TIIM
IBORRA SALA
HISPAANIA TIIM
SORINAO LAMA
HISPAANIA TIIM
MARK KINNARD
SUURBRITANNIA TIIM
Esimene koht
ALISTAIR ALLAN
SUURBRITANNIA TIIM
Esimene koht
KEVIN HAMMOND
SUURBRITANNIA TIIM
Esimene koht
ROGER KANE-BERMAN
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
Teine koht
WARREN STRONG
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
Teine koht
GERBER STRYDOM
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
Teine koht
PER WALLIN
TEAM NORDIC
Kolmas koht
BÖRRE SKIAKER
TEAM NORDIC
Kolmas koht
JUSSI ALI-LEKKALA
TEAM NORDIC
Kolmas koht
DOMINIQUE LEMAIRE
KANADA TIIM
PATRICK HORAN
KANADA TIIM
BRIAN KIELY
KANADA TIIM
YOSHIO NAKAI
JAAPANI TIIM
KOJI YAMAUCHI
JAAPANI TIIM
SHIGECHIKA AIKAWA
JAAPANI TIIM
MARCO DE MURI
ITAALIA TIIM
DANIELE FONTANI
ITAALIA TIIM
GAETANO DE FILIPPO
ITAALIA TIIM
DIRK REMMEL
SAKSAMAA TIIM
WERNER MODELMANN
SAKSAMAA TIIM
THOMAS DONNECKER
SAKSAMAA TIIM
ARTURO LUPON PALLAS
HISPAANIA TIIM
DAVID BORCHA MATEO
HISPAANIA TIIM
JAIME SAIZ CUENA
HISPAANIA TIIM
BERNHARD SCHMIDTMAYER
AUSTRIA/ŠVEITSI TIIM
CHRISTOPH MURI
AUSTRIA/ŠVEITSI TIIM
JOHANNES DE CIUTIIS
AUSTRIA/ŠVEITSI TIIM
BILL DRAGOO
USA TIIM
SHANNON MARKLE
USA TIIM
IAIN GLYNN
USA TIIM
JAMES STODDARD
USA TIIM
Esimene koht
BRAD HENDRY
USA TIIM
Esimene koht
JASON ADAMS
USA TIIM
Esimene koht
MIGUEL ANGEL GALÁN-RUIZ
HISPAANIA TIIM
Teine koht
DAVID BORCHA-MATEOS
HISPAANIA TIIM
Teine koht
JORDI ARNAU-VIDAL
HISPAANIA TIIM
Teine koht
DIRK REMMEL
SAKSAMAA TIIM
Kolmas koht
ALEXANDER MÉTAYER
SAKSAMAA TIIM
Kolmas koht
KARL-HEINZ FETSCHELE
SAKSAMAA TIIM
Kolmas koht
THOMAS WOLF
SAKSAMAA TIIM
Kolmas koht
TAKESHI HARA
JAAPANI TIIM
MAMORU KAJI
JAAPANI TIIM
IKUO HIRANO
JAAPANI TIIM
GIACOMO ALGISI
ITAALIA TIIM
ENNIO BRAGAGNI
ITAALIA TIIM
CLAUDIO GUERRINI
ITAALIA TIIM
STEFANO BERTON
ITAALIA TIIM
MARK IAN DICKINSON
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
Esimene koht
EUGENE FOURIE
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
Esimene koht
CHRIS MEYER
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
Esimene koht
THOMAS DEAN THOMPSON
USA TIIM
Teine koht
MATTHEW JAMES KELLEY
USA TIIM
Teine koht
DAVID SCOTT VAUGHAN
USA TIIM
Teine koht
PAUL BASSEVILLE
PRANTSUSMAA TIIM
Kolmas koht
JÉRÔME DURAND
PRANTSUSMAA TIIM
Kolmas koht
OLIVIER FAYAT
PRANTSUSMAA TIIM
Kolmas koht
DANIEL HOYOS
LADINA-AMEERIKA TIIM
LUIS PABLO BARRIENTOS MIJANGOS
LADINA-AMEERIKA TIIM
FRANCISCO LOPEZ
LADINA-AMEERIKA TIIM
LUIS ENRIQUE LOPEZ
MEHHIKO TIIM
JOSE ANTONIO VIVANCO
MEHHIKO TIIM
MANUEL ANDREU
MEHHIKO TIIM
SUNHO KIM
LÕUNA-KOREA TIIM
DONGHOON CHOI
LÕUNA-KOREA TIIM
SUNGDUCK KWON
LÕUNA-KOREA TIIM
PETER URQUHART
SUURBRITANNIA TIIM
PETER TWIGG
SUURBRITANNIA TIIM
CRAIG KEYWORTH
SUURBRITANNIA TIIM
VALENTIN MÜLLER
SAKSAMAA TIIM
MARTIN KERN
SAKSAMAA TIIM
MICHAEL HÄNSEL
SAKSAMAA TIIM
KONSTANTIN ZOLOTAREV
VENEMAA TIIM
ALEXANDER MISHKINIS
VENEMAA TIIM
VASILY ZHILINSKY
VENEMAA TIIM
SHANE GUTTRIDGE
AUSTRAALIA TIIM
MICHAEL HALEY
AUSTRAALIA TIIM
SIMON TURVEY
AUSTRAALIA TIIM
ANDRES JUNCO
ARGENTINA TIIM
JULIO QUIROGA
ARGENTINA TIIM
SILVESTRE FARREL
ARGENTINA TIIM
MOHD APIS BIN SAGIMIN
KAGU-AASIA TIIM
ARIS CUEVAS
KAGU-AASIA TIIM
JAKIT THAWONGPEAY
KAGU-AASIA TIIM
XIANMENG BAO
HIINA TIIM
CHAOHUI RUAN
HIINA TIIM
SHIZHOU HE
HIINA TIIM
BELA HERMAN
KANADA TIIM
JAMIE JONES
KANADA TIIM
JOEL GOULET
KANADA TIIM
BETTINA NEDEL
AUSAMERICA TIIM
JOCELIN SNOW
AUSAMERICA TIIM
JULIA MAGUIRE
AUSAMERICA TIIM
SHO TAJIMA
JAAPANI TIIM
HIROAKI TAZAWA
JAAPANI TIIM
YUKI OGASAWARA
JAAPANI TIIM
LINDA STEYN
EURAAFIKA TIIM
SONIA BARBOT
EURAAFIKA TIIM
EZELDA VAN JAARSVELD
EURAAFIKA TIIM
SANKET SHANBHAG
INDIA TIIM
WINSTON LEE
INDIA TIIM
SUPREJ VENKAT
INDIA TIIM
BYRON COETSEE
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
Esimene koht
CHARL MOOLMAN
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
Esimene koht
JOHN HARRIS
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
Esimene koht
GORDON BLACKLEY
SUURBRITANNIA TIIM
Teine koht
JAMES BERRILL
SUURBRITANNIA TIIM
Teine koht
OLIVER TWIGG
SUURBRITANNIA TIIM
Teine koht
JENS ANDRES
SAKSAMAA TIIM
Kolmas koht
PETER KOPF
SAKSAMAA TIIM
Kolmas koht
STEFFEN RAHN
SAKSAMAA TIIM
Kolmas koht
JAN ŽLÁBEK
CEEU TIIM
ROBERT FIGURSKI
CEEU TIIM
ZBIGNIEW TARNAWSKI
CEEU TIIM
IVAN CHEKOV
VENEMAA TIIM
NIKITA CHEKOV
VENEMAA TIIM
ROMAN SOLDATOV
VENEMAA TIIM
CARLOS CASTILLO
MEHHIKO TIIM
JORGE MARROQUIN
MEHHIKO TIIM
LEONCIO REYNOSO
MEHHIKO TIIM
GASTÓN QUIROGA
ARGENTINA TIIM
LUCAS ARRI
ARGENTINA TIIM
PATRICIO R. MAC LAUGHLIN
ARGENTINA TIIM
GIOVANNI SALA
ITAALIA TIIM
MASSIMO DORETTO
ITAALIA TIIM
MATTIA FERRARI
ITAALIA TIIM
JULIEN BATIER
PRANTSUSMAA TIIM
MARC-ANTOINE PELTRIAUX
PRANTSUSMAA TIIM
SÉBASTIEN SAPHORES
PRANTSUSMAA TIIM
CHARLES LUCHT
USA TIIM
DENNIS GODWIN
USA TIIM
TOM ASHER
USA TIIM
JI-WU CAI
HIINA TIIM
MA TAO
HIINA TIIM
WEN-GAO LIANG
HIINA TIIM
FELIPE LIMONTA
BRASIILIA TIIM
FERNANDO DENEKA
BRASIILIA TIIM
SANDRO CERATTI
BRASIILIA TIIM
CARLOS MARIO
LADINA-AMEERIKA TIIM
JOSE RAUL MENDEZ
LADINA-AMEERIKA TIIM
SERGIO PIEDRAHITA
LADINA-AMEERIKA TIIM
AMY HARBURG
RAHVUSVAHELINE NAISTE TIIM
MORAG CAMPBELL
RAHVUSVAHELINE NAISTE TIIM
STÉPHANIE BOUISSON
RAHVUSVAHELINE NAISTE TIIM
ALFRED SCHEURER
AUSTRIA/ŠVEITSI TIIM
ANDREAS TETTAMANTI
AUSTRIA/ŠVEITSI TIIM
FILIPPO FANIA
AUSTRIA/ŠVEITSI TIIM
MOHD FAIZAL SUKREE
KAGU-AASIA TIIM
TOMMY LEE
KAGU-AASIA TIIM
PEERAPAT WORATHAM
KAGU-AASIA TIIM
TSUTOMU MOROHARA
JAAPANI TIIM
TSUKASA KIMURA
JAAPANI TIIM
YASUHIKO NAKAMURA
JAAPANI TIIM
DU-YEOL CHOI
KOREA TIIM
SAEHYEONG CHO
KOREA TIIM
SEUNG-YUP LEE
KOREA TIIM
CORY VILLENEUVE
KANADA TIIM
DANICK CYR
KANADA TIIM
SCOTT MCDONALD
KANADA TIIM
KAREL REHACEK
CEEU TIIM
Esimene koht
MACIEJ GRYCZEWSKI
CEEU TIIM
Esimene koht
WOJCIECH ZAMBRZYCKI
CEEU TIIM
Esimene koht
FRANCOIS VAN DER HEEVER
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
Teine koht
JACO VAN DER LINDE
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
Teine koht
RUAN DE LANGE
LÕUNA-AAFRIKA TIIM
Teine koht
BRUNO N'DIAYE
PRANTSUSMAA TIIM
Kolmas koht
JEAN-LUC DONATH
PRANTSUSMAA TIIM
Kolmas koht
VINCENT BIAU
PRANTSUSMAA TIIM
Kolmas koht
EXEQUIEL HERMIDA
ARGENTINA TIIM
GERMAN GUNTERN
ARGENTINA TIIM
JULIAN QUIROGA
ARGENTINA TIIM
DIEGO GAVILAN
MEHHIKO TIIM
LEONARDO NOYOLA
MEHHIKO TIIM
URIEL GONZALEZ
MEHHIKO TIIM
ALEJANDRO GOMEZ PAPILI
LADINA-AMEERIKA TIIM
ANDRES CAMILO
LADINA-AMEERIKA TIIM
ESTEBAN FERRER
LADINA-AMEERIKA TIIM
AHN DUK HYUN
KOREA TIIM
CHOI JUNG TAK
KOREA TIIM
JAE SUN LEE
KOREA TIIM
KUNIMASA TAKEBE
JAAPANI TIIM
TAKAHIRO KATSUTA
JAAPANI TIIM
TARO MIZUTANI
JAAPANI TIIM
ALESSANDRO BUSTACCHINI
ITAALIA TIIM
NICOLA DI PIERO
ITAALIA TIIM
UGO CARLO BRONZONI
ITAALIA TIIM
MARKUS EICHBERGER
SAKSAMAA TIIM
ROMAN WUSCH
SAKSAMAA TIIM
THOMAS BECHER
SAKSAMAA TIIM
CORY HANSON
KANADA TIIM
MATT WAREING
KANADA TIIM
PAT GLAUDE
KANADA TIIM
ALVARO LUIZ SCHEFFER
BRASIILIA TIIM
CARLOS PRATES SACHS
BRASIILIA TIIM
CASSIO DE OLIVEIRA KROSSATZ
BRASIILIA TIIM
MANFRED PRELOSCHNIK
AUSTRIA/ŠVEITSI TIIM
ERNEST HEGGLI
AUSTRIA/ŠVEITSI TIIM
THOMAS RINGLER
AUSTRIA/ŠVEITSI TIIM
BEN PROFITT
USA TIIM
BLAIR YOUNG
USA TIIM
BOBBY WOOLDRIDGE
USA TIIM
JOHN SMALL
SUURBRITANNIA TIIM
JON CROCKETT
SUURBRITANNIA TIIM
MARCUS ARROWSMITH
SUURBRITANNIA TIIM
PAVEL DOLGOV
VENEMAA TIIM
SERGEY KORCHAGIN
VENEMAA TIIM
VLADIMIR GAVRILOV
VENEMAA TIIM
ALEXANDER MÉTAYER
SAKSAMAA TIIM
Esimene koht
THOMAS DONNECKER
SAKSAMAA TIIM
Esimene koht
TOBIAS WEISER
SAKSAMAA TIIM
Esimene koht
TOM BARRER
PRANTSUSMAA TIIM
Teine koht
THIBAULT DAVID
PRANTSUSMAA TIIM
Teine koht
FABIEN DAVID
PRANTSUSMAA TIIM
Teine koht
ALESSANDRO BOTTANI
ITAALIA TIIM
Kolmas koht
CARLO MORINI
ITAALIA TIIM
Kolmas koht
ANDREA ROSSI
ITAALIA TIIM
Kolmas koht
<