Kohtumine sõpradega.

BMW Motorrad Days 2019.

Kolm päeva Baieris Garmisch-Partenkirchenis, kõik keerleb taas sama kire ümber: Mootorrattad BMW Motorradi päevadel. Põhjalik kava täis elavat muusikat ja põnevust täis esitlusi, tänapäevaseid rattaid ja palju uut meelitab Zugspitze läheduses asuvasse linna umbes 40 000 külalist 5.–7. juulini. Ja tegu ei ole vaid BMW Motorradi fännidega, igat liiki mootorrataste sõitjad tulevad kogema mitmekülgsete sündmustega nädalalõppu – see on sõprade, perekondade ja mootorrattakogukonna kohtumine.

Sündmus ja kava.

Sündmus ja kava.

Rohkem inimesi ja mootorrattaid on võimatu leida: kolm päeva oled rambivalguses sina ja uusimad rattad. Kogukonna osana oled sina keset kaskadööritrikke, testsõitusid, väljasõitusid ja elavat muusikat. Sind ootavad taaskohtumised vanade tuttavatega ja uued sõbrad!

+ Loe edasi

Asukohad ja majutus.

Asukohad ja majutus.

Paljude ratturite jaoks on BMW Motorradi päevadele tehtav reis ise juba kogemus, kuna nad sõidavad paljudel imelistel marsruutidel läbi Alpide, et jõuda Garmisch-Partenkirchenisse. Pane oma reis nüüd paika ja muuda see unustamatuks rännakuks. Lisaks leiad teavet majutusvõimaluste kohta selles idüllilises paigas Zugspitze jalamil.

+ Loe edasi

KKK – vastused, mida oled otsinud.

KKK – vastused, mida oled otsinud.

Kas oled üks umbes 40 000 mootorrattafännist, kes sõidavad BMW Motorradi päevadele Garmisch-Partenkirchenisse, kuid sul on ikka veel küsimusi? Korduma kippuvate küsimuste vastused leiad siit.

+ Loe edasi

Veel lugusid, mis võivad sulle huvi pakkuda.

spinner