Tunnetuse loomine

BMW Motorradi disainiprotsess

BMW Motorradi disainitiimis töötavad erakordsed isikud. Igal disaineril on isiklik stiil ja ta tunneb end omaenda mootorrattaskeenes koduselt. Iga igaüks neist lisab töösse omaenda inspiratsiooni ja kirge. Need erinevad vormid kombineeritakse seejärel disainimise käigus – need kõik on osa iga uue BMW Motorradi loomises. Edgar Heinrich, BMW Motorradi peadisainer tutvustab BMW Motorradi disainitiimi ja disainiprotsessi.

Loomingulisus ei tunnista standardeid. “

Edgar Heinrich

BMW Motorradi peadisainer

Disainimine tähendab idee elluäratamist

Disainimine tähendab idee elluäratamist

Esimene samm selles protsessis on idee paberile visandada. Sellele järgneb veel mitu sammu. Näiteks teibijoonistus joonte rõhutamiseks, savimudelid, kolmemõõtmelise mudeli vormimine tööstusplastiliinist ja muidugi ka 3D-mudelid virtuaalses ruumis. Loomingulise protsessi lõpus viimistletakse värvi ja materjalidisaini arvukate kohandamisvõimalustega.

+ Loe edasi
Uue mootorratta avalikustamine on tõeliselt eriline hetk – sinu ees seisab tulemus, mille nimel on terve meeskond mitu kuud töötanud. “

Edgar Heinrich

BMW Motorradi peadisainer

Elu ja töö. Make Life a Ride

Elu ja töö. Make Life a Ride

„Need, kes on viinud oma mootorratta limiidini, mõistavad, milliseid nõudeid peab mootorratas täitma,“ ütleb Edgar Heinrich. Sel põhjusel on kõik BMW Motorradi disainerid ka ise kirglikud mootorratturid. Asjaolu, et nad töötavad oma masinate kallal ka oma vabal ajal, annab disaineritele võimaluse kasutada täiesti ainulaadseid ideid tavalise tootmise kõrval. Nende loominguliste geeniuste garaažidest leiab kõike alates tänapäevastest kõrgtehnoloogilistest ratastest kuni vanamoeliste mootorratasteni välja. Regulaarsete sõitudega proovivad nad järele, kui kaugele saavad nad minna oma ideede juurutamisega.

+ Loe edasi
Mootorratta disainimine tähendab enamat kui lihtsalt selle proportsioonide, pindade ja üksikasjade defineerimist. “

Edgar Heinrich

BMW Motorradi peadisainer

Veel lugusid, mis võivad sulle huvi pakkuda

Sobilikud mootorrattad

spinner