Pindamata raja tunnetus.

Cyclone BratStyle’ilt.

Bratty R nine T õigustab oma nime, Cyclone, ja keerutab üles korralikult tolmu. Kohandaja Go Takamine tõestab taas kord, et tema loodud Brat Style on ainulaadne. Pindamata raja tunnetus. Ehe Soulfuel. 

Profiili kirjeldus

Mootorratas

Cyclone  

Töökoda

BratStyle 

Kohandaja

Go Takamine

Põhigarantii

R nineT

Konstruktsioon/kohandamine

2013/2014   

Kategooria

Brat Style 

Lööv käekiri

Go Takamine mõjutab kohandamise maailma nagu ei keegi teine. Aastal 1998 asutas ta Tokyos oma kohandamistöökoja BratStyle ja lõi seeläbi kaubamärgi ning andis iseloomustuse oma välimusele. Brat Style on nüüd samal pulgal teiste prominentsete rattakategooriatega nagu Cafe Racer, Chopper või Tracker. Brat Style tähendab vanamoodsa disaini ja visuaalse kerguse sidumist. Vähem poleeritust ning rohkem stiili ja löövust – rattad hingele. Selle stiil inspireerib arvukaid amatööridest ja professionaalidest nokitsejaid kõikjal maailmas ning kogus Jaapanis sündinud mootorrattaentusiastile skeenes palju austust. Aastal 2014 avas Go veel ühe töökoja Long Beachil, Californias. Seeläbi kinnistas ta oma rahvusvahelise maine.     

+ Loe edasi
Ma segasin mineviku lähitulevikuga; näiliselt nostalgilise väliskesta all peitub uus, tänapäevane mootorratas. “

Go Takamine

BratStyle

Kirgliku mootorratturina on Go Takamine jaoks väga oluline, et tema kohandatud rattad oleksid tasakaalukad ja mobiilsed. Sellegipoolest ei hoia ta kokku, kui küsimuse all on üksikasjad, mis annavad igale masinale iseloomu. See on selge, kui vaatad R nine T kohandust nimega Cyclone. Go paigutas Trackerile kitsa paagi. Samuti lisandusid Cowhorni juhtraud, Ceriani kahvel, Bates-stiili esituli, Cafe raceri iste ja BratStyle’i tagatuli. Kahesilindriline lamamootor saab õige joone klapikatetega ja esikatetega, mis on valmistatud poleeritud alumiiniumist. Flat-track-stiilis väljalase ja kuldkollane retrovärv GT & SKETCHilt tagavad pinnastee tunnetuse. 

+ Loe edasi

Lahtiütlus

Siin näidatud sõidukid võivad olla muudetud ja täiendatud kolmandate osapoolte kohandatud osadega ja/või isevalmistatud osadega, mida BMW ei ole ei tootnud, levitanud ega testinud. BMW ei vastuta vähimalgi määral selliste muudatuste eest (sh näidatud kohandatud osade paigaldamine, omadused ja kasutamine). TÄHELEPANU! Seeriasõidukite muutmine (sh kolmandate osapoolte kohandatud osade ja/või isetehtud osade paigaldamine ja kasutamine) võib vähendada sõiduomadusi! Modifitseeritud BMW sõidukitega sõidate omal vastutusel.

Mootorratas lähedalt

Raam

Standard

Keretöö

Ainulaadne poleeritud alumiiniumist esikate, K&N-i filtrid, kroomist detailid     

Esivedrustus

Ceriani kahvel, Cowhorni juhtraud, Bates-stiilis esituli, trummelpidur    

Tagumine vedrustus

BratStyle’i tagatuli, Firestone’i rehvid    

Väljalaskesüsteem

Kohandatud väljalase flat-track-stiilis

Värviviimistlus

Kuldne värv GT & SKETCHilt 

Cyclone
Cyclone
Cyclone
Cyclone
Cyclone
Vaade Cyclone’i mootorile
Cyclone
Vaade Cyclone’i paagile

Sinu hinge hooandja

R nine T muudatused enim tunnustatud kohandajatelt

Lisateave

Sobilikud mootorrattad.

spinner