Tõuse ja liigu.

Tagasi tulevikku Cherry Highway Fighteriga.

Kohandaja Kaichiroh Kurosu kasutas BMW R 7-t aastast 1934, et saada inspiratsiooni futuristliku ratta jaoks, mis sai nimeks Highway Fighter. Futuristliku välimusega R nine T, valmistanud Cherry’s Company. 

Profiili kirjeldus

Mootorratas

Highway Fighteri tagantvaade

Töökoda

Cherry's Company

Kohandaja

Kaichiroh Kurosu  

Põhigarantii

R nineT

Konstruktsioon/kohandamine

2013/2014

Kategooria

Cafe Racer

Edasi ja tagasi 30ndatesse

Tegu on sajandi jagu visualiseeritud visiooni sulandamisega. Highway Fighteriga muutis Kaichiroh Kurosu oma lähituleviku ratta idee reaalsuseks. Kuna 1934 BMW R 7-t kasutati inspiratsioonina, jääb mudeli ja ratta vahele peaaegu sada aastat. Kaichiroh’s tekitas huvi klassikus BMW olemus, mida ta tahtis kindlasti väljendada oma esimeses BMW modifikatsioonis. Kuigi ülimalt hõivatud kohandaja, kes on pidanud Cherry’s Company Tokyo töökoda alates sajandivahetusest, on valdkonna parim, ei jäta ta R nine T kohandamisel midagi juhuse hooleks. Kaichiroh on tuntud oma täieliku täiuslikkuse poolest, mis jätab sellegipoolest ruumi kaarte ja nurkade jaoks – selles pole mingit kahtlust. 

+ Loe edasi
Highway Fighter – see tähendab maanteele säru andmist ja kaugusesse kadumist. “

Kaichiroh Kurosu

Cherry’s Company

Kaichiroh otsis Highway Fighterile pikka aega õiget joont. Traadi abil kujundas ta järk-järgult lõplikku kuju. "Ma pean suutma lõplikku toodet ette kujutada enne, kui hakkan selle kallal töötama," selgitab ta. Tsentraalne element oli disainimetoodika, mis kujutas endas käsitsi valmistatud alumiiniumkeret, mis ühendab kõik komponendid harmooniliseks tervikuks. Hoolimata kõikidest harmoonilistest elementidest soovis Kaichiroh sportlikku, agressiivset välimust. Tuleviku kihutaja, millel on side minevikuga. Võidusõidutunnetust lisavad ka terviklik dekoratiivliist ja originaalne S 1000 RR-i esivedrustus ning LED-esituli. See särab läbi tuuleklaasi. Kui see on välja lülitatud, kaob see sügavmusta küljepaneeli taha, seejuures muutub ratas visuaalselt puhtavereliseks võidusõidumasinaks. Tõuse ja liigu! 

+ Loe edasi

Lahtiütlus

Siin näidatud sõidukid võivad olla muudetud ja täiendatud kolmandate osapoolte kohandatud osadega ja/või isevalmistatud osadega, mida BMW ei ole ei tootnud, levitanud ega testinud. BMW ei vastuta vähimalgi määral selliste muudatuste eest (sh näidatud kohandatud osade paigaldamine, omadused ja kasutamine). TÄHELEPANU! Seeriasõidukite muutmine (sh kolmandate osapoolte kohandatud osade ja/või isetehtud osade paigaldamine ja kasutamine) võib vähendada sõiduomadusi! Modifitseeritud BMW sõidukitega sõidate omal vastutusel.

Mootorratas lähedalt

Raam

Standardraam muudetud tagaosaga 

Keretöö

Kohandatud paak. Käsitsi valmistatud terviklik alumiiniumümbris. Tuuleklaasi taha peidetud LED-esituli muutub välja lülitamisel nähtamatuks ja täiendab tervikliku võidusõidu-küljepaneeli välimust

Esivedrustus

S 1000 RR-i esivedrustus, kohandatud kroomvelg RevTechilt, Metzeler ME880 Marathon, 130/70-18    

Tagumine vedrustus

Kohandatud kroomvelg RevTechilt, Metzeler ME880 Marathon 200/60-16    

Väljalaskesüsteem

Kohandatud väljalase lühikese ühendustoruga

Värviviimistlus

Raam: Nljusseikiya, Kere: Nomad Concept, särav ja anodeeritud must valgete triipelementidega    

Highway Fighter silmapaistva tuuleklaasiga
Highway Fighter üksikistmega
Highway Fighteri tagantvaade
Vaade Highway Fighteri paagile
Vaade Highway Fighteri tagarattale
Highway Fighteri tagaosa vaade
Highway Fighteri juhikoha vaade
Highway Fighter

Sinu hinge hooandja

R nine T muudatused enim tunnustatud kohandajatelt

Lisateave

Sobilikud mootorrattad.

spinner