Kevadpuhastus.

Minimalist Church of Choppersist.

Kui Jeff Wright Church of Choppersist ratast muudab, jääb järgi ainult selle essents. Tema versioon R nine T-st tõestab taas, et tema kunstianne on erakordne. 

Profiili kirjeldus

Mootorratas

CoC R nineT

Töökoda

Church of Choppers (CHVRCH)

Kohandaja

Jeff Wright

Põhigarantii

R nineT

Konstruktsioon/kohandamine

2014/2015

Kategooria

Streetfighter

Jeff, universaaltalent.

Jeff, universaaltalent.

Millised on mootorratta kohandamisel kõige olulisemad vahendid? Õige, keevitussüsteem ja ... Google. Vähemalt nii on tegu Jeff Wrighti puhul legendaarsest töökojast Church of Choppers (CHVRCH). Ja Jeff juba teab; ta on lahti lammutanud kõikvõimalikke mudeleid arvukatelt tootemarkidelt ja neid omaenda visiooni järgi tagasi kokku pannud. On üllatav, et tema muudetud klassikute, chopper’ite, street fighter’ite ja dirt tracker’ite segadikku ei olnud aastaks 2015 ilmunud ühtki BMW mootorratast. Kuid kui võimalus tekkis kujundada R nine T stiili oma äranägemise järgi, oli ta ekstaasis. "Ma elan keset USAd, ning 2000 miili kaugusel Californiast ja 1500 miili kaugusel New York Cityst on suurepärane saada võimalus nokitseda sellise mootorratta kallal," ütleb Jeff, kes elab koos oma naise ja kolme lapsega Des Moines’is. 

+ Loe edasi
Ma mäletan, kui suurepärane oli mootorratast kokku panna. Ülimalt ettevaatlik areng. “

Jeff Wright

Church of Choppers

Jeff on sama mitmekülgne ja variatsiooniderohke nagu tema mootorrattad. Tal on oma moebränd FTWCO, ta disainib riided, on oskuslik kunstnik, kirjutab blogi ja talle kuulub pubi. Ta kirjeldab ennast kui torisev kunstnikust usin suitsetaja. Keegi, kes on nii ainulaadne nagu Jeff, ehitab loomulikult ainult ainulaadseid mudeleid. „Ma ütlen inimestele, kui sulle meeldib mõni mu valmistatud asi, siis tee mulle pakkumine. Ma ei ehita mootorratast kellelegi teisele peale iseenda.

Tema kohandamisprotsess meenutab kevadpuhastust. Jeff nimetab seda „koristamiseks“, kui ta vabaneb kõikidest osadest, mida tema hinnangul enam vaja ei lähe. R nine T puhul eemaldas ta sõiduki elektroonika. Kaks akuklemmi asuvad nüüd peene istme kühmus. Neile pääseb hõlpsalt ligi ja need tagavad, et signaal kõlab ja et suunatuled vilguvad. Ka sissepritsesüsteem pidi kaduma; Jeff asendas selle klassikalise lapiku külgkarburaatoriga. Avariisüüte asemel paigaldas ta traditsioonilise süütemagneeto, mis on selgelt nähtav, kuna paagi madalam osa toimib teatud määral nagu aken. See on vaid üks näide Jeffi osavatest kätest. 

+ Loe edasi

Lahtiütlus

Siin näidatud sõidukid võivad olla muudetud ja täiendatud kolmandate osapoolte kohandatud osadega ja/või isevalmistatud osadega, mida BMW ei ole ei tootnud, levitanud ega testinud. BMW ei vastuta vähimalgi määral selliste muudatuste eest (sh näidatud kohandatud osade paigaldamine, omadused ja kasutamine). TÄHELEPANU! Seeriasõidukite muutmine (sh kolmandate osapoolte kohandatud osade ja/või isetehtud osade paigaldamine ja kasutamine) võib vähendada sõiduomadusi! Modifitseeritud BMW sõidukitega sõidate omal vastutusel.

Mootorratas lähedalt

Raam

Seeriaosa

Keretöö

Muudetud paak, kodus valmistatud iste, mis võimaldab juurdepääsu akule, ise disainitud tagaosa, ise disainitud eesmine voolund

Esivedrustus

Showa kahvel, freesitud Triple Tree, BlackStone Teki süsinik-rattapöiad

Tagumine vedrustus

Seeriaosa

Väljalaskesüsteem

Ise toodetud Racefiti amortisaatorid lõppevad istme all ja asuvad üksteise suhtes 30-kraadise nurga all  

Värviviimistlus

Hõbedane musta, punase ja kuldse kaunistusega paagil, võidusõidumuster taga 

Värvitud või alasti?

Jeffi puhastatud R nine T jõudis esimest korda avalikkuse ette üritusel "Naked Truth Show". Ratast ei katnud värv ja see seisis seal lihtsalt „alasti“. Külalised said täielikult keskenduda muudatustele ja see avaldas neile muljet. Kui Jeffi R nine T rüütati kaks kuud hiljem üritusel The Only Motorcycle Show musta, punasesse ja kuldsesse rüüsse, ei suutnud mootorrattafännid end enam tagasi hoida. „Seal oli palju õnnitlusi,“ meenutab Jeff. Ja kui mõni tema imetleja soovib teda jäljendada, vajab ta vaid keevitussüsteemi. Ning inspiratsiooniks: Igaüks saab Jeffi unustamatud mootorrattad Google’i abil üles leida.   

+ Loe edasi

Sinu hinge hooandja

R nine T muudatused enim tunnustatud kohandajatelt

Lisateave

Sobilikud mootorrattad.

spinner