Sinu hinge hooandja

R nine T muudatused enim tunnustatud kohandajatelt

R nineT on individuaalse kohandamise jaoks ideaalne alus; kõigest mõne väikese sammuga muutub selle tagaosa kaheistmelisest üheseks ja tänu sõiduki ja mootorielektroonika eraldamisele ei ole õlinäppudel peaaegu mingeid piiranguid selles, mida nad teha saavad. Suurem osa laialdaselt tunnustatud kohandajaid on R nineT-d lammutanud. Oma ainulaadsete signatuuridega näitavad nad, mida saab teha kogemustega ja moodsa klassikalise bokseriga. Kardinad eest Soulfuel-mootorratastelt!  

Mida tähendab Soulfuel?

Mida tähendab Soulfuel?

Selle 90. sünnipäevaks lõime ülimalt emotsionaalse ratta – R nine T. Mootorratas, mis on niihästi retromasin kui ka tipptasemel uudne. Uue pärandteema maailma ikoon, mis annab piisavalt hingele toitu. R nine T turuletoomisel nägi päevavalgust film, mis ihkas loomingulist pealkirja. Kuid Soulfuel ei ole lihtsalt väljamõeldud sõna. Soulfuel on R nine T seisukoht. Ratta tootjad panid R nine T sisse osa oma ihust ja hingest. See on suurte variatsioonide nurgakivi – parimate kohandajatega viimistleme R nine T-d omaenda kujutlusvõime järgi. Ja mitmekülgsuse näitamiseks lõime partnerlusi mõiste Soulfuel all. Me esitleme ülimalt loomingulisi ja täiuslikult detailseid rattaid.     

+ Loe edasi

Puhas trükimateeria.

Puhas trükimateeria.

Raamat "Soul Fuel – BMW R nine T Customizers" on täiuslik lisa siin tutvustatud R nine T kohandustele. Sellest leiad valitud Soulfuel-mootorrataste portreed ja nende loomingulised autorid. Enamat, kui lihtsalt kena raamat, mida lehitseda!

+ Loe edasi

Veel lugusid, mis võivad sulle huvi pakkuda.

spinner