Ehe mood.

Koge uut LNLA brändi.

Stiil on individuaalsuse ja normidele mittevastavuse küsimus. Ei mingeid takistusi, ei mingeid piire. Uus LNLA moebränd esindab seda tunnet: Limits No Longer Apply – inspireerinud BMW Motorrad.

Vali ei ole alati parim. Tagasihoidlikkus on moodsa urbanistliku elustiili puhtaim väljendus. “

LNLA

LNLA
LNLA
LNLA
LNLA
LNLA
LNLA
LNLA
LNLA

Limits No Longer Apply

Vabadus algab seal, kus piirid lõppevad. Pole ime, et kiirusearmastajad kogu maailmas unistavad Saksamaa kiirteedest. Kiirusepiiranguta kiirteel sõitmine on jõuduandev, põnev kogemus. Seda moebränd Limits No Longer Apply väljendabki – piiranguteta individuaalsus. Bränd ühendab BMW Motorradi kvaliteedile suunatud tähelepanu moeteadliku mehe minimalistliku stiiliga.

Vastupidavad teksad ning lihtsad kapuutsiga pusad ja T-särgid on uue valiku põhielemendid. Need igapäevariided on sama mugavad nii tööl kui ka õhtul baaris. Loodud disainerite poolt, kes valisid peenutseva stiili asemel hea sobivuse. Toodetud kohalike tootjate poolt, kes mõistavad oma ajaloolist oskust.

+ Loe edasi
Limits No Longer Apply external-link-arrow-slim

Peatu, poodle ja lõdvestu

Hommikusöök värskelt röstitud kohviga, poodlemine pärastlõunal, pidu õhtul: House of Machines on Los Angeleses uus sihtkoht, mis pakub kombinatsiooni elavast muusikast, heast toidust ja alternatiivsest poodlemiskogemusest. Osa sellest kogemusest on ka LNLA kollektsioon, mis on nüüd House of Machinesis müügis. Poes on saadaval uusimad kohandatud mootorrattad ja täisvalik meestemoe põhilisi esemeid. 

+ Loe edasi

Riided on sama tagasihoidlikud nagu The House ise. Sa ei leia siit maitsestatud jooke ja leierdatud muusikat. Iga toode, alates tassitäiest kohvist kuni nahkvööni räägib lugu ja väljendab autentsust. Pure&Crafted festivalist inspireeritud The House of Machinesi jaoks on üks kõige olulisem – kvaliteetseim käsitöö.

+ Loe edasi
Aadress
LNLA
2028 East 7th Street
Los Angeles
JUHISED external-link-arrow-bold

Veel lugusid, mis võivad sulle huvi pakkuda.

spinner