Linn sinu jalge ees.

BMW Motorradi Concept Link asub uutele ühendatud radadele.

Suur linn. Lõputud linnakanjonid, kus iga käänaku taga on midagi uut avastada. Kuid samuti on olemas iha liikumise ja vabaduse järele ning võimalus liikuda kiirelt ühest kohast teise. Concept Linki näol toob BMW Motorrad üritusel Concorso d’Eleganza Villa d’Este 2017 avalikkuse ette kontseptsõiduki, mis ühendab endas linnaliikuvuse väljakutsed digiteeritud maailma võimalustega.  

Kui küsimus on esteetikas, elegantsis ja ajatus autode ja mootorrataste disainis, on Concorso d’Eleganza Villa d’Este esimene peatuskoht. Alates aastast 1929 muutub Itaalia linn Cernobbio sõidukiarmastajate Mekaks, kust leiab silmapaistva ja tulevikkuvaatava disainiga sõidukeid. Ajalugu kohtub oleviku ja tulevikuga, tulemuseks on sageli midagi maagilist – õhus on inspiratsiooni, kui unustamatud klassikud säravad uusimate kontseptsõidukite kõrval. BMW Motorradi Concept Link on üks selline kontseptsõiduk. Ta tõestab, et sõitja, sõiduki ja keskkonna ühendamine pakub täiesti uut sõitmiskogemust.  

+ Loe edasi

Linnaliikuvuse uus mõistmine.

Linnaliikuvuse uus mõistmine.

Kui liigud linnakeskkonnas, kehtib esmajoones üks asi – sa oled alati ühendatud. Oma sõprade ja kolleegidega, oma nutitelefoniga, linnaga. BMW Motorradi Concept Link on selle ühenduvuse loogiline jätk: tänu elektriajamile, nullemissioonidele ja täielikule ühenduvusele ei ole kontseptsõiduk lihtsalt transpordivahend, vaid ka suhtlusvahend. Nii ühendab BMW Motorradi Concept Link endas digitaalse maailma eelised analoogse maailma omadega. Ja nii muutub see linnaliikuvuse uue ajastu visiooniliseks sümboliks.  

+ Loe edasi
Ajatu, tagasihoidliku stiiliga on BMW Motorradi Concept Link enamat kui lihtsalt uurimus – see on uue ajastu sümbol. “

Edgar Heinrich, BMW Motorradi peadisainer

Loodud suurlinnade jaoks.

Loodud suurlinnade jaoks.

Kui soovid liikuda enesekindlalt, lõdvestunult ja ühendunult läbi linna, vajad sõidukit, mis on selle maastiku jaoks loodud. BMW Motorradi Concept Link on kaherattaline visioon, mis tähistab linnaliikuvuse tulevikku. Ja nii seab see sõitja mobiilsussoovid esiplaanile. See algab disainiga – lapik energiasalvesti kere allosas ja tagaratta kompaktne ajam on BMW Motorradi Concept Linki moodsa, selgejoonelise ja dünaamilise silueti alused. Iga sõitja isikupära saab rõhutada arvukate variatsioonidega: olgu tegu istmega, värviliste küljepaneelidega või erinevate tuuleklaasidega.  

+ Loe edasi

Inimese, sõiduki ja keskkonna ühenduvus.

Linnas oled sa harjunud olema mobiilne ja ühendatud. Ja sa ootad seda ühenduvust ka oma reisil. Siin tuleb mängu BMW Motorradi Concept Link. Visiooniline kontseptiuuring avardab sõitja varasemat mobiilse elu keskkonda uute võimalustega – sõiduki saab ühendada kalendriga, tehes selle teadlikuks järgmisest sihtkohast ja nii saab see soovitada kõige kiiremat või kõige ilusamat marsruuti ja isegi esitada soovi korral muusikat. Kontsept läheb veel sammu võrra kaugemale – isegi sõitja riided on sõidukiga nutikalt ühendatud. Näiteks sulgeb lihtne tõmme üle varruka pakiruumi liugukse. BMW Motorradi Concept Linkiga defineeritakse linnaliikuvus täielikult ümber: intelligentne, integreeritud ja täiesti intuitiivne.  

+ Loe edasi
Concept ühendab analoogse maailma digitaalsega täiesti sujuvalt. Nii saab kasutaja olla alati ühendatud ja pakub tuleviku jaoks uusi mobiilsuskogemusi. “

Timo Resch, BMW Motorradi müügi- ja turundusosakonna asepresident

Kontseptsõiduk, mille rõhuasetus on olulisel.

Kui tahad tulla toime suurlinna džungliga, ei tohi sa kaotada ülevaadet. Sinu fookuses on linn ja sinu liuglemine läbi selle. Kuidas otsida erakordset või kuidas jõuda sihtkohta võimalikult kiirelt. Siin tuleb mängu BMW Motorradi Concept Link: tuuleklaasil kuvatakse kiirus, navigatsioon ja aku olek, samal ajal sisaldab suur puutepaneel kõike vajalikku teabe ja meelelahutuse, ühenduvuse ja marsruudi planeerimise kohta. Veelgi parema kohandamise ning sõitja ja sõiduki vahelise ühenduvuse jaoks saab kasutada puutefunktsiooniga kiirklahve juhtraual.  

+ Loe edasi

Kui visioonist saab reaalsus.

Kui visioonist saab reaalsus.

Praegu on BMW Motorradi Concept Link jätkuvalt prototüüp. See näitab juba praegu, kuhu reis BMW Motorradiga võib viia. Omavahel ühendatud lahendused tähendavad ühenduvust, mugavust ja loomuliult ka ohutust. Ja nii loob BMW Motorradi Concept Link silla traditsioonide ja tänapäeva vahel üritusel Concorso d’Eleganza Villa d’Este 2017. See näitab visiooni sellest, mis on tuleviku linnakeskkonnas oluline: puhas sõidunauding, ühenduvus inimeste ja nende sõidukite vahel ning olulisele keskendumine.  

+ Loe edasi

Veel lugusid, mis võivad sulle huvi pakkuda.

Sobilikud mootorrattad.

spinner