BMW Motorradi „The Future Shack“

Sinu linnaliikuvuse tulevik

Me pole kunagi varem olnud niivõrd digitaalsed, niivõrd ühendatud. Me pole kunagi varem olnud niivõrd liikuvad. Me saame ja soovime olla kõikjal. Liikvel olemine tähendabki kohale jõudmist. Siiani täiesti modernne suhtumine. Aga kuidas on lood homme? Kuidas me sulandame liikuvuse sujuvalt oma linnaellu? Kuidas sobitame keskkonnanõuded oma elustiiliga? Kuidas võtta praegusest hetkest viimast ja samal ajal luua elamisväärset tulevikku? Otsime neile küsimustele vastuseid projekti „The Future Shack“ raames. See on koht, kus me arendame uusi disainikontseptsioone tuleviku linnade jaoks. Lase end inspireerida.

Sisuloojad

„The Future Shacki“ väljund

„The Future Shacki“ väljund

Koge põnevaid teemasid, tulevikku suunatud ideid ja meie linnaliikuvuse visiooni. Liitu sisuloojatega ja vaata tulevikku mudelitega Concept CE 02 ja Vision AMBY ning avasta, mida on BMW CE 04-ga juba praegu võimalik teha. „The Future Shacki“ sisu leiad YouTube’ist ning sisuloojate sisu TikTokist ja Instagramist.

+ Loe edasi

Singapur juba kubiseb elektrisõidukitest – väga muljetavaldav vaatepilt

 “

Nicole Bloom-Garden

„The Future Shack“

„The Future Shacki“ 2. osa

2. osa: „Nutikas linn“

2. osa: „Nutikas linn“

Liitume Nicole’i ja Isaaciga ning sukeldume nutikasse linna Singapuri. Ja selle projekti jaoks ei ole olemas paremat sõidukit kui BMW CE 04. Täiselektriliselt väljas liikudes avastab paar digitaliseerimise, võrgustumise ja keskkonnasäästlikkuse tulevikku ühes maailma arenenumais linnas.

+ Loe edasi

Minu loodud sisu kajastab seda, mis on hetkel oluline ja mis inimesi liikuma paneb. Ja muidugi küsin ma endalt, mis seda tulevikus teeb.

 “

Peagi tulekul

IJärgmises osas tutvustame uusi trendikaid teemasid ja elektrifitseerimise innovatsiooni: uut BMW CE 02. Ära jää sellest ilma, kui hindad keskkonnasäästlikku, kestlikku transporti ja muidugi lahedat disaini. Asjadega kursis olemiseks soovitame hakata meie YouTube’i kanali jälgijaks.

„The Future Shack“ YouTube’is external-link-arrow-slim

Tulevik juba täna

spinner