BMW Motorradi „The Future Shack“

Sinu linnaliikuvuse tulevik

Me pole kunagi varem olnud niivõrd liikuvad. Liikvel olemine tähendabki kohale jõudmist. Siiani täiesti modernne suhtumine. Aga kuidas on lood homme? Kuidas tahame elada? Kuidas loome tasakaalu maksimaalse liikuvuse soovi ja keskkonnanõuete vahel? Milliselt soovime linnaelu kujundada? Iseenda järgi? Koos sisuloojatega otsime neile küsimustele vastuseid projekti „The Future Shack“ raames. Loogilisi vastuseid. Ja selliseid, mis ka tunduvad õiged. Vastuseid, mis ühtivad meie väärtustega. Selles protsessis anname tulevikule uue tähenduse. Lase end inspireerida.

Sisuloojad

„The Future Shacki“ väljund

„The Future Shacki“ väljund

Lase end inspireerida. Koge meie linnaliikuvuse visiooni. Liitu sisuloojatega nende teekonnal. Vaata tulevikku mudelitega Concept CE 02 ja Vision AMBY ning avasta, mis on BMW CE 04-ga juba praegu võimalik. „The Future Shacki“ sisu leiad YouTube’is ning loojate sisu TikTokist ja Instagramist.

+ Loe edasi

Tulevik? Ma arvan, et see kuulub neile, kes sellele mõtlevad ja näevad seda tulemas.

 “

„The Future Shacki“ sisulooja

"The Future Shack" by BMW Motorrad

1. osa: „Sujuvus“

1. osa: „Sujuvus“

Me analüüsime linnaliikuvuse tuleviku aspekte. 1. osa pealkiri on „Sujuvus“. Sujuvus võib hõlmata paljusid tahke, mida sõiduk peab tulevikus täitma: sujuv integreerimine teiste seadmete, Interneti, linnaruumi ja kogu meie eluga. Heida koos meiega pilk tulevikku.

+ Loe edasi

Minu loodud sisu kajastab seda, mis on hetkel oluline ja mis inimesi liikuma paneb. Ja muidugi küsin ma endalt, mis seda tulevikus teeb.

 “

Peagi tulekul: 2. osa

Järgmises osas heidame samuti pilgu linnaliikuvuse tulevikule. „The Future Shack“ avab meie silmad ja pöörab pilgud sellele, mis meid tulevikus sihtkohta viib. Soovid ka järgmisi osi näha? Siis telli meie YouTube’i kanal ja aktiveeri kellanupu kaudu teavitused.

„The Future Shack“ YouTube’is external-link-arrow-slim

Tulevik juba täna

spinner