BMW Motorradi Spezial on alati õige valik.

Juba algusest peale on võetud arvesse harmoonilist sobitamist mootorratta üldilmega, mis tähendab, et kõik osad on täiuslikult sõiduki kontseptsiooni integreeritud ning annavad mootorrattale järjekindla ja eksklusiivse välimuse. BMW Motorradi väljakujunenud arendusalaste teadmiste ja keerukate tootmisprotsesside koosmõju koos traditsiooniliste käsitööoskustega võimaldavad saavutada järjekindluse ja eksklusiivsuse uue taseme. Meie konfiguraatoris saad oma mootorratta Spezial-valikute abil veelgi enam enda omaks muuta ja lasta panna oma ratta kokku nende poolt, kes sinu BMW mootorratast kõige paremini tunnevad. Meie poolt.

+ Loe edasi

Värv.

Eridisain 719 värviviimistlused annavad su rattale teatava sära. Ülimoodne värvimistehnoloogia ja hoolikas detailsus muudavad su masina maantee staariks. 

+ Loe edasi

Sinu ratta kroon.

Sinu ratta kroon.

Ainult erioskustega parimad disainerid suudavad teha täiusliku pintslitõmbe. Ülimalt viimistletud käsitöö annab tulemuseks ehtsa ainulaadsuse – plaatinavärvi jooned on R 1250 RT, K 1600 GT ja K 1600 GTL-i paagi ja küljeosade suurejooneline hiilgus. Muutes su ratta ainulaadseks. Tõeline käsitöö kohtub ülimoodsa mootorrattaga. See joonetöö tugineb tõelisele kirele ja pikkadele traditsioonidele – BMW Motorradis alates 1923. aastast.    

+ Loe edasi

Käsitsi värvitud perfektsionistide poolt.

Käsitsi värvitud perfektsionistide poolt.

Kvalifitseeritud spetsialistid ja perfektsionistid astuvad iga sammu erivärvi lõpliku viimistluse suunas ülima hoolega – osalt saavutatakse tulemus tõelise käsitööga. Võtame näiteks värvi Black Storm metallik / Vintage, mis muudab sinu R nine T tõeliselt ainulaadseks. Käsitsi maalitud detailid annavad mootorrattale vanamoelise välimuse ja muudavad iga ratta ainulaadseks. Kuna iga paak on erinev.  

+ Loe edasi

Erivarustus.

Eridisaini 719 alt leiad lisavarustuse valiku nagu nt erinevate disainivariantide eksklusiivsed freesitud detailide komplektid. Sina otsustad, kas välimus on puhas ja elegantne, originaalne ja robustne või individuaalne ja sportlik.

+ Loe edasi

Suurepärased sepistatud veljed muljetavaldava välimusega.

Suurepärased sepistatud veljed muljetavaldava välimusega.

Õhus lendavad sädemed. Frees lõikab värvi kliinilise täpsusega ja paljastab ainult parimad alumiiniumkonstruktsioonid. Hõõgav sulam püüab koheselt pilku. Ideaalne kontrast. Eridisain 719 sepistatud veljed on kõrgeima kvaliteedistandardi väljendus. Iga käeliigutus ja toiming tehakse ülima ettevaatlikkusega, mille tulemuseks on väga keerukad sepistatud veljed terviklikust alumiiniumplokist.   

+ Loe edasi

Täiuslik iste elegantse õhustikuga.

Täiuslik iste elegantse õhustikuga.

Sa lausa tunnetad kvaliteeti ja detailidesse pandud tähelepanu – ja pole ka ime, kuna vaid parimad spetsialistid töötavad ülima hoolega eridisain 719 istme kallal – esimesest sammust kuni viimase õmbluseni. Selle tulemusel saavutatakse parim kvaliteet, mis muudab selle tõeliseks käsitöö meistriteoseks. Lisaks on istme kate täiesti ilmastikukindel. Rombikujuline õmblus ja tikitud mudeli embleem annavad lõpptulemusele elegantse välimuse.   

+ Loe edasi

Ülidetailsed Billet-paketid.

Ülidetailsed Billet-paketid.

Ei ole kahtlust – kvaliteetsed osad vajavad keerukaid protsesse. Billet-pakettide väärtus on selge juba esimesest pilgust. Täpsus toomises kohtub keeruka disainiga. Ja eriti just alumiiniumi käsitsi töötlemine – käsihoovad ja jalatoed freesitakse terviklikust alumiiniumplokist, silindripea katted ja rihmakatted on valmistatud sepistatud toorikust. Kuna need on välja töötatud rangeid BMW kvaliteedijuhiseid järgides, sobivad need alati täiuslikult. See tähendab, et sinu lemmikratas toodetakse kõrgeimate kvaliteedinõuete järgi – juba tehases. 

+ Loe edasi

HP lisavarustus

Suur sooritusvõime – avaldus kõigile, kes otsivad absoluutset maksimumi. HP lisavarustusega saad anda oma rattale veelgi sportlikuma välimuse – isegi juba tehasest tellitava valikuna.

Sa saad kvaliteetsed osad, mis on valmistatud süsinikust, titaanist ja alumiiniumist, et muuta oma mootorratas ainulaadseks. HP Billet-pakett annab su rattale veelgi löövama välimuse. See sisaldab alati komponente: silindripea kate, mootor esikate, reguleeritav käsihoob, paagi kork ja olenevalt mudelist ka muu Billet-paketi HP lisavarustus nagu nt sõitja jalatoed või sobivad peeglid. HP sportsummuti tagab veelgi parema ja jõulisema heli. HP lisavarustus annab su masinale isikupära ja ekstravagantsust. 

+ Loe edasi

Muuda ratas enda omaks.

spinner