Eksklusiivne tehases isikupärastamine

BMW Motorradi Spezial on alati õige valik.

Eksklusiivne tehases isikupärastamine

Alates eksklusiivsest värviviimistlusest kuni suure hulga freesitud osade ja sepisvelgedeni: Eridisain 719 lisavarustus ühendab endas tipptehnoloogia ja traditsioonilise meistritöö ning on saadaval paljudele mudelitele. Seetõttu on sul võimalus saada oma mootorratas isikupärastatuna otse tehasest.

 

+ Loe edasi

ERIDISAIN 719 VÄRVIVIIMISTLUS

Eridisain 719 värviviimistlused annavad su rattale teatava sära. Ülimoodne värvimistehnoloogia ja hoolikas detailsus muudavad su masina maantee staariks.

+ Loe edasi

Sinu ratta kroon

Sinu ratta kroon

Ainult erioskustega parimad disainerid suudavad teha täiusliku pintslitõmbe. Ülimalt viimistletud käsitöö annab tulemuseks ehtsa ainulaadsuse – plaatinavärvi jooned on R 1250 RT, K 1600 GT ja K 1600 GTL-i paagi ja küljeosade suurejooneline hiilgus. Muutes su ratta ainulaadseks. Tõeline käsitöö kohtub ülimoodsa mootorrattaga. See joonetöö tugineb tõelisele kirele ja pikkadele traditsioonidele – BMW Motorradis alates 1923. aastast.    

+ Loe edasi

Käsitsi viimistletud perfektsionistide poolt

Käsitsi viimistletud perfektsionistide poolt

Iga sammu eridisain 719 värviviimistluse valmimise suunas teevad kvalifitseeritud eksperdid ja perfektsionistid ülima hoolega – vahel ka käsitööna. Käsitsi värvitud detailid muudavad iga mootorratta ainulaadseks.

+ Loe edasi

ERIDISAIN 719: DISAINI MÄÄRAV

Peale kvaliteetse värviviimistluse sisaldavad Eridisain 719 mudelid ka disaini määravat varustust, näiteks eksklusiivsed freesitud detailidega paketid eri disainivariantidel.

+ Loe edasi

Freesitud detailidele tähelepanu pöörates

Freesitud detailidele tähelepanu pöörates

Ei ole kahtlustki – kvaliteetsed osad vajavad keerukaid protsesse. Freesitud detailide kvaliteet on selge juba esimesest pilgust. Täpsus tootmises kohtub keeruka disainiga. Rangete BMW kvaliteedijuhiste kohaselt välja töötatud detailid sobivad alati täiuslikult. See tähendab, et sinu eksklusiivne ratas toodetakse rangeimate kvaliteedinõuete järgi – juba tehases.

+ Loe edasi

Täiuslik iste elegantse õhustikuga

Täiuslik iste elegantse õhustikuga

Sa lausa tunnetad kvaliteeti ja detailidesse pandud tähelepanu – ja pole ka ime, kuna vaid parimad spetsialistid töötavad ülima hoolega eridisain 719 istme kallal – esimesest sammust kuni viimase õmbluseni. Selle tulemusel saavutatakse parim kvaliteet, mis muudab selle tõeliseks käsitöö meistriteoseks. Lisaks on istme kate täiesti ilmastikukindel. Rombikujuline õmblus ja tikitud mudeli embleem annavad lõpptulemusele elegantse välimuse.   

+ Loe edasi

Ülidetailsed Billet-paketid

Ülidetailsed Billet-paketid

Ei ole kahtlust – kvaliteetsed osad vajavad keerukaid protsesse. Billet-pakettide väärtus on selge juba esimesest pilgust. Täpsus toomises kohtub keeruka disainiga. Ja eriti just alumiiniumi käsitsi töötlemine – käsihoovad ja jalatoed freesitakse terviklikust alumiiniumplokist, silindripea katted ja rihmakatted on valmistatud sepistatud toorikust. Kuna need on välja töötatud rangeid BMW kvaliteedijuhiseid järgides, sobivad need alati täiuslikult. See tähendab, et sinu lemmikratas toodetakse kõrgeimate kvaliteedinõuete järgi – juba tehases. 

+ Loe edasi

Sõiduki isikupärastamise kõrgeim tase

spinner