Tehases isikupärastamine – ja palju muudki

BMW Motorradi Spezial on alati õige valik.

Tehases isikupärastamine – ja palju muudki

Alates eksklusiivsest värviviimistlusest kuni suure hulga freesitud osade ja sepisvelgedeni: Eridisain 719 lisavarustus ühendab endas modernse tehnoloogia ja traditsioonilise meistritöö ning on saadaval paljudele mudelitele. Seetõttu on sul võimalus saada oma mootorratas isikupärastatuna otse tehasest. Mõnesid eksklusiivseid ja eriti kvaliteetseid Eridisain 719 osi on võimalik BMW Motorradi originaaltarvikutena ka hiljem osta.

 

+ Loe edasi

Eridisain 719 värviviimistlus

Eridisain 719 värviviimistlused annavad su rattale teatava sära. Ülimoodne värvimistehnoloogia ja hoolikas detailsus muudavad su masina maantee staariks. 

+ Loe edasi

Sinu ratta kroon

Sinu ratta kroon

Ainult erioskustega parimad disainerid suudavad teha täiusliku pintslitõmbe. Ülimalt viimistletud käsitöö annab tulemuseks ehtsa ainulaadsuse – plaatinavärvi jooned on R 1250 RT, K 1600 GT ja K 1600 GTL-i paagi ja küljeosade suurejooneline hiilgus. Muutes su ratta ainulaadseks. Tõeline käsitöö kohtub ülimoodsa mootorrattaga. See joonetöö tugineb tõelisele kirele ja pikkadele traditsioonidele – BMW Motorradis alates 1923. aastast.    

+ Loe edasi

Käsitsi viimistletud perfektsionistide poolt

Käsitsi viimistletud perfektsionistide poolt

Iga sammu eridisain 719 värviviimistluse valmimise suunas teevad kvalifitseeritud eksperdid ja perfektsionistid ülima hoolega – vahel ka käsitööna. Käsitsi värvitud detailid muudavad iga mootorratta ainulaadseks.

+ Loe edasi

Eridisain 719 lisavarustus

Eridisaini 719 alt leiad lisavarustuse valiku nagu nt erinevate disainivariantide eksklusiivsed freesitud detailide komplektid. Sina otsustad, kas välimus on puhas ja elegantne, originaalne ja robustne või individuaalne ja sportlik.

+ Loe edasi

Suurepärased sepistatud veljed muljetavaldava välimusega.

Suurepärased sepistatud veljed muljetavaldava välimusega.

Õhus lendavad sädemed. Frees lõikab värvi kliinilise täpsusega ja paljastab ainult parimad alumiiniumkonstruktsioonid. Hõõgav sulam püüab koheselt pilku. Ideaalne kontrast. Eridisain 719 sepistatud veljed on kõrgeima kvaliteedistandardi väljendus. Iga käeliigutus ja toiming tehakse ülima ettevaatlikkusega, mille tulemuseks on väga keerukad sepistatud veljed terviklikust alumiiniumplokist.   

+ Loe edasi

Täiuslik iste elegantse õhustikuga

Täiuslik iste elegantse õhustikuga

Sa lausa tunnetad kvaliteeti ja detailidesse pandud tähelepanu – ja pole ka ime, kuna vaid parimad spetsialistid töötavad ülima hoolega eridisain 719 istme kallal – esimesest sammust kuni viimase õmbluseni. Selle tulemusel saavutatakse parim kvaliteet, mis muudab selle tõeliseks käsitöö meistriteoseks. Lisaks on istme kate täiesti ilmastikukindel. Rombikujuline õmblus ja tikitud mudeli embleem annavad lõpptulemusele elegantse välimuse.   

+ Loe edasi

Ülidetailsed Billet-paketid

Ülidetailsed Billet-paketid

Ei ole kahtlust – kvaliteetsed osad vajavad keerukaid protsesse. Billet-pakettide väärtus on selge juba esimesest pilgust. Täpsus toomises kohtub keeruka disainiga. Ja eriti just alumiiniumi käsitsi töötlemine – käsihoovad ja jalatoed freesitakse terviklikust alumiiniumplokist, silindripea katted ja rihmakatted on valmistatud sepistatud toorikust. Kuna need on välja töötatud rangeid BMW kvaliteedijuhiseid järgides, sobivad need alati täiuslikult. See tähendab, et sinu lemmikratas toodetakse kõrgeimate kvaliteedinõuete järgi – juba tehases. 

+ Loe edasi

Isikupärastamise kõrgeim tase

spinner