Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.
*Hind koos käibemaksuga 20%

Hinnakiri BMW R 1250

Hinnakiri BMW R 1250
PDF   |   479.00 KB
[This is disclaimer text for gpx download files.]

BMW R 1250 RS

SPORTLIK TOURING KIIRTEEL

Iga ringsõidu määravad kaks faktorit: aeg ja kaugus. Uue BMW R 1250 RS abil saad igast reisist rohkem kilomeetreid. Uue boksermootori jõuline 143 Nm pöördemoment ja 100 kW (136 hj) kiirendavad sind veelgi rutem sõidukiirusele. Uuenduslik BMW ShiftCam-tehnoloogia pakub suuremat pöördemomenti ja muljetavaldavat elastsust kogu  kiirusvahemikus. Nii saate igas olukorras muljetavaldaval kiirusel asfaldil  sprintida. Uuendatud on tänu täis-LED esituledele saanud värske ja sportliku ilme ning aerodünaamilisuse. Sel viisil saad igal ajal sõita mugavalt ja kiirelt. Üks mis kindel – pole vahet, kui mitu kilomeetrit teatud aja jooksul selja taha jätate, mudeliga R 1250 RS kasvab sõidunauding  iga sõidetud meetriga. 

R 1250 RS-I DISAIN

Vali oma stiil

Erinevate värvivalikute ja stiilidega näed sa hea välja igal kiirusel.

Black Storm metallik

Põhiversioon klassikalise Black Storm metallikvärviga muudab päeva ööks. Hõbedased elemendid, nagu jalatoed ja juhtraud, lisavad suurepäraseid omadusi.

Style Sport

Style Sport värviviimistlusega Light White võimaldab sul nautida ergast välimust ja rõhutada R 1250 RS-i sportlikku joont.

Exclusive Style

Imperial Blue metallik annab teada eksklusiivsusest. Elegantne väljanägemine on garanteeritud tänu tumedale üldmuljele. Kuldsed pidurisadulad, eksklusiivne kiri ja roostevabast terasest kütusepaagi kate kinnitavad vaatajale kõrget kvaliteeti.

Eridisain 719 Stardust metallik

BMW Motorradi Spezial-värv Eridisain 719 Stardust metallik annab rattale isikupärase ja ainulaadse sära. Sõltuvalt valguse langemisnurgast tekib mitmesuguseid põnevaid efekte. Kõrge kvaliteediga välimuse lõpetavad mootorispoiler, radiaatoriviimistlus ja roostevabast terasest kütusepaagi kate.

Sportlikkus kohtub ergonoomikaga

R 1250 RS ühendab sportlikkuse pikkade reiside läbimise võimega. Täiesti ümberkujundatud esiosa koos uue mootori spoileriga rõhutab Sport Toureri üldist dünaamilist muljet. Topelt-esitulede sümmeetriline paigutus annab mudelile R 1250 RS tasakaalustatud ja moodsa ilme. Sanga geomeetria tagab sportliku istumisasendi. 

+ Loe edasi

KAHESILINDRILINE BOKSERMOOTOR

1,254
cm³ töömaht
100
kW (136 hj) 7750 p/min juures
143
Nm maksimaalne pöördemoment 6250 p/min juures
200
Suurim kiirus üle 200 km/h
Kahesilindriline boksermootor, 1250 cm³ (õhk-vesijahutusega)

Koge uue R 1250 RS-i häält

See on uus

TFT-ekraan koos ühenduvusega

TFT-ekraan koos ühenduvusega

Ühenda oma nutitelefon Bluetoothi kaudu rattaga. 6,5-tolline TFT-ekraan kuvab kogu teavet mootorratta kohta ning pakub koostoimes nutitelefoni rakendusega muidki funktsionaalsuseid, nagu näiteks navigeerimine, muusika ja helistamine. 

+ Loe edasi

R 1250 RS-i OLULISEMAD OMADUSED

BMW ShiftCam
R 1250 RS-I BMW ShiftCam
Style Sport
R 1250 RS Style Sport
Exclusive Style
R 1250 RS kurvis
Uusima põlvkonna vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine
R 1250 RS-i vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine
Sõidurežiimide täiendamine
R 1250 RS kurvis
Ühenduvus
R 1250 RS-i juhikoht koos TFT-ekraaniga
Intelligentne hädaabikõne ECALL
R 1250 RS-I ECALL ja kinnitused
HP sportsummuti
BMW R 1250 R HP sportsummutiga

ROHKEM INDIVIDUAALSUST

Ratas, mis sobib ideaalselt sinu maitsega

R 1250 R-i jaoks on saadaval lai valik lisavarustust ja BMW Motorradi originaal-lisavarustust. See võimaldab sul mootorratta kokku panna enda soovide järgi.

ROHKEM TEAVET

SOBILIKUD MOOTORRATTAD

spinner