Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.
*Hind koos käibemaksuga 20%

BMW R 1250 RS

Sportlikud motomatkad kiirel rajal

BMW R 1250 RS on võimas sportlik matkaratas. BMW ShiftCami tehnoloogiaga kahe silindrilise boksermootoriga rõhutab see mootorratas juba visuaalselt sportlikku domineerimist ja ehedat sõidurõõmu. Tänu tuule- ja ilmastikukaitsele ning lõdvestunud istumisasendile ja abisüsteemidele saad nautida igat kurvi ja igat kilomeetrit – kas üksi või koos kaaslasega. Iga boksermootori kolvilöök viib sind edasi – iga kord. Igal teekonnal ja igal dünaamilisel vahesprindil. Sa nõuad rohkem usaldust ja usku – ja seda see ratas pakub. Ehk teisisõnu: #NeverStopChallenging.

Lihtsaks tehtud sportlikkus

Märgatavad LED-päevasõidutuled
R 1250 RS-i esiosa koos LED-päevasõidutuledega
Praktiline USB-laadimispesa
R 1250 RS-i USB-laadimispesa
Torukujuline juhtraud
R 1250 RS-i torukujuline juhtraud
Mugav soojendusega iste
R 1250 RS-i soojendusega iste
Kindel 12 V laadimispesa
12 V laadimispesa R 1250 RS-i tagaküljel
Informatiivne Corescreen Sport
R 1250 RS Corescreen Sport
Põhivarustuses DTC ja ABS Pro tagavad suurema turvalisuse
R 1250 RS-i pidurisüsteem
Sportlik, sale üheistmeline
R 1250 RS-i sportlik tagaosa

Pikemad teekonnad, vähem peatusi

Pikemad teekonnad, vähem peatusi

Efektiivne sõidurežiim Eco on nüüd lisatud põhivarustusena sõidurežiimidesse Rain ja Road. See annab sulle võimaluse valida tõhusa sõidu ja tavalise dünaamilise sportlikkuse vahel. Valitud sõidurežiim kuvatakse 6,5-tollisel TFT-ekraanil. Uued valikulised Pro sõidurežiimid Dynamic ja Dynamic Pro tagavad parema sooritusvõime sinu reisidel.

+ Loe edasi
1254
cm³ töömaht
100
kW (136 hj) 7750 p/min juures
143
Nm maksimaalne pöördemoment 6250 p/min juures
3,3
sekundit kiirendus 0–100 km/h
Õhk-/vedelikjahutusega kahesilindriline neljataktiline boksermootor

Rohkem jõudu igas olukorras

Ennast tõestanud BMW ShiftCami tehnoloogiaga boksermootoril on kaks erinevat sisselaske nukkvõlliprofiili. Tänu muutuvale nukkvõlli juhtimisele avaldab mootor muljet suurepärase töösujuvuse, kõrge efektiivsuse või muljetavaldava pöördemomendi arendamisega sõltuvalt soovist: tõeliselt võimsa kiirenduse tagamiseks. Maksimaalse pöördemomendi 143 Nm kasutamist võib tunda igas kiirusvahemikus: sprintides kiirteel või kiirendades kurvist välja.

+ Loe edasi

Ilmekas sportlik matkamootorratas

Rohkem valikuid

Üks boksermootor, kolm nägu. Klassikalisest, puristlikust kuni sportliku, dünaamilisest silmatorkavalt elegantseni: kõik kolm värvikombinatsiooni väljendavad suurepäraselt R 1250 RS-i võrreldamatut dünaamilist sportliku matka iseloomu.

Light White

See R 1250 RS on väga puristlik. Boksermootor on siin eriti pilkupüüdev.

Sport

Värvid Light White / Racing Blue metallik / Racing Red on selge austusavaldus BMW Motorsportile. Ühekohalist sportlikku väljanägemist täiendavad valge raam ja kuldsed pidurisadulad.

Triple black

Tähelepanu disainifännid! Black Storm metallik Agate Grey toonis raamiga rõhutab suurepäraselt mootorratta kuju. Kuldne pidurisadul ja roostevabast terasest mootori spoiler pakuvad silmatorkavaid rõhutusi.

Sportlik ees ja taga

Alates silmatorkavast esiosast koos ikooniliste päevatuledega ja uhiuue kujundusega LED-suunatuledega, kõrge tuuleklaasi ja kattepaneelini ja sealt edasi lühikese, sportliku, saleda juhiistmeni: R 1250 RS on võimas sportlik matkamootorratas. Usaldusväärne ja turvaline. Suunatud sooritusvõimele ja domineeriv. Mugav ja näljane kurvide vallutamiseks. Just nii, nagu mootorratta kuju lubab. Just nii, nagu sina tahad.

+ Loe edasi

Täiskomplekt

Iga R 1250 RS ühendab endas sportlikkuse ja sobivuse rännakuks. Nüüd on sinu otsustada, kuhu teekond viib – selle sõna otseses mõttes. Oleme kokku pannud kolm pakettlahendust, mis on spetsiaalselt sinu eelistustele kohandatud. 

+ Loe edasi
Dünaamikapakett

Kas sa näed iga sirget kui valmisolekut järgmiseks kurviks? Meie dünaamikapakett toetab sinu soovi võtta võim enda kätte.

  • Dynamic ja Dynamic Pro abil pakuvad Pro sõidurežiimid kahte puhtalt sooritusvõimele orienteeritud programmi.
  • Mootori takistusmomendi kontroll takistab tagaratta libisemist, tagades suurema stabiilsuse ja kontrolli mootorratta üle.
  • Pro käiguassistent võimaldab üles- ja allakäiguvahetust ilma sidurit kasutamata.
  • Dünaamiline elektroonilise vedrustuse assistent pakub laia valikut mugavuse ja puhta sportlikkuse vahel. Automaatse vedrustuse ja eelkoormuse juhtimisega tagab see parima veojõu ka kallutades.
Comfort-pakett

Comfort-paketiga saad lihtsalt hakkama ükskõik millise sõiduga. Oluline on vaid see, et sõit oleks lihtne ja nauditav, veel enne kui sa peale hüppad.

  • Tänu võtmevabale käivitusele saad mootorratta käivitada võti taskus – ilma võtmeotsimisele aega raiskamata.
  • See pakett sisaldab ka rehvirõhu kontrollsüsteemi (RDC) ja soojendusega käepidemeid, et hoida sõrmed kenasti soojas.
  • Ja kui on soov, et mootorratas tõesti silma paistaks, võid valida kroomitud väljalaskesüsteemi või kroomitud väljalaskekollektori.
Touring-pakett

Kui tõesti naudid teekonda ja aega oma mootorrattaga, siis võid soovida läbida veel kilomeetreid ja Touring-pakett kindlustab sõidu mugava jätkumise.

  • Ja muidugi sisaldab see pakett nii navigatsiooniseadme hoidikut kui ka tempomaati.
  • Ja keskmine seisuhark hoiab mootorratast kindlalt ja turvaliselt, isegi kui mõlemas kohvrihoidikus on rasked kotid.

Rohkem individuaalsust

Meie laia BMW Motorradi originaalsete lisatarvikute valiku ja sobivate lisatarvikutega saad muuta oma R 1250 RS-i täpselt oma vajadustele vastavaks. Valik ulatub istme variantidest ja kohvritest kuni kvaliteetse eridisain 719 viimistluseni.

Konfigurējiet tūlīt

Veelgi enam naudingut boksermootorist

spinner