Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.
*Hind koos käibemaksuga 20%

Hinnakiri BMW R 1250

Hinnakiri BMW R 1250
PDF   |   3.70 MB
This is disclaimer text for gpx download files.

BMW R 1250 RS

Sportlikud motomatkad kiirel rajal

Iga sõidu puhul on määrava tähtsusega kaks tegurit: aeg ja vahemaa. Võta BMW R 1250 RS-iga igast motomatkast enamat. Lihtsamini öeldes: sõida ja jaga ehk #RideAndShare. Uue boksermootori muljetavaldav 143 Nm pöördemoment ja 100 kW (136 hj) võimsus toimetavad sind sõidukiiruseni väledamalt kui eales varem. Uuenduslik BMW ShiftCam-tehnoloogia pakub suuremat pöördemomenti ja muljetavaldavat paindlikkust kogu mootoripöörete vahemikus. Selle tulemusena saad sa kiirendada igas sõiduasendis. Uue kujundusega esiosa koos täis-LED-esitulega loob värske, sportliku ja aerodünaamilise välimuse. Üks asi on kindel – ükskõik, kui kaugele ja kui kaua oled sa sõitnud: R 1250 RS-iga kasvab sinu sõidunauding iga läbitud meetriga. 

R 1250 RS-I DISAIN

Vali oma stiil

Kas puristlik, dünaamiline või eksklusiivne: sinu R 1250 RS rõhutab su sõidustiili ka visuaalselt. Vali välimus, mis aitab sul ja sinu mootorrattal ühtse meeskonnana uute sihtkohtadeni jõuda.

Black Storm metallik

Muuda päev ööks traditsioonilise värviviimistlusega Black Storm metallik. Hõbedased elemendid, nagu jalatoed ja juhtraud, lisavad säravaid kõrghetki.

Sport

Selles disainivariandis loob värvitoon Light White särava välimuse ja rõhutab R 1250 RS-i sportlikku külge.

Mudelivariant Exclusive

Imperial Blue metallik annab teada eksklusiivsusest. Elegantne väljanägemine on garanteeritud tänu tumedale üldmuljele. Kuldsed pidurisadulad, ahhaathall põhiraam, Exclusive’i tähis ja roostevabast terasest kütusepaagi kate kinnitavad vaatajale kõrgeimat kvaliteeti.

Sportlikkus kohtub ergonoomikaga

R 1250 RS ühendab sportlikkuse pikkade reiside läbimise võimega. Täiesti ümberkujundatud esiosa koos uue mootori spoileriga rõhutab Sport Toureri üldist dünaamilist muljet. Topelt-esitulede sümmeetriline paigutus annab mudelile R 1250 RS tasakaalustatud ja moodsa ilme. Sanga geomeetria tagab sportliku istumisasendi. 

+ Loe edasi

KAHESILINDRILINE BOKSERMOOTOR

1,254
cm³ töömaht
100
kW (136 hj) 7750 p/min juures
143
Nm maksimaalne pöördemoment 6250 p/min juures
200
Suurim kiirus üle 200 km/h
Kahesilindriline boksermootor, 1250 cm³ (õhk-vesijahutusega)

Koge uue R 1250 RS-i häält

See on uus

TFT-ekraan koos ühenduvusega

TFT-ekraan koos ühenduvusega

Ühenda oma nutitelefon Bluetoothi kaudu rattaga. 6,5-tolline TFT-ekraan kuvab kogu teavet mootorratta kohta ning pakub koostoimes nutitelefoni rakendusega muidki funktsionaalsuseid, nagu näiteks navigeerimine, muusika ja helistamine. 

+ Loe edasi

R 1250 RS-i OLULISEMAD OMADUSED

BMW ShiftCam
R 1250 RS-I BMW ShiftCam
Style Sport
R 1250 RS Style Sport
Exclusive Style
R 1250 RS kurvis
Uusima põlvkonna vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine
R 1250 RS-i vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine
Sõidurežiimide täiendamine
R 1250 RS kurvis
Ühenduvus
R 1250 RS-i juhikoht koos TFT-ekraaniga
Intelligentne hädaabikõne ECALL
R 1250 RS-I ECALL ja kinnitused
HP sportsummuti
BMW R 1250 R HP sportsummutiga

ROHKEM INDIVIDUAALSUST

Ratas, mis sobib ideaalselt sinu maitsega

R 1250 R-i jaoks on saadaval lai valik lisavarustust ja BMW Motorradi originaal-lisavarustust. See võimaldab sul mootorratta kokku panna enda soovide järgi.

ROHKEM TEAVET

SOBILIKUD MOOTORRATTAD

spinner