Alates 01.12.2020 kasutatakse antud ratta Brembo pidurisüsteemi asemel teise tootja süsteemi (välimus võib olla erinev). Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.
*Hind koos käibemaksuga 20%

Hinnakiri BMW R 1250

Hinnakiri BMW R 1250
PDF   |   479.00 KB
[This is disclaimer text for gpx download files.]

BMW R 1250 R

Mitmekülgsem ja väljendusrikkam kui ei kunagi varem

Uue mudeli R 1250 R välimus on disainitud dünaamilisemaks. Seda peamiselt tänu uuele boksermootorile, mille maksimaalne pöördemoment on 143 Nm – ümbertöötatud mootoril on rohkem energiat kui kunagi varem. Siin on muutuv ülanukkvõlliga juhtsüsteem BMW ShiftCam – uuenduslik tehnoloogia, mis pakub igas mootorikiiruse vahemikus optimaalset jõudlust. Lõdvestava sõidu või  sportliku reisi jooksul kogete pidevalt puhast sõidupõnevust ning boksermootorile tüüpilist jõudu. 

R 1250 R-I DISAIN

Sinu rotster, sinu stiil

Uue disainiga mootorispoilerid ja radiaatori kate annavad värske välimuse. R 1250 R-i põhivärv on sama ajatu kui rotster ise: Black Storm metallik rõhutab mootorratta rikkumata ilmet. Style HP on saadaval sportlike kalduvustega inimestele. Puhas elegants kiirgab koos Style Exclusive‘iga, samas kui individuaalsuse eelistajad kasutavad isikupärase välimuse saavutamiseks Eridisain 719 Stardust metallikut. Mis iganes stiili valida, naudid oma rotsterit ja igat oma sõitu.

Black Storm metallik

Klassikalise välimuse tagab põhiversiooni Black Storm metallik – esiratta kate, esispoiler, paagi küljekaunistused ja tagumised külgpaneelid saavad seda peent värvi. Rotsteri harmoonilist üldilmet täiendab hulk musta värvi detaile: pea- ja tagaraam, pidurisadulad, radiaatori kate ja iste.

HP Style

Ilma kompromissideta: Style HP rõhutab dünaamilist ja sportlikku külge kolme värvi kombinatsiooniga: Light White, Racing Blue metallik ja Racing Red. Kuldsed pidurisadulad, samuti mootorispoiler, radiaatorikatted ja kütusepaagi kate – kõik valmistatud roostevabast terasest – pakuvad kaalutletud rõhutusi. Style HP sisaldab ka Core Screen Sport TFT-ekraani, mis näiteks tõstab esile pöördeloenduri ja annab teavet kaldenurga kohta.

Exclusive Style

Style Exclusive rotsterit jäävad imetlema kõik vaatajad. Kõik kerepaneelide komponendid on toonis Pollux metallik matt. Kuldsed pidurisadulad, radiaatori kate ja roostevabast terasest kütusepaak rõhutavad elegantsi – ainulaadse välimuse tagamiseks.

Eridisain 719 Stardust metallik

Isikupärasusel on nimi: Eridisain 719 Stardust metallik. Värviviimistlus koos samas toonis detailidega joonib täiuslikult alla mootorratta rotsteri iseloomu ja annab talle maksimaalse isikupära. Seda rõhutavad roostevabast terasest komponendid: kütusepaagi kate, radiaatori kate ja mootorispoiler. Lisakontrasti pakub tumepruun Eridisain 719 iste, mis on saadaval lisavarustusena.

KAHESILINDRILINE BOKSERMOOTOR

1,254
cm³ töömaht
100
kW (136 hj) 7750 p/min juures
143
Nm maksimaalne pöördemoment 6250 p/min juures
18
Kütusepaagi maht 18 liitrit
Kahesilindriline boksermootor, 1250 cm³ (õhk-vesijahutusega)

KUULA R 1250 R-I HÄÄLT

Pidurisüsteemi vahetus

Alates 01.12.2020 kasutatakse antud ratta Brembo pidurisüsteemi asemel teise tootja süsteemi (välimus võib olla erinev).

See on uus

Vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine

Vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine

Vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine tagab stabiilsema ja seega turvalisema sõitmise. Süsteem reguleerib automaatselt vedrustust ja vedrutugede eelpingutust sõltuvalt sõiduoludest ja ratta koormusest ning pakub kõrgeimat mugavust ja haarduvust kõigil pinnastel isegi kaldeasendis. 

+ Loe edasi

R 1250 R-i olulisemad omadused

ShiftCami kiri.
BMW R 1250 R-i detailvaade silindripea kattele ja ShiftCami kirjale
Roostevaba teras.
BMW R 1250 R-i kütusepaak roostevabast terasest kattega
Kõrglahutusega TFT-värviekraan.
BMW R 1250 R-i TFT-ekraan ja ühenduvus
Exclusive Style.
BMW R 1250 R Style Exclusive mägede taustal
ECALL – intelligentne hädaabikõne valikulise lisavarustusena.
BMW R 1250 R-i vaade kütusepaagile, juhtrauale ja ekraanile
Sõidurežiim Pro.
BMW R 1250 R sõitmas
HP Style.
BMW R 1250 R Style HP fookus kütusepaagil
Core Screen Sport.
BMW R 1250 R, fookuses juhtraud ja TFT-ekraan

Rohkem individuaalsust

Sinu vajaduste tarvis

R 1250 R-i jaoks on saadaval lai valik lisavarustust ja BMW Motorradi originaal-lisavarustust. See võimaldab sul mootorratta kokku panna enda soovide järgi.

ROHKEM TEAVET

Sobilikud mootorrattad

spinner