Alates 01.12.2020 kasutatakse antud ratta Brembo pidurisüsteemi asemel teise tootja süsteemi (välimus võib olla erinev). Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.
*Hind koos käibemaksuga 20%

Hinnakiri BMW R 1250

Hinnakiri BMW R 1250
PDF   |   3.70 MB
This is disclaimer text for gpx download files.

BMW R 1250 R

Mitmekülgsem ja väljendusrikkam kui eales varem

Rohkem kui eales varem on R 1250 R loodud näitama nõudlikku ja dünaamilist välimust – ehk teisisõnu: #NeverStopChallenging. See tuleneb peamiselt uhiuuest boksermootorist – 143 Nm maksimaalse pöördemomendiga pakub see uuendatud ajam rohkem võimsust kui kunagi varem. Selles jõuallikas sisaldub muutuv ülanukkvõlliga juhtsüsteem BMW ShiftCam – uuenduslik tehnoloogia, mis pakub kogu mootorikiiruse vahemikus optimaalset sooritusvõimet. Olgu tegu lõõgastava kulgemise või sportliku sõiduga: ehe sõidunauding ja boksermootorile omane jõuline tuksumine ootavad sind. 

 

R 1250 R-I DISAIN

Sinu rotster, sinu stiil

Vali algupärane välimus: värvitoon Black Storm metallik rõhutab mootorratta ajatut iseloomu. Või lisa põnevaid kõrghetki: versioon Sport on dünaamilise välimuse sünonüüm, versioon Exclusive kiirgab puhast elegantsi. Olenemata sinu valikust naudid sa oma rotsterit absoluutselt ning tunned igast sõidust omal moel mõnu.

Black Storm metallik

Klassikaline välimus värvitooniga Black Storm metallik: esiratta kate, kütusepaagi külgvoolundid ja tagumised külgpaneelid viimistletakse selle tagasihoidliku värvitooniga. Rotsteri harmoonilist üldilmet täiendab hulk musta värvi detaile: pea- ja tagaraam, pidurisadulad, radiaatorikatted ja iste.

Style

Ei mingeid kompromisse: Sport. Värviviimistlus kombinatsioonis Light White / Racing Blue metallik / Racing Red tõstab esile mootorratta dünaamilist iseloomu. Kuldsed pidurisadulad, samuti roostevabast terasest mootorispoiler, radiaatorikatted ja keskne kütusepaagi kate tõmbavad kõik läbimõeldult tähelepanu.

Mudelivariant Exclusive

Erakordne välimus: mudelivariant Exclusive. Kõik voolundid on värvitud toonis Mineral Grey metallik. Kuldsed pidurisadulad, ahhaathall põhiraam, radiaatorikatted ja roostevabast terasest kütusepaagi kate rõhutavad sinu rotsteri elegantsi.

KAHESILINDRILINE BOKSERMOOTOR

1,254
cm³ töömaht
100
kW (136 hj) 7750 p/min juures
143
Nm maksimaalne pöördemoment 6250 p/min juures
18
Kütusepaagi maht 18 liitrit
Kahesilindriline boksermootor, 1250 cm³ (õhk-vesijahutusega)

KUULA R 1250 R-I HÄÄLT

Pidurisüsteemi vahetus

Alates 01.12.2020 kasutatakse antud ratta Brembo pidurisüsteemi asemel teise tootja süsteemi (välimus võib olla erinev).

See on uus

Vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine

Vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine

Vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine tagab stabiilsema ja seega turvalisema sõitmise. Süsteem reguleerib automaatselt vedrustust ja vedrutugede eelpingutust sõltuvalt sõiduoludest ja ratta koormusest ning pakub kõrgeimat mugavust ja haarduvust kõigil pinnastel isegi kaldeasendis. 

+ Loe edasi

R 1250 R-i olulisemad omadused

ShiftCami kiri.
BMW R 1250 R-i detailvaade silindripea kattele ja ShiftCami kirjale
Roostevaba teras.
BMW R 1250 R-i kütusepaak roostevabast terasest kattega
Kõrglahutusega TFT-värviekraan.
BMW R 1250 R-i TFT-ekraan ja ühenduvus
Exclusive Style.
BMW R 1250 R Style Exclusive mägede taustal
ECALL – intelligentne hädaabikõne valikulise lisavarustusena.
BMW R 1250 R-i vaade kütusepaagile, juhtrauale ja ekraanile
Sõidurežiim Pro.
BMW R 1250 R sõitmas
HP Style.
BMW R 1250 R Style HP fookus kütusepaagil
Core Screen Sport.
BMW R 1250 R, fookuses juhtraud ja TFT-ekraan

Rohkem individuaalsust

Sinu vajaduste tarvis

R 1250 R-i jaoks on saadaval lai valik lisavarustust ja BMW Motorradi originaal-lisavarustust. See võimaldab sul mootorratta kokku panna enda soovide järgi.

ROHKEM TEAVET

Sobilikud mootorrattad

spinner