Alates 01.12.2020 kasutatakse antud ratta Brembo pidurisüsteemi asemel teise tootja süsteemi (välimus võib olla erinev). Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.
*Hind koos käibemaksuga 20%

Hinnakiri

BMW Hinnakiri R1250
PDF   |   0.90 MB
This is disclaimer text for gpx download files.

BMW R 1250 R

Ekspressiivne boksermootoriga rotster

Rikkumata sõidurõõm klassikalise boksermootori kolvilöögiga: BMW R 1250 R. Ainus asi, mis on sama erakordne kui BMW ShiftCami tehnoloogiaga juhtimissüsteem, on selle mitmekülgsus: olgu see siis sportlik ja dünaamiline, puhas ja klassikaline või pingevaba ja lõdvestunud: see rotster pakub võrreldamatut sõidukogemust. Jõuülekande ja maksimaalse pöördemomendiga 143 Nm näitad koha kätte – millal iganes soovid. Seda mootorratast juhtides oled sa iga kilomeetri peremees – kuidas iganes soovid. Ehk teisisõnu: #NeverStopChallenging.

Varustatud kõigeks: olulisemad omadused

Uued silmatorkavad LED-esituled
Uued silmatorkavad LED-esituled
Eridisain 719 Classic-veljed
Eridisain 719 Classic-veljed
Sportlik, sale üheistmeline
Sportlik, sale üheistmeline
Praktiline Core Screen Sport
Praktiline Core Screen Sport
Praktiline USB-laadimispesa
Praktiline USB-laadimispesa
Mugav soojendusega iste
Mugav soojendusega iste
Kasulik 12 V laadimispesa
Kasulik 12 V laadimispesa
ABS Pro ohutuks kurvisõiduks ja DTC põhivarustuses
ABS Pro ohutuks kurvisõiduks ja DTC põhivarustuses

Nähtavaks tehtud sportlikkus

Nähtavaks tehtud sportlikkus

Tunne ja naudi selle boksermootori pakutavat pöördemomenti iga randmeliigutusega. Core Screen Sportiga on sul nüüd see sportlikkus käeulatuses – selle sõna kõige otsesemas tähenduses. TFT-ekraan annab teavet DTC aktiveerumise, praeguse ja maksimaalse kalde ning piduri rakendumise tugevuse kohta. 

+ Loe edasi

Ökorežiim tõhusamaks sõitmiseks

Ökorežiim tõhusamaks sõitmiseks

Võimalus driftida kerge ja vankumatu rahuga, võimsa boksermootoriga: ka see on märk mitmekülgsusest. R 1250 R-i uue sõidurežiimiga Eco saad suurima võimaliku sõidumaa iga paagitäiega. TFT-ekraan näitab sulle, kui ökonoomne on sinu sõidustiil. Maksimaalse sooritusvõime saavutamiseks on igal ajal võimalik kiirelt ja lihtsalt lülituda mõnele teisele sõidurežiimile. Põhivarustuses olevate sõidurežiimide Rain ja Road osaks on nüüd ka ABS Pro ja DTC. Lisaks aitavad lisavarustusse kuuluvad sõidurežiimid Pro Dynamic ja Dynamic Pro valla päästa kogu R 1250 R-i suutlikkuse.

+ Loe edasi

Tuntav sooritusvõime

1254
cm³ töömaht
100
kW (136 hj) 7750 p/min juures
143
Nm maksimaalne pöördemoment 6250 p/min juures
18
l kütusepaak
Õhk-/vedelikjahutusega kahesilindriline neljataktiline boksermootor

Legendaarne jõuülekanne

R 1250 R-i südameks on muljetavaldav võime ideaalselt olukorraga kohaneda: 1254 cm³ boksermootoril on BMW ShiftCami tehnoloogia ja muutuv nukkvõlli juhtimine. See tähendab ülekaalukalt paremat ja ühtlast jõuülekannet. Pole tähtis, kuidas soovid sõita. Alates pingevabast kulgemisest kuni spontaanse sprindini – kõik on võimalik. Ja kui tunned selle mootorratta pöördemomenti 143 Nm täisvõimsusel, saad teada, milline on see ainulaadne boksermootori kolvilöök, mida ainult rotster suudab pakkuda.

+ Loe edasi

Iseloomulik disain

Üks rotster, kolm nägu

Olenemata sinu stiilist pakub see mootorratas kolme autentset rotsteri välimust: puristlikust sportlikuni ja klassikalise elegantsini.

Sport

Valge raami ja mustade sportlike juhtraudadega Racing Blue metallikvärv tagab puhta sportlikkuse. Kuldsed pidurisadulad, sinine esispoiler ja ühekohaline iste rõhutavad seda dünaamikat.

Triple Black

Black Storm metallik, elegants viimse detailini: ahhaathall raam, roostevabast terasest radiaatori kate ja mootori spoiler. Nagu ka lühikesel ühekohalisel, sulanduvad kuldsed pidurisadulad ideaalselt kontseptsiooni.

Ice Grey uni

Ice Grey uni värvi ja musta raamiga mootorratas kehastab lihtsat purismi. Ühe käeliigutusega otsustad, kui uhke sinu sõit saab olema.

Silmatorkav boksermootoriga rotster

Silmatorkav boksermootoriga rotster

Silmatorkavad, värske disainiga LED-esituled oma ikooniliste poolkuukujuliste LED-valgusvihkudega annavad R 1250 R-ile iseloomuliku rotsteri näo. Ja sama üheselt mõistetavalt on meil järgmisena: klaas või liist? Pole vajadust: sa tunned seda jõudu, mille teele suunad. Õnneks. See jõud on tagasiside, mis muudab sõidu tõeliseks naudinguks. Lisavarustusena saadaval olev ühekohaline iste täiendab R 1250 R-i sportlikku välimust. 

+ Loe edasi
Dynamic-pakett

Ideaalne, kui sul on tung liikuda: lisavarustusena saadaval olevad sõidurežiimid Dynamic ja Dynamic Pro on mõeldud suurema sooritusvõime tagamiseks.  Dünaamiline mootoripiduri juhtimine takistab tagaratta libisemist, tagades suurema stabiilsuse ja kontrolli mootorratta üle. Veelgi enam, Shift Assistant Pro aitab peaaegu kõigis koormus- ja mootori pöörlemiskiiruste vahemikes üles/alla vahetada, sidurit kasutamata. Ja ideaalse sõidu tagamiseks pakub dünaamiline elektroonilise vedrustuse assistent laia valikut seadistusvõimalusi: mugavast karmi ja sportlikuni.

Comfort-pakett

Comfort-paketiga nõjatu lihtsalt tagasi ja naudi sõitu. Oluline on vaid see, et sõit oleks lihtne ja nauditav, veel enne kui sa peale hüppad. Tänu võtmevabale käivitusele saad mootorratta käivitada võti taskus. See pakett sisaldab ka rehvirõhu kontrollsüsteemi (TPC) ja soojendusega käepidemeid, et hoida sõrmed kenasti soojas. Ja kui on soov, et mootorratas tõesti silma paistaks, võid valida kroomitud väljalaskesüsteemi või kroomitud väljalaskekollektori.

Touring-pakett

Võib-olla ainult veidi kaugemale? Touring-pakett muudab pikad sõidud mugavaks. Ja muidugi sisaldab see pakett nii navigatsiooniseadme hoidikut kui ka tempomaati. Ja keskmine seisuhark hoiab mootorratast kindlalt ja turvaliselt, isegi kui mõlemas kohvrihoidikus on rasked kotid. 

Tee R 1250 R oma rotsteriks

Meie laia BMW Motorradi originaal-lisatarvikute valiku ja sobiva lisavarustusega saad muuta oma R 1250 R-i just enda rotsteriks.

Isikupärastamise juurde

#NeverStopChallenging

spinner