Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.
*Hind koos käibemaksuga 20%

Hinnakiri

BMW Hinnakiri R1250
PDF   |   0.90 MB
This is disclaimer text for gpx download files.

BMW R 1250 RT

Jõuline masin, mis viib sind lõõgastunult sihtkohta

R 1250 RT on sinu motomatka täiuslik kaaslane: selle legendaarne BMW ShiftCamiga boksermootor kannab sind mööda kohalikke maanteid sama võimsalt kui läbi looklevate mägikurude. Selle uus esiosa muudab masina välimuse dünaamilisemaks ja saledamaks. Teekonnal pakuvad sulle lisamugavust mitmed funktsioonid, nagu eriti suur 10,25-tolline TFT-ekraan või aktiivne püsikiirusehoidja (ACC). Ning lõppude lõpuks sa tead, et pole midagi paremat, kui ühised kogemused ja täiuslik kaaslane. Täielik jagatud sõidunauding – #RideAndShare.

Integreeritud kõrghetkedega reisid

Teel olek, kilomeetrite kulutamine, inimestega kohtumine, uued kogemused, lugude vahetamine: igal reisil on oma kõrghetked. Just nagu R 1250 RT-l. Selle paljud funktsioonid võimaldavad sul mugavalt sõita: oled alati hea ettevalmistusega ja saad täielikult oma reisile keskenduda.

Siin saad otse avada Connectedi tugiportaali, et saada rakenduse kohta rohkem teada.

+ Loe edasi
Suur põhivarustuses 10,25-tolline TFT-värviekraan
We see the cockpit of the R 1250 RT with a large 10.25-inch TFT colour display.
Uus esiosa koos LED-esituledega
Näeme R 1250 RT uut esiosa koos LED-esitulega.
Täisvõimsus igas kiirusevahemikus koos BMW ShiftCamiga
We see the R 1250 RT with the variable camshaft control system BMW ShiftCam.
Lõpmatu vool tänu juhtmevabale laadimisele
We see the storage compartment for the smartphone with wireless induction charging.
Lihtne kasutamine lemmikute nupuga
Näeme R 1250 RT nelja lemmikute nuppu.
Navigatsioon 10,25-tollisel TFT-ekraanil
We see the R 1250 RT with navigation on the 10.25-inch TFT screen.
Sujuvad sõidud koos tempomaadiga Active Cruise Control
We see the R 1250 RT with the Active Cruise Control system.
Uus tugevahäälne helisüsteem
We see the R 1250 RT with a new audio system.

Maksimaalne nähtavus

Maksimaalne nähtavus

Rohkem ruumi, rohkem selgust, rohkem nähtavust: uus suur 10,25-tolline TFT-ekraan ühendab endas kõik R 1250 RT instrumendid ning ka praktilised funktsioonid, nagu navigaator ja Connectivity. Jagatud ekraan annab sulle ülevaate mitmest funktsioonist korraga, näiteks kuvab lisaks hetkekiirusele ka pardaarvutit. Värviekraan on eriti terav ja kontrastne tänu tugevale, karastatud ja peegeldusvabale klaaskattele. Seega on ekraani lihtne lugeda isegi keskpäevase päikese käes ja tänu sõrmejäljevastasele kattele see selliseks ka jääb.

+ Loe edasi

Turvaline kohalejõudmine

Turvaline kohalejõudmine

Muretu sõidunauding: uus juhiabisüsteem Active Cruise Control (ACC) võimaldab mugavalt määrata soovitud kiirust ja kaugust eesolevast sõidukist, vajutades nuppu juhtraual. Esiosas asuv radarandur määrab sõiduki kiiruse ja kauguse eesolevast sõidukist. Kui seda vahemaad vähendatakse, vähendab süsteem automaatselt kiirust ja taastab valitud vahemaa. Kui vahemaa suureneb, suurendab sõiduk ka kiirust. Nii saad nautida lõõgastavat sõitu igal kilomeetril.

+ Loe edasi

Iga silmapilk loeb

Üks mootorratas, palju ilmeid

Dünaamilised jooned, muljetavaldav disain: R 1250 RT avaldab muljet oma atleetliku vormiga – aeg-ajalt sportlik, aeg-ajalt elegantne. Sina otsustad, milline stiil sulle kõige paremini sobib.

Eridisain 719 Meteoric II Dust metallik

Piirid puuduvad, kui sõidad R 1250 RT Eridisain 719 Meteoric II Dust metallikviimistlusega mootorrattal. Kui oleks olemas kõrgeimatele nõudmistele loodud disain, oleks selleks just see.

Triple Black

Style Triple Black värviviimistlusega Black Storm metallik 2 rõhutab tõeliselt muljetavaldavalt R 1250 RT jõulisi ja dünaamilisi jooni.

Sport

Ehe sportlik iseloom: värviviimistlus Racing Blue metallik 2 annab R 1250 RT-le dünaamilise viimistluse.

Alpine White 3

Hele ja sirgjooneline: Alpine White 3 rõhutab R 1250 RT uut ja saledamat esiosa.

Mugavus igas mõõtmes

Mugavus igas mõõtmes

Oled valinud oma stiili ja värvi: nüüd on aeg valmistada R 1250 RT veelgi paremini ette sinu reisideks. Lisaks adaptiivsetele esituledele ja ACC-le pakuvad dünaamika- ja Comfort-pakett sulle mugavust suurendavaid funktsioone, nagu Pro-sõidurežiimid, istmesoojendus ja võtmevaba käivitus. Lisaks on saadaval valik lisavarustust ja lisatarvikuid. Kujunda R 1250 RT just selliseks, nagu sulle meeldib. Sinu reis, sinu kogemus, sinu masin.

+ Loe edasi

Dünaamika, mida on näost näha

Dünaamika, mida on näost näha

Kompaktne ja sale: R 1250 RT esiosa on elegantne ja ümbritseb LED-esitulesid. Koos veelgi kompaktsema kerega loob see dünaamilise üksuse, millel on üks selge eelis: veelgi suurem vaateväli. Uuel tuuleklaasil on muljetavaldav patenteeritud õhukanal: ratturi ülakeha ettepoole kiskumist ja õhu liikumist mööda keha on vähendatud – nii jätkad sa sõitmist täiesti lõõgastunult ka pärast mitut tundi ratta seljas. Kaheosaline esiratta kate rõhutab samuti kompaktsust, toetab aerodünaamikat ja vähendab sinu ja su ratta peale sattuvat mustust – eriti vihma korral.  

+ Loe edasi

Võimas igal kilomeetril

70
liitrit hoiuruumi (põhivarustusega)
1,254
cm³ töömaht
143
Nm 6250 p/min juures
226
kg kandevõime (põhivarustusega)
Õhk-/vedelikjahutusega kahesilindriline neljataktiline boksermootor

Loodud motomatkadeks

Boksermootori võimsust on tunda juba esimestest meetritest alates. Kuhu su reis sind ka ei viiks: sooritusvõime ja sujuvus võluvad igas kiirusevahemikus. Selle tagab ka BMW ShiftCami nukkvõlli muutuva juhtimise süsteem. Tänu parimale jõuülekandele annab see sulle lisakontrolli. Kõrge pöördemomendi kõver, paindlikkus ja vastupandamatu võimsus ning vähem käiguvahetusi tagavad lõõgastunud reisimise. Ja tänu suurele töömahule ning suure tõhususega võimsusele suureneb sinu sõidunauding iga meetriga.

+ Loe edasi

Lisateave #RideAndShare’i kohta

spinner