Mudasaatan

Ebatasase maastiku jaoks suurepäraselt varustatud

GS Trophy disain ja maastikurehvid näitavad, et sa ei veeda selle mootorrattaga liiga palju aega asfaldil. Järgmine mahasõit: metsik loodus. Lihtsalt sina ja su masin. Ühekohalisel sadulal on ruumi vaid su ambitsioonidele. Sind saadab sportliku titaanist tagasummuti heli. Täiuslik maastikuvarustus sisaldab Enduro-paketti koos sportvedrustusega. Käsi- ja jalghoovad on reguleeritavad, et kõik sobiks alati ideaalselt. Hõbedane Enduro külgmine tugijalg ja must mootori kaitseraud annavad lisaturvatunnet. ConnectedRide’i nutitelefonihoidik toetab sind ka kõige lennukamate eesmärkide saavutamisel.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
BMW Motorradi F 900 GS-i ConnectedRide Navigator

Tänu BMW ConnectedRide Navigatorile on kõik reisid ja plaanid alati sinuga kaasas. Sünkrooni kavandatud marsruudid ja salvestised BMW Motorradi rakendusega oma BMW ID kaudu. 5,5-tolline ekraan on hõlpsasti loetav, isegi otseses päikesevalguses. Juhtimine toimub intuitiivselt mitmikjuhtseadme abil.

Ilma navigatsioonikoostuta mootorrattad on võimalik ümber ehitada navigatsioonikoostuga mootorratasteks.

Reguleeritavad käsi- ja jalghoovad

Mustast anodeeritud alumiiniumist valmistatud reguleeritavad käsihoovad rõhutavad ainulaadset ja sportlikku välimust. Käepidemeid saab reguleerida viide eri laiusesse ja seda hõlpsalt ilma tööriistadeta, isegi kindad käes. Jalgpiduri- ja käiguhoobasid saab paindlikult kahte asendisse kinnitada. Ka käiguhooba saab kõrgemale pöörata.

Must ühekohaline sadul

Must ühekohaline sadul rõhutab mootorratta sportlikku iseloomu. Samal ajal on see vajaduse korral lisapagasi alus.

Titaanist tagumine sportsummuti

Titaanist tagumine summuti tekitab muljetavaldavalt rikkalikku heli ja annab nii visuaalselt kui ka akustiliselt aimu masina sportlikkusest.

Hõbedane Enduro külgmine tugijalg

Suure toetuspinnaga hõbedane Enduro külgmine tugijalg tagab turvalise asendi, eriti pehmel või lahtisel pinnasel.

Must mootori kaitseraud

Must, kõrgläikega, kaetud, roostevabast terasest mootori kaitseraua komplekt vähendab mootorratta kahjustuste riski.

Avastaja

Valmis järgmiseks avastusretkeks

Selle mudeliga vallutad maailma tormijooksuga ja naudid piiritut vabadust. Ühenda oma nutitelefon mootorrattaga ConnectedRide’i nutitelefonihoidiku abil ja kõik on seejärel ühendatud. Alumiiniumkohvrid pakuvad ohtralt hoiuruumi, nii et saad kõik vajaliku endaga kaasa võtta. Lähed koos kaaslasega? Kaassõitjale on saadaval lisajalatoed. Toonitud, kõrgem tuuleklaas pakub maksimaalset sõidumugavust parema ilmastikukaitse, parema tuulekaitse ja väiksema müra tõttu kiivri piirkonnas. Keskel asetsev tugihark hoiab su mootorratast sihtkohas kindlalt püsti.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Pagasisüsteem: 36–44 liitrit mahutav hõbedane alumiiniumkohver ja hõbedane alumiiniumkohvrihoidik

Täiuslik lahendus reisifännidele, kes esitavad iseendale ja materjalidele karmimaid nõudmisi: alumiiniumkohvrite maht on 36–44 liitrit. Vastupidav transpordivarustus on tolmukindel. Paljud praktilised detailid avaldavad sulle muljet, isegi äärmuslikes tingimustes.

Alumiiniumkohvrid saab hõlpsasti ja kindlalt tugevate kohvrihoidikute külge kinnitada. Lisaks rõhutavad need mootorratta maastikudisaini.

ConnectedRide Cradle

ConnectedRide Cradle hoiab su nutitelefoni, võimaldades sul seda kasutada sõidu ajal navigeerimiseks. Kasuta BMW Motorradi rakendust Connected ja mitmikjuhtseadet navigatsioonikaardi või sõidukiandmete kuvamiseks sinu vaateväljas. Hoidikusse mahuvad eri suurusega nutitelefonid ja see laeb nutitelefone induktiivselt või juhtmega.

Kõrge, toonitud tuuleklaas

Kõrge, toonitud tuuleklaas võtab suurel kiirusel tuntavalt tuulesurvet ülakehalt maha, suurendades seeläbi mugavust.

Täiendav LED-esituli

Võimsad täiendavad LED-esituled tagavad nähtavuse halbades valgustingimustes.

Keskel asetsev tugihark

Keskel asetsev tugihark lihtsustab mootorrattaga tehtavaid hooldus- ja korrashoiutöid ning võimaldab sul seda parkida viisil, mis on turvaline ja võtab vähe ruumi.

Hõbedane Enduro külgmine tugijalg

Suure toetuspinnaga hõbedane Enduro külgmine tugijalg tagab turvalise asendi, eriti pehmel või lahtisel pinnasel.

Tagumised jalatoed

Karestatud tagumised jalatoed pakuvad optimaalset haarduvust, isegi jämedamustrilise tallaga või väga määrdunud saabastega. Tänu roostekindla valuterase töötlusele püsivad jalatoed roostevabad. Lisaks saab need üksi sõitmiseks kokku panna.

Disaini oma isikupärastatud F 900 GS

Kas on veel ideid? Vali erivarustuse ja BMW Motorradi originaaltarvikute rikkalikust valikust ning isikupärasta mootorratast oma eelistuste järgi.

Konfiguraatori juurde
spinner