#SpiritOfGS

GS-i mudeliperekond

GS-i mudelid on ikoonid, mis on juba üle nelja aastakümne inspireerinud poolehoidjaid üle kogu maailma oma isiklikke piire nihutama. Nende võimsad ajamid pakuvad täpselt sellist enesekindlust, millele soovid tundmatul maastikul toetuda. Tipptasemel tehnoloogia ja sõidurežiimid tagavad turvalisuse, parima haarduvuse ja optimaalse juhitavuse igal pinnasel ja iga ilmaga. Ja eksimatult äratuntav esiosa ja silmatorkav kerekuju annavad isegi kaugetel maadel märku, et tegemist on GS-iga.

+ Loe edasi

Meie GS-mudelid

R 1300 GS

Ootamatult kerge ja väga varieeruv: suurepäraste Adventure-mootorrataste mudelivaliku tippmudel. Määrame tempo üheskoos.

R 1250 GS Adventure

Täiusliku ettevalmistusega pole ükski sihtkoht liiga kaugel: 30-liitrine paak, juhtrauakõrgendus ja usaldusväärne boksermootor on sinu avastusretkedel ülimuslikkuse ja dünaamika sünonüümiks.

F 900 GS

Mootor: võimas. Kere: sale. See maastikusõiduks loodud kompromissitult voolujooneline mootorratas sobib ideaalselt sinu järgmiseks seikluseks.

F 900 GS Adventure

Olenemata sellest, kas lähete nädalavahetust veetma või väljasõidule, üksi või koos kaaslasega – see matkaenduuro laseb sul oma avastusretkedel lõõgastuda.

F 800 GS

Sinu ideaalne kaaslane spontaanseteks sõitudeks ja seiklusteks. Võid sellele mootorrattale kindel olla, olenemata sellest, mida marsruut endaga kaasa toob.

G 310 GS

Seiklusjanu – ja seda iga päev: ikooniline GS-mudelite ergonoomika ja kvaliteetne varustus tagavad otsekohese sõidunaudingu linnas ja selle ümbruses.

Ainulaadsed seiklused – iga kord

Iga kahe aasta tagant võistlevad parimad GS-iga sõitjad rahvusvahelisel GS Trophyl. Esmalt näitavad andekaimad ratturid oma oskusi riiklikel kvalifikatsioonisõitudel, et saada võimalus oma riiki esindada. Nende eesmärk on jõuda maailma põnevaimatesse mootorrattasõidu sihtkohtadesse, nagu Uus-Meremaa, Kanada, Mongoolia või Albaania. Meeskonnavaim, väledus ja sõiduoskused on iga päev toimuvatel pingelistel etappidel ja nõudlikel erikatsetel kõige olulisemad. Ning loomulikult loob iga rahvusvaheline GS Trophy võistlus kogu elu kestvaid sõprusi.

 

+ Loe edasi

Mootorrattarõivad sinu järgmiseks seikluseks

Oma varustuse töötame välja oma mootorratastega koos. Seetõttu näeme, mida sa liikvel olles tegelikult vajad: meie ratturivarustust disainitakse ja katsetatakse viimsegi detailini. See pakub suurepärast kaitset, liikumisvabadust ja mugavust igasugustes ilmastikutingimustes.

+ Loe edasi

Alusta oma seiklust kohe

spinner