GS-i mudeliperekond

BMW Motorradi GS-mudelite kollaaž.

Juba üle nelja aastakümne on GS-mudelid olnud sünonüümiks seiklusjanule ja ohjeldamatule aina uute asjade kogemise himule – nii maailma lõpus kui ka oma koduukse taga. Mudelite võimsad mootorid pakuvad täpselt sellist enesekindlust, millele soovid tundmatul maastikul toetuda. Tipptasemel tehnoloogia ja sõidurežiimid tagavad turvalisuse, parima haarduvuse ja optimaalse juhitavuse igal pinnasel ja iga ilmaga. Ning eksimatult äratuntav esiosa ja silmatorkav kerekuju annavad isegi kaugetel maadel märku, et tegemist on GS-iga.

 

+ Loe edasi

Meie GS-mudelid

R 1250 GS Adventure

Täiusliku ettevalmistusega pole ükski sihtkoht liiga kaugel: 30-liitrine paak, juhtrauakõrgendus ja usaldusväärne boksermootor on sinu avastusretkedel ülimuslikkuse ja dünaamika sünonüümiks.

F 850 GS

Seiklused voolavad selle soontes: maastikusõiduks ja suureks pöördemomendiks täiusliku häälestusega. Arvukad tehnofunktsioonid teevad takistustest võimalused.

F 850 GS Adventure

Maailm muutub seikluseks. Võimas ajam ja ulatuslik põhivarustus on ideaalsed tööriistad pikkadeks motomatkadeks ja väljakutset pakkuvale maastikule.

F 750 GS

Sinu pilet seikluste juurde: põgene spontaanselt, jäta kõik selja taha, laienda oma silmapiiri. See Adventure-seeria mootorratas vallutab iga pinnase.

G 310 GS

Seiklusjanu – ja seda iga päev: ikooniline GS-mudelite ergonoomika ja kvaliteetne varustus tagavad otsekohese sõidunaudingu linnas ja selle ümbruses.

XR-i mudeliperekond

BMW Motorradi XR-mudelite kollaaž.

XR on sportliku iseloomu ja pikamaasoorituse sünonüüm: agressiivne disain ja võimsad mootorid kohtuvad ergonoomilise mugavuse ja tipptasemel abisüsteemidega. Kõigile, kes soovivad läbida iga kurvi ja kilomeetri – tervete päevade kaupa.

+ Loe edasi

Meie XR-mudelid

S 1000 XR

Väljakutse koguda võimalikult palju kurve ja kilomeetreid. Sportlase agressiivsus kohtub matkaenduuroratta ergonoomika ja lõõgastunud istumisasendiga.

F 900 XR

Kiiremini, kõrgemale, kaugemale: puhas adrenaliin, kurv kurvi järel, päev päeva otsa. Mootor ja disain: ehe sooritusvõime. Ergonoomika: ehe lõõgastus.

Ainulaadsed seiklused – iga kord

R 1250 GS Adventure raskel maastikul.

Iga kahe aasta tagant võistlevad parimad GS-iga sõitjad rahvusvahelisel GS Trophyl. Esmalt näitavad andekaimad ratturid oma oskusi riiklikel kvalifikatsioonisõitudel, et saada võimalus oma riiki esindada. Nende eesmärk on jõuda maailma põnevaimatesse mootorrattasõidu sihtkohtadesse, nagu Uus-Meremaa, Kanada, Mongoolia või Albaania. Meeskonnavaim, väledus ja sõiduoskused on iga päev toimuvatel pingelistel etappidel ja nõudlikel erikatsetel kõige olulisemad. Ning loomulikult loob iga rahvusvaheline GS Trophy võistlus kogu elu kestvaid sõprusi.

 

+ Loe edasi

Mootorrattarõivad sinu järgmiseks seikluseks

Oma varustuse töötame välja oma mootorratastega koos. Seetõttu näeme, mida sa liikvel olles tegelikult vajad: meie ratturivarustust disainitakse ja katsetatakse viimsegi detailini. See pakub suurepärast kaitset, liikumisvabadust ja mugavust igasugustes ilmastikutingimustes.

+ Loe edasi

Alusta oma seiklust kohe

spinner