#SoulFuel

R 18 mudeliperekond

Kollaaž BMW R 18 mudeliperekonnast.

BMW Motorradi ajaloo võimsaim boksermootor oma 1802 cm³ töömahuga on alati tähelepanu keskpunktis. Topeltraam, teleskoopkahvlid, pisarakujuline kütusepaak ja isegi topeltjooned on meie ajaloos juurdunud ikoonilised disainielemendid.

 

+ Loe edasi

Meie R 18 mudelid

R 18

Hing on kõige olulisem: madala ja venitatud kerekujuga isikupärast pakatav cruiser.

R 18 100 Years

Piiratud tootmisarvuga mudel BMW Motorradi 100. aastapäeva puhul. #SoulFuel oma kõige eksklusiivsemas vormis.

R 18 Classic

Ikooniline, nostalgiline, kütus hingele: loodud ajaloo esimeste motomatkadeks sobivate cruiser’ite põhjal.

R 18 B

Toores jõud kohtub puhta hingega: tüüpiline bagger-mootorratta välimus koos iseloomuliku voolujoone, juhtraua külge paigaldatud voolundi ja püsivalt paigaldatud kohvritega.

R 18 Transcontinental

Pikad reisid suure boksermootoriga: eksklusiivne, luksuslik ja mugav, läbinisti kaassõitjaga sõitmiseks loodud.

R nineT mudeliperekond

Kollaaž BMW R nineT mudeliperekonnast.

Minimalistlikku disaini iseloomustavad 100 aastat mootorrattaarendust ja meie lakkamatu kirg boksermootorite vastu. Traditsiooniline rotsteri disain koos kompaktse kütusepaagi ja püstise istumisasendiga teeb ettevalmistused kvaliteetmaterjalidele ja vastavatele stiilielementidele.

+ Loe edasi

Meie R nineT mudelid

R nineT

Klassikaline, puhas, kirglik: see klassikaline rotster oma ikoonilise boksermootori ja kahetorulise väljalaskesüsteemiga on veelgi kütkestavam.

R nineT 100 Years

Piiratud tootmisarvuga mudel BMW Motorradi 100. aastapäeva puhul. #SoulFuel oma kõige eksklusiivsemas vormis.

R nineT Pure

Puristlik, minimalistlik, enesekindel: nimi ütleb kõik. Funktsioonide taotluslike väljajättudega avaldab see austust mootorratta algsele disainile.

R nineT Scrambler

Jõuline, vastupidav, loominguline: ebatraditsioonilist Scrambleri välimust iseloomustavad kaitsekummidega teleskoopkahvlid, kõrgemale tõstetud väljalaskesüsteem ja lõõgastunud istumisasend.

R nineT Urban G/S

Autentne, rabav, tasakaalustatud: disain põhineb esimestel G/S-mudelitel. Pilkupüüdev välimus koos lõõgastunud püstise istumisasendiga.

Palju enamat kui ainult mootorrattad

SummerRide’i jope.

Me valmistame oma rõivaid sama kirega, millega toodame oma mootorrattaid. Samalaadselt keskendume ka rõivaste kvaliteedile: minimalistliku ja klassikalise välimuse nimel, mis ei näita välja oma kõrget funktsionaalsust ja kaitset, pakkudes sulle igapäevaelus täiendavat liikumisvabadust.

+ Loe edasi
Shots of the R 18 The Wal.

BMW R 18 The Wal

Kohandaja Shinya Kimura lõi eksimatu välimusega üheainsa R 18 ja pani sellele nimeks The Wal. Oma töökojas ühendas ta oskusliku käsitöö abil jaapani esteetika ja 1802 cm³ suures boksermootoris peituva jõhkra jõu.

+ Loe edasi
Loe lugu external-link-arrow-slim

Koge Heritage-mudeleid lähemalt

spinner