#SoulFuel

R 18 mudeliperekond

BMW Motorradi ajaloo võimsaim boksermootor oma 1802 cm³ töömahuga on alati tähelepanu keskpunktis. Topeltraam, teleskoopkahvlid, pisarakujuline kütusepaak ja isegi topeltjooned on meie ajaloos juurdunud ikoonilised disainielemendid.

 

+ Loe edasi

Meie R 18 mudelid

R 18

Hing on kõige olulisem: madala ja venitatud kerekujuga isikupärast pakatav cruiser.

R 18 Classic

Ikooniline, nostalgiline, kütus hingele: loodud ajaloo esimeste motomatkadeks sobivate cruiser’ite põhjal.

R 18 Roctane

Täielik muretus: R 18 Roctane on meie kõige lahedam Grand Tourer, mis sarnaneb iseloomult tehases kohandatud Hot Rodiga.

R 18 B

Toores jõud kohtub puhta hingega: tüüpiline bagger-mootorratta välimus koos iseloomuliku voolujoone, juhtraua külge paigaldatud voolundi ja püsivalt paigaldatud kohvritega.

R 18 Transcontinental

Pikad reisid suure boksermootoriga: eksklusiivne, luksuslik ja mugav, läbinisti kaassõitjaga sõitmiseks loodud.

R 12 pere

Legendid elavad kauem. R 12 mudelid vallutavad maanteid oma äratuntava välimuse, minimalistliku disainikeele ja ainulaadse rotsterstiiliga. Nende võimsuse taga peitub boksermootorite arengu järgmine tase. Arendustöö käigus ei jäetud lahti keeramata ühtegi kruvi. Klassikalise alumiiniumtorudest kandevõrestikuga kohandatav raam on täielikult ümber kujundatud. Kas kuuled selle kutset? Väljenda oma kordumatust.

+ Loe edasi

Meie R 12 mudelid

R 12 nineT

Äratuntavate proportsioonide ja stiilsete elementidega kompromissitu rotster. R 12 nineT-le meeldib olla tähelepanu keskpunktis ja ta muudab maantee sinu lavaks.

R 12

Legendaarse disainiga lihtne kruiiser, millel on madal iste ja iseloomulik stiil. See tsikkel väljendab #Soulfueli tunnet rohkem kui miski muu: R 12 seljas on elu lihtne.

Palju enamat kui ainult mootorrattad

Me valmistame oma rõivaid sama kirega, millega toodame oma mootorrattaid. Samalaadselt keskendume ka rõivaste kvaliteedile: minimalistliku ja klassikalise välimuse nimel, mis ei näita välja oma kõrget funktsionaalsust ja kaitset, pakkudes sulle igapäevaelus täiendavat liikumisvabadust.

+ Loe edasi

BMW R 18 The Wal

Kohandaja Shinya Kimura lõi eksimatu välimusega üheainsa R 18 ja pani sellele nimeks The Wal. Oma töökojas ühendas ta oskusliku käsitöö abil jaapani esteetika ja 1802 cm³ suures boksermootoris peituva jõhkra jõu.

+ Loe edasi
Loe lugu external-link-arrow-slim

Koge Heritage-mudeleid lähemalt

spinner