Võistlusrajale loodud

Täiuslikkus enne iga võistlust ja nende ajal

Kiire boksikülastus ja siis jälle ringrajale tagasi: parima aja saavutamisel on iga millimeeter oluline. Ja seda mitte ainult võistlusrajal. Sport-lisastend ja M-mootorrattamatt muudavad töö mootorratta kallal võimalikult lihtsaks. Samal ajal tagavad rehvisoojendajad, et sinu rataste haarduvus on täiuslik juba esimesest harjutusringist alates. Adapteri abil saad kinnitada oma süsinikkiust istmekatte külge seikluskaamera või mõne muu lisaseadme, näiteks andmelogija GPS-vastuvõtja. Sellised seadmed aitavad sul professionaali kombel oma sõitu analüüsida. M-katete komplekt ja M-teljekaitsmed on võistlusrajal asendamatud. 

+ Loe edasi
To the configuratorKonfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Sport-lisastend koos M-lisastendikinnitustega

Sport-lisastendiga saab tänu selle topeltrullikutele mootorratast hõlpsasti esi- ja tagarattast üles tõsta. Stend on äärmiselt stabiilne ja selle materjal on tavaliste lisastendide omast paksem. M-lisastendikinnitus muudab töö veelgi lihtsamaks. Kvaliteetne kiigeadapter paigaldatakse tagaratta kiige külge ja see võib jääda mootorratta külge isegi sõidu ajaks.

M-mootorrattamatt

Eksklusiivne koht sinu isiklikule mootorrattale: M-mootorrattamatt ei ole ainult atraktiivse disainiga, vaid kaitseb mootorratta hoolduse ajal usaldusväärselt ka põrandat. Lisaboonuseks on libisemis- ja tulekindel materjal, millest matt on valmistatud. Praktilise mati mõõtmed on 250 × 105 cm.

M-rehvisoojenduskomplekt

M-rehvisoojenduskotid soojendavad nii maanteel kasutamiseks sobivad sportrehvid kui ka slick-rehvid 90 °C kasutustemperatuurini 45 minutiga. See tagab sulle vajaliku haarduvuse kohe boksist välja sõites, hoides sind turvalisemana ja aidates sul treeningu või võidusõidu esimesel ringil paremat tempot hoida.

M Carboni istmekate

M Carboni istmekattel on süvend, mida kasutatakse kaameraadapteri või muu lisaseadme, näiteks andmelogija GPS-vastuvõtja turvaliseks kinnitamiseks. See kvaliteetne süsinikkiust detail asendab standardse plastist istmekatte ja on UV-kindla kõrgläikega viimistlusega, muutes selle eriti vastupidavaks.

M-katete komplekt*

Lihtsalt eemalda peegel ja numbrimärgikandur ning paigalda nende asemele M-katete komplekti katted. Ja oledki valmis võistlusrajale minema.

*Ainult võidusõiduks. Ainult võidusõidurajal kasutamiseks. Keelatud kasutada avalikel teedel.

M-teljekaitsmed

M-teljekaitsmed on valmistatud äärmiselt hõõrdekindlast plastist, et kaitsta kukkumise korral kahvlit ja tagaratta kiike.

Arenguruumi on alati

Otsid veelgi rohkem M Carboni osi või M Billet-pakette? Ära muretse. Meie ulatuslikust tarvikute valikust leiad täpselt selle, mida oma isikupärastatud M RR-ile vajad.

Konfiguraatori juurde
spinner