#NeverStopChallenging

Rotsterite perekond

Alates lühikesest ja agressiivsest esiosast kuni defineeritud tagaosani: isegi meie rotsterite kerekuju tõotab puhast sõidunaudingut. Maanteele loodud mootorrattad demonstreerivad oma jõudu ja naudivad oma sisimate tunnete jagamist välismaailmaga. Tipptasemel tehnoloogia ja sõidurežiimid tagavad maksimaalse kontrolli ja täpsuse igal sirgel ja igas kurvis.

 

+ Loe edasi

Meie rotsteri mudelid

S 1000 R

Pulss puhkeasendit ei tunne: šassii ja mootor kannavad endas RR-i geene. Ning lisavarustusse kuuluv M-pakett teeb sooritusvõime täiuslikuks.

F 900 R

Dünaamiline, progressiivne, intuitiivne. Puristlik ja sportlik disain näitab, et see rotster lihtsalt ootab võimalust muuta iga mõte puhtaks sõidunaudinguks.

G 310 R

Esita linnale väljakutse ja võta igast päevast viimast: see rotster kannab S 1000 R-i geene – ning garanteerib täiusliku päeva.

R 1250 R

Mitmekülgsem ja väljendusrikkam kui eales varem. Klassikaline mootorratas ülimuslikkust välja näitava stiiliga ning boksermootoriga, mis pakub oma tüüpilise tuksumisega ehedat sõidunaudingut.

Veelgi rohkem rotsteriga sõitmise lõbu

Kõik ühest kohast. Me töötame oma rõivad välja koos oma mootorratastega: parima kaitse ja mugavuse huvides. Ja nende konkreetsete detailide nimel, mis täiustavad rotsteriga sõitja välimust isegi siis, kui sa parasjagu mootorratta seljas ei ole.

+ Loe edasi

Tarvikud sinu rotsterile

Siit jaotisest leiad sa oma rotsteri isikupärastamiseks vajaliku. Olgu tegemist välimuse või sooritusvõimega – kõik osad oleme ise välja töötanud ja neid katsetanud. 

 

+ Loe edasi
Lisatarvikute juurde external-link-arrow-slim

Hästi lõppevad unistused

spinner