#NeverStopChallenging

Meie RR

Arendatud motospordis, täiustatud maantee jaoks. S 1000 RR – ehk lühidalt RR – sooritusnäitajate, tehnoloogia ja disaini vallas kompromisse ei tee. Maksimaalse jõudluse saavutamise teevad võimalikuks mootor, aerodünaamiline voolund, kergkonstruktsioon ja juhiabisüsteemid. Ja vaid mõne lihtsa sammuga saab RR-ist võistlusratas, mis on loodud täielikult ringrajal rekordaegade jälitamiseks.

+ Loe edasi

Meie superbike

S 1000 RR

RR on keskendunud täielikult ehedale sooritusvõimele. 154 kW (210 hj) ja arvukad tehnilised optimeerimised viivad selle mootorratta esikohale – teisi tükk maad edestades.

Meie RS

Välimus: sportlik ja dünaamiline. Mootor: puhas nauding. Sportlikeks motomatkadeks. Kahesilindriline boksermootor pakub eksimatut boksermootori tuksumist ja tagab tänu BMW ShiftCami nukkvõllile muljetavaldava kiirenduse igas mootoripöörete vahemikus. Just selle dünaamika jaoks, mis muudab iga kurvi ja iga teekonna unustamatuks.

+ Loe edasi

Meie sportlik matkamootorratas

R 1250 RS

Sportlik sõit kiirel rajal: selles mudelis kohtuvad sportlik iseloom ja reisimiseks sobivus. Arvukad tehnoloogilised tipphetked teevad turvalisuse, mugavuse ja keskendumisvõime koos puhta sõidunaudinguga reaalsuseks.

XR-i pere

XR on sportliku iseloomu ja pikkade vahemaade läbimise võime sünonüüm: jõuline disain ja võimsad mootorid kohtuvad ergonoomilise mugavuse ja tipptasemel abisüsteemidega. Kõigile, kes soovivad läbida iga kurvi ja kilomeetri – tervete päevade kaupa.

+ Loe edasi

Meie XR-mudelid

S 1000 XR

Kurvide läbimise ja miilide kogumise proovikivi. Sportlase jõulisus on kokku pandud enduurotsikli ergonoomika ja pingevaba istumisasendiga.

F 900 XR

Kõrgemale, kiiremini, kaugemale: puhas adrenaliin, kurv kurvi järel, päevade kaupa. Mootor ja disain: ehe sooritusvõime. Ergonoomika: ehe lõõgastus.

Adrenaliin kui eluviis

BMW Motorrad Motorsportiga oleme esindatud võistlusseeriates üle kogu maailma ning mudelitega M RR ja RR tähistame võite kõikjal. Sel viisil saadud eksperditeadmised edastame sihipärase protsessi osana oma maanteemootorratastele. Nii laiendame pidevalt uute etalonide ja uuenduslike projektide kaudu oma sooritusvõime püüdlusi.

 

+ Loe edasi
BMW Motorrad Motorsporti juurde external-link-arrow-slim

Tunneta sporti ja adrenaliini

spinner