#NeverStopChallenging

Meie superbike’id

Kollaaž liikuvatest mudelitest S 1000 RR ja M 1000 RR.

Arendatud motospordis, täiustatud maantee jaoks. Sooritusnäitajate, tehnoloogia ja disaini vallas meie mootorrattad kompromisse ei tee. Maksimaalse jõudluse saavutamise teevad võimalikuks mootor, aerodünaamiline voolund, kergkonstruktsioon ja juhiabisüsteemid. Ja vaid mõne lihtsa sammuga saavad mootorratastest võidusõidurattad, millega võistlusrajal parimat isiklikku ringiaega jahtida.

+ Loe edasi

Meie superbike’id

M 1000 RR

Võidusõit nagu ei ükski teine. BMW Motorradi esimese M-mudelina pakub M RR kuni vähimagi detailini ehedat võidusõidutehnoloogiat, et saavutada maksimaalne sooritusvõime ja näidata eksklusiivset iseloomu.

M 1000 RR 50 Years M

Parim peaaegu 100-aastasest mootorrataste võidusõidu ja 50-aastasest BMW motospordiosakonna ajaloost: see austust avaldav mudel keskendub kompromissitult kõrgele sooritusvõimele juba standardvarustusega ning on ütlematagi selge, et kannab 50 Years M-i embleemi.

S 1000 RR

Kirjeldamiseks ülivõrdelisi sõnu nõudev superbike arendab võimsust plahvatuslikul kiirusel, tuues tipptasemel sooritusvõime kätte igas sõiduolukorras.

Meie RS

Välimus: sportlik ja dünaamiline. Mootor: puhas nauding. Sportlikeks motomatkadeks. Kahesilindriline boksermootor pakub eksimatut boksermootori tuksumist ja tagab tänu BMW ShiftCami nukkvõllile muljetavaldava kiirenduse igas mootoripöörete vahemikus. Just selle dünaamika jaoks, mis muudab iga kurvi ja iga teekonna unustamatuks.

+ Loe edasi

Meie sportlik matkamootorratas

R 1250 RS

Sportlik sõit kiirel rajal: selles mudelis kohtuvad sportlik iseloom ja reisimiseks sobivus. Arvukad tehnoloogilised tipphetked teevad turvalisuse, mugavuse ja keskendumisvõime koos puhta sõidunaudinguga reaalsuseks.

Adrenaliin kui eluviis

Rõõmustav BMW Motorradi boksimeeskond finišis.

BMW Motorrad Motorsportiga oleme esindatud võistlusseeriates üle kogu maailma ning mudelitega M RR ja RR tähistame võite kõikjal. Sel viisil saadud eksperditeadmised edastame sihipärase protsessi osana oma maanteemootorratastele. Nii laiendame pidevalt uute etalonide ja uuenduslike projektide kaudu oma sooritusvõime püüdlusi.

 

+ Loe edasi
BMW Motorrad Motorsporti juurde external-link-arrow-slim

Sooritusvõime elutoas

Täpselt nagu originaaligagi, keskendusime ka meie LEGO Technic® M RR-i 1920 LEGO® Technicu osa puhul täpsusele ja igale detailile. Selle mõtteviisiga töötasime välja osi ja lõime uuenduslikke lahendusi: originaalile lähedaste detailidega on loodud kõigi aegade suurim LEGO® Technicu mootorrattamudel mõõtkavaga 1 : 5.

 

+ Loe edasi
LEGO® Technic M RR-i juurde external-link-arrow-slim

Tunneta sporti ja adrenaliini

spinner