#RideAndShare

Matkamootorrataste perekond

Kaadrid liikuvatest BMW Motorradi matkamootorratastest.

Meie reisimootorrattad annavad meile inspiratsiooni oma legendaarsete ajamitega, mis tagavad dünaamilisuse ja vastupidavuse. Tipptasemel tehnoloogia ja täiuslikult koordineeritud sõidurežiimid tagavad turvalisuse ja vajaliku juhitavuse. Ning muljetavaldav mugavuse tase tõestab ikka ja jälle, et nutikad detailid, nagu käiguvahetusassistent ja mugavad jalatoed, on need, mis muudavad sõitmise täiuslikuks.

+ Loe edasi

Meie matkamootorrataste mudelid

R 1250 RT

Kogub lugusid ja kilomeetreid: oma boksermootori tuksumise ja vastupandamatu tõukejõuga laseb see universaaltalent sul iga kilomeetrit intensiivselt kogeda.

K 1600 GT

Dünaamikat pakatav, täis muljeid: oma vastupandamatu tõukejõuga annab see kestvusmatkadele täiesti uue tähenduse ning keskendub läbinisti juhile.

K 1600 GTL

Üheskoos teel: võimas kuuesilindriline mootor, ulatuslik varustus ja mugavus esindavad täiuslikku ja luksuslikku reisimist kahele.

K 1600 B

Vabameelne luksus bagger’i stiilis: juba kontuur näitab, kui lõõgastunult ja mugavalt on sul võimalik edasi kulgeda, jäädes siiski kestvusmatkamist nautima.

K 1600 Grand America

Koge enamat üheskoos. Põnev bagger-mootorratta disain kohtub varustusega, mis ei jäta soovida: intensiivsete reisielamuste pakkumiseks.

Kompromissitu reisimine

Dahlemi jope.

Modernne disain ja kvaliteetmaterjalid koos suurepärase kaitse ja absoluutse igapäevakasutuseks sobivusega: oma matkamootorrattaid välja töötades mõtleme ka õigetele mootorrattariietele – nutikatele lahendustele, mida katsetatakse viimsegi detailini. Nii loome pärleid, mis pakuvad mugavust iga ilmaga ja igal teekonnal, andes sulle alati hea väljanägemise. Ükskõik, kus sa ka peatust teha ei otsustaks.

 

+ Loe edasi

Alati täiusliku varustusega

Kaht ühesugust reisi ei ole. Meie valikus on iga sihtkoha ning ka nende poole viivate unustamatute sõitude jaoks õiged tarvikud. Alates disaini määratlevatest kroomitud peeglikorpustest kuni kommunikatsioonilahenduste ja uute istmeteni.

+ Loe edasi
Lisatarvikute juurde external-link-arrow-slim

Alusta oma ekskursiooni

spinner