Pendelrändaja

Nobe, krapsakas ja tugeva iseloomuga

Soovid kiiresti läbi linna liikuda? Sellisel juhul on C 400 X Sport sulle õige valik. Hoiusta kõike päevaks vajalikku turvaliselt Black Collectioni tagakotis. LED-päevasõidutuli ja LED-lisaesituled garanteerivad linnaliikluses hea vaatevälja ja nähtavuse. Kuula liikvel olles muusikat ja tee telefonikõnesid või jõua oma sihtkohta kiiresti tänu navigeerimisele: Connectivity hoiab sind ühenduses.

 

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Võtmevaba käivitus

Võtmevaba käivituse abil jääb võti edaspidi sinu taskusse. Võtmeta süsteem on äärmiselt mugav ja võimaldab ratturil mootorratast lihtsa nupuvajutusega käivitada. Ka juhtraualukku ja kütusepaagi korki saab sel viisil lukust avada. Seega pead sina vaid ratta selga istuma ja teele asuma!

BMW Motorrad Connectivity

BMW Motorrad Connectivity pakub uuenduslikke funktsioone navigeerimiseks, helistamiseks ja muusika kuulamiseks sinu motorolleri 6,5-tollisel TFT-ekraanil. Seda kasutatakse mitmikjuhteseadme abil, et sinu käed saaks juhtraual püsida.

LED-päevasõidutuli

LED-päevasõidutuli tagab oma rabava disainiga teel suurema turvalisuse. See pakub mugavat automaatrežiimi kui ka võimalust seda käsitsi aktiveerida.

Kohvriraam

Pealiskohvri ja teised suured pagasiesemed saab paigutada kindlalt meeldiva disainiga stabiilsele kohvriraamile.

Väike Black Collectioni tagakott

Tagakott mahuga 35–42 liitrit on nutikate omadustega – see on veekindel, eemaldatava voodri ja reguleeritavate õlarihmadega.

Esivoolundi kaitseraud

Elektropoleeritud roostevabast terasest voolundi kaitseraud pakub värviviimistluse kaitset ilma kallutusnurka vähendamata.

LED-lisaesituled

Näe ja ole udus, lume- või vihmasajus paremini nähtav: LED-lisaesituled pakuvad suuremat turvalisust halva nähtavuse korral. 

Madal iste

15 mm madalam iste teeb rattale istumise ja mahatulemise kergemaks ning aitab kergemini maapinnani ulatuda.

Kujunda oma isiklik C 400 X

Värviviimistlusest varustuseni: konfigureeri oma isikupärastatud motoroller konfiguraatori abil.

Konfiguraatori juurde
spinner