DCSIMG
Inchcape Motors Estonia BMW Motorrad importöör

R 1250 RS

Uus BMW R 1250 RS.

Iga ringsõidu määravad kaks faktorit: aeg ja kaugus. Uue BMW R 1250 RS abil saate igast reisist rohkem kilomeetreid. Uue boksermootori jõuline 143 Nm pöördemoment ja 100 kW (136 hj) kiirendavad teid veelgi rutem sõidukiirusele. Uuenduslik BMW ShiftCam-tehnoloogia pakub suuremat pöördemomenti ja muljetavaldavat elastsust kogu kiirusvahemikus. Nii saate igas olukorras muljetavaldaval kiirusel asfaldil sprintida. Ümberdisainitud esiosa on tänu täis-LED esituledele saanud värske ja sportliku ilme ning aerodünaamilisuse. Sel viisil saate igal ajal sõita mugavalt ja kiirelt. Üks mis kindel – pole vahet, kui mitu kilomeetrit teatud aja jooksul selja taha jätate, mudeliga R 1250 RS kasvab sõidunauding iga sõidetud meetriga.

Sportlikkus kohtub ergonoomikaga.

R 1250 RS ühendab sportlikkuse pikkade reiside läbimise võimega. Täiesti ümberkujundatud esiosa koos uue mootori spoileriga rõhutab Sport Toureri üldist dünaamilist muljet. Topelt-esitulede sümmeetriline paigutus annab mudelile R 1250 RS tasakaalustatud ja moodsa ilme. Juhtraua geomeetria tagab sportliku istumisasendi.

Kaksiksilindriga boksermootor.

Täisjõul edasi.

BMW ShiftCam on uuenduslik tehnoloogia, mis võimaldab teil mis tahes kiiruselt kiiremini kiirendada. Seda saavutatakse muutuva ülanukkvõlliga juhtsüsteemi abil. 100 kW (136 hj) annab rohkem jõudu ning tänu suuremale, 1254 cm3 töömahule pakub võimalust teha kiiremas sõidureas veel üks sprint. Suurem pöördemoment (max 143 Nm) on märgatav igas pöördemomendivahemikus, tänu millele on tagatud tüüpiline boksemootori impulss ja puhas sõidurõõm.

See on uus.

Standardvarustusse kuuluvad täis-LED-esituled.

Nii lähi- kui ka kaugtulede puhul on valgusvihk tavalise esitulega võrreldes laiem ning ühtlasem. Lisaks on valgus valgem, muutes kontuurid selgemaks ja suurendades seeläbi olulisel määral passiivset turvalisust.

Facelift – uus väliskujundus ja sportlikum ilme.

Ümberkujundatud esiosa koos uue mootorispoileri ja täis- LED-esituledega annavad R 1250 RS-ile veelgi dünaamilisema ilme.

BMW Motorrad Spezial.

Nüüd on teil veelgi rohkem võimalusi muuta BMW R 1250 RS-i oma rattaks: valige kas eksklusiivsed Option 719 Classic Billet Packi detailid või HP Billet Packi detailid, mõlemad on väga kvaliteetsed tehase poolt pakutavad kohandamisvõimalused. Muutke oma R 1250 RS veelgi eksklusiivsemaks Spezial metallikvärviga Stardust, pruuni Option 719 istmega ning kahevärviliste Option 719 velgedega. HP summuti annab võimsusele veel omajagu juurde.

TFT ekraan koos ühenduvusega

Ühendage oma nutitelefon Bluetoothi kaudu rattaga. 6,5-tolline TFT-ekraan kuvab kogu teavet mootorratta kohta ning pakub seoses nutitelefoniga muidki funktsionaalsuseid, nagu näiteks navigeerimine, muusika ja helistamine.

Mootor
Tüüp Õhk-/vedelikjahutusega neljataktiline ja kahesilindriline boksermootor, kaks ülanukkvõlli, üks tasakaaluvõll ja mootori muutuvate faasidega süsteem BMW ShiftCam.
Kolvikäik × silindri läbimõõt 102,5 mm × 76 mm
Töömaht 1254 cm3
Nimivõimsus 100 kW 7750 p/min juures
Maksimaalne pöördemoment 143 Nm 6250 p/min juures
Surveaste 12,5 : 1
Segukontroll / mootori juhtimine Elektrooniline sissepritse
Heitkoguste kontroll Suletud kolmiskatalüüsjärelpõleti, heitkoguste standard EU-4
Jõudlus/kütusekulu
Maksimaalne kiirus üle 200 km/h
Kütusekulu 100 km kohta vastavalt WMTC andmetele 4,75 l/100km
Kütuse tüüp Pliivaba super, oktaaniarv (RON) 95, kohanduv kütuse kvaliteediregulatsioon (91 kuni 98 RON)
Elektrisüsteem
Vahelduvvoolugeneraator Kolmefaasiline vahelduvvoolugeneraator, 508 W (nimivõimsus)
Aku 12 V / 12 Ah, hooldusvaba
Jõuülekandesüsteem
Sidur Õlitatud sidur, hüdrauliliselt juhitav
Käigukast Spiraalsete hammasratastega pidevalt hambuv 6-käiguline käigukast
Ajam Võllajam
Šassii/pidurid
Raam Kaheosaline, poldid esi- ja tagaosas, kandev mootor
Esiratta asukoht/vedrustus Pööratud asendis teleskoopkahvel, tugilati läbimõõt 45 mm
Tagaratta asukoht/vedrustus BMW Motorradi Paraleveriga valualumiiniumist ühepoolne kiik; WAD tugi (sõiduga seotud amortisaatorid), hüdrauliliselt reguleeritav eelpingutatud vedru (pidevalt muutuv) käsiratta juures, reguleeritav vedrustus käsiratta juures
Esi- ja tagavedrustus 140 mm / 140 mm
Teljevahe 1530 mm
Järeljooks 110,9 mm
Roolikannu pöördenurk 62,3°
Veljed Valualumiiniumist valuveljed
Eesmine velg 3,50 × 17 tolli
Tagumine velg 5,50 × 17 tolli
Eesmised rehvid 120/70 ZR 17
Tagumised rehvid 180/55 ZR 17
Eesmine pidur Kaks ketaspidurit, ujuvad pidurikettad, läbimõõt 320 mm, 4 kolviga radiaalsed pidurisadulad
Tagumine pidur Üks ketaspidur, diameeter 276 mm, kahe kolviga liikuv pidurisadul
ABS-süsteem BMW Motorradi eraldamatu ABS (osaliselt eraldatav), lahutatav
Mõõdud/kaalud
Istme kõrgus 820 mm (lisavarustuse madal iste: 760 mm; lisavarustuse sportiste: 840 mm)
Jala sisemine kaar 1840 mm (lisavarustuse madal iste: 1720 mm; lisavarustuse sportiste: 1875 mm)
Paagi kasutatav maht 18 l
Varu 4 l
Pikkus (üle porilaua) 2202 mm
TKõrgus (üle tuuleklaasi) min 1255 mm; max 1340 mm
Laius (üle peegli) 925 mm
Tühimass, sõiduks valmis, täispaagiga 1) 243 kg 1)
Lubatud kogumass 460 kg
Kandevõime (standardvarustusega) 217 kg

Tühimassiga seotud tehnilised andmed (DIN)
1) Vastavalt VO (EU) 168/2013 suunistele koos kõigi vedelikega, põhivarustusega ning vähemalt 90% ulatuses täidetud kütusepaagi kasutatava ruumiga.

Standardvarustus

• Täis-LED-esituled
• ASC (automaatne stabiilsuskontroll)
• Kaks sõidurežiimi (Rain, Road)
• TFT ekraan koos ühenduvusega
• HSC (mäeltsõidu kontroll)

LISAVARUSTUS MUDELILE R 1250 RS

HP OSAD.

HP sportsummuti

Kõrgema taseme täpsus: kvaliteetne pealetõmmatav titaanist ja süsinikust otsakorgiga summutisukk tagab madala heli ja sportliku ilme. Lisaks on Akrapoviči väljatöötatud sportsummutil eelis standardsummuti ees.

PANIPAIGAD.

Touringu kohver ja pealiskohver

Kvaliteetne tugeva kestaga 32 l ja 31 l mahutav Touringu kohver pakub rohkelt ruumi pagasile või kiivrile. Pritsmekindlad kohvrid on lukustatavad ning ideaalsed reisikaaslased nii pikkadel kui ka lühematel reisidel. Kaasi saab laialt avada ning seeläbi laadimist lihtsustada. Kuni 10 kg kandevõimega tugevates kõva kestaga kohvrites on ohtralt ruumi. Maksimaalne soovituslik kiirus paigaldatud kohvrite puhul on 180 km/h. Praktilised võimalused on veekindlad voodrid, mis sobivad reisikohvritega ideaalselt.
30 l mahutav veekindel plastikust pealiskohver pakub piisavalt ruumi kiivrile. Kaas, mis on valikuliselt saadaval toonis Asphalt grey matt metallik, Black storm metallik või Light white uni, ning mille pehmelt sulguvad hinged tagavad vaikse sulgumise, rõhutab kvaliteetset ilmet. Maksimaalne koormus on 5 kg.

Touringu kohvri ja pealiskohvri sisekott

Touringu kohvri ja pealiskohvriga sobivad sisekotid loovad teie pagasis korda ning muudavad sisse- ja väljalaadimise lihtsamaks. Tänu kandesangale ja õlarihmale saab kotti kiiresti ja vaevata käsitsi transportida. Praktiliste detailidena toome välja kolme külge hõlmava tõmbluku ja katte võrgust osa.

Kütusepaagile asetatav kott, väike, 5–9 l

Väike kütusepaagile asetatav kott on valmistatud vastupidavast PU-kattega polüesterriidest ning on ideaalne seltsiline lühikestele reisidele. Veekindel peamine sahtel koos sisekoti, välistaskuga, mahutavusega, mida saab laiendada vahemikus 5 kuni 9 l, sanga ja eemaldatava õlarihmaga – need on funktsionaalsed omadused, mis sobituvad teie igapäevaste vajadustega.

Option 719 juhi jalatugi, seadistatav

Klassikalised alumiiniumist ja plastikust tallaalusega jalatoed on kolme asendisse seadistatavad ning pakuvad maksimaalset mugavust ja stabiilset jalahoidu nii teel kui ka maastikul sõites. Eksklusiivse Option 719 kvaliteetsed freesitud osad pakuvad täiendavat stabiilsust ja võimaldavad mootorratast püstiasendis sõites veelgi paremini kontrollida, seda eriti maastikul.

Option 719 jalahoob, seadistatav

Eksklusiivsed Option 719 jalahoovad on freesitud anodeeritud alumiiniumist ning neid saab individuaalselt seadistada. Õige seadistuse korral saab jalahoobasid näiteks maastikusõidu ajal püsti sõites kasutada paremini ja tundlikumalt. Kvaliteetsed Billet Packi detailid märgisega Option 719 lisavad rattale väärtust.

Option 719 Classicu silindripea katted

Eksklusiivsed Option 719 silindripea katted on tänu oma hõbedasele värvile stiilsed pilgupüüdjad. Kvaliteetsed freesitud anodeeritud alumiiniumist katted toovad boksermootori esile. Eksklusiivsetel eriosadel on kiri „Option 719“ ning need rõhutavad ratta kõrget kvaliteeti.

Ergonoomika ja mugavus.

Juhiistmed

Kõrge juhiiste, must:
30 mm kõrgem must juhiiste sobib eriti hästi pikkadele juhtidele. Põlve mugav nurk suurendab oluliselt juhi istumismugavust ning hoolitseb seeläbi veelgi muretumate kilomeetrite eest, eriti just pikkadel reisidel.

Madal juhiiste, must:
must 30 mm madalam juhiiste muudab rattale istumise lihtsamaks ning parendab maapinnale ligipääsemist. Tänu sellele on mootorrattaga manööverdamine ja selle kontrollimine hõlpsam.

Juhi sportiste, must:
must juhiiste Sport on standardistmest kõrgem ja kitsam ning toetab tänu aktiivsele seadistatavusele sportlikku sõidustiili. Tänu 840 mm istmekõrgusele ja 1875 mm vahemaale jalatugedest sobib see eriti hästi just pikkadele juhtidele.

Toonitud tuuleklaas

Toonitud tuuleklaas rõhutab masina sportlikku iseloomu. See on kaetud pidevat läbipaistvust tagava kriimustuskindla kattega, kuid mõõtmed ja kuju vastavad standardsele tuuleklaasile.

Navigatsioon ja kommunikatsioon.

BMW Navigator VI

Multifunktsionaalne Navigator VI muudab marsruudi planeerimise lapsemänguks. 16 GB välkmäluga ja viietollise puuteekraaniga süsteem juhib teid alati õiges suunas. Tänu ümmargusele polariseerimisfiltrile (CPOL) on veekindel ekraan isegi otsese päikesevalguse puhul lihtsasti loetav. Nutitelefonile sarnases korpuses olev kõrglahutusega ekraan pakub kogu olulist teavet ning vajalikku ülevaadet igas olukorras. Mitmed lisafunktsioonid muudavad plaanimise ja reisimise erutavaks elamuseks. Luua saab isiklikke eelistusi peegeldavaid marsruute, et nautida teekondi piki käänulisi ja vaikseid kõrvalteid. Tundmatu maastiku puhul on suvand „Round Trip“ hea valik, kuna see juhib sõitja usaldusväärselt tagasi alguspunkti. Bluetooth-ühendus BMW Motorradi kommunikatsioonisüsteemiga ja valikuline rakendus Smartphone Link pakuvad teel olles puhtakujulist multimeedia-kogemust: navigatsioonisüsteemi juhised, telefonikõned ja muusika voogedastus; ka ilmateate küsimine või liiklusummikuteabe pärimine pole probleemiks. Navigeerimiseks ettevalmistamine lisab muidki funktsioone, näiteks „Minu mootorratas“, ning käepidemetel olevad multikontrollerid pakuvad alternatiivset juhtimisvõimalust. Kui juht on valinud eelnevalt paigaldatud kaardiandmed, on ta alati uusima infoga kursis – seda tänu eluaegsetele tasuta kaardivärskendustele.

Turvalisus

Alumiiniumist enduro mootorikaitse

Robustne alumiiniumist enduro mootorikaitse kaitseb mootori alumist osa tõhusalt kivitäkete ja kahjustuste eest. Alumiiniumist mootorikaitse, mis on spetsiaalselt maastikul kasutamiseks disainitud, on 2 mm paksune ning oluliselt laiem ja pikem kui standardne mootorikaitse. Spetsiaalne kuju rõhutab ka mootorratta maastikusõiduvälimust.

Bike configurator