Põnev valik seiklejatele, maadeavastajatele ja entusiastidele: meie GS-peres on kolm uut liiget. Nende mudelitega on avatud kõik uksed – ükskõik kas plaanid sõpradega nädalalõpureisi või soovid üksi karmi maastikku või lausa maailma vallutada. Uuri järele, milline mudel sinu ja su plaanidega kõige paremini sobib, ning vaata üle kõik olulised detailid.

+ Loe edasi
„ 

Janunedes rohkem seikluseid

 “

BMW F 800 GS

BMW F 800 GS

Uus BMW F 800 GS jääb alati su kõrvale, mida iganes ka elu su teele ei veeretaks. Uue võimsa mootori ja arvukate uuendustega ratas sobib täiuslikult nii lühikesteks kui ka pikkadeks seiklusteks. Paki kott, haara sõbrad kaasa ja koge vahetult GS-i meelelaadi. #SpiritofGS

+ Loe edasi

BMW F 900 GS

BMW F 900 GS

Põgene igapäevarutiinist ja suundu karmile maastikule. BMW F 900 GS on ideaalne ratas kõigile seiklushimulistele. Pole tähtis, kas kavatsed kihutada üle kivide ja kruusa, läbi tuule ja vee, otse sügavatesse kraavidesse või üles kõrgetest küngastest – see enduurotsikkel on erakordsete elamuste jaoks ainuõige.

+ Loe edasi

BMW F 900 GS Adventure

BMW F 900 GS Adventure

Kas oled seikluseks valmis? BMW F 900 GS Adventure igal juhul on. See on su truu kaaslane kogu maailmas, eri kliimavööndites ja peadpööritavates kõrgustes. Naudi põnevaid ringreise, ohverdamata sealjuures hädavajalikku mugavust. Ole sa siis üksi või kaaslasega, kihuta lühikesel distantsil või asu pikemale reisile.

+ Loe edasi

Rohkem GS-i meelelaadist #SpiritOfGS

spinner