Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.
*Hind koos käibemaksuga 20%

BMW R 1250 GS Adventure

Ükski sihtkoht pole liiga kaugel

Maailm on loodud avastamiseks. Sealt leiab alati midagi uut. R 1250 GS on matkaenduurode kuninganna. See on lausa loodud läbimatute teede, raskete tingimuste ja kaugeimate sihtkohtade jaoks. Seepärast oleme matkasobivust ja mugavust veelgi optimeerinud. Alates juhiabisüsteemidest, valgustustehnoloogiast ja täiustatud sõidurežiimidest kuni USB-pesani pakub R 1250 GS Adventure sulle kõike, mida tundmatute kohtade avastamiseks vajad. Ning tänu BMW ShiftCamiga võimsale boksermootorile jõuad sa hõlpsasti igasse sihtkohta. Sest me teame: sinu ideed maailmas reisimise jaoks on lõputud. #SpiritOfGS-i puhul täiesti tüüpiline.

Avastamist väärt kõrghetked

R 1250 GS Adventure tunneb end maailmas koduselt. Ükski sihtkoht ei ole selle jaoks liiga kaugel, ükski kõrvaline koht liiga võõras. Maanteel, maastikul ja jälle teel. Isegi kui sa ei tea, milline maastik sind teel ees ootab, saad sa loota oma mootorrattale kuni kõige väiksemate detailideni. R 1250 GS Adventure’iga saad nüüd pikki vahemaid veelgi intensiivsemalt nautida. Mugavalt ja ohutult. Alati valmis paariks lisakilomeetriks – ja kilomeetriteks paari lisasündmusega.

+ Loe edasi
Mudeliseeria LED-suunatuled koos lisavarustuses reisitulega
Näeme põhivarustuses LED-suunatulesid koos lisavarustuses reisitulega.
Mugavad juhtrauakõrgendused
Näeme R 1250 GS Adventure’it koos juhtrauakõrgendustega.
Pikk sõiduulatus 30-liitrise paagiga
Näeme R 1250 GS Adventure’i 30-liitrist kütusepaaki.
Istmesoojendus
We see the heated seat.
Kohanduv esituli koos pöörduva LED-esitulega
Näeme R 1250 GS Adventure’i esituld.
Pro-sõidurežiimid ja ECO-režiim
We see Pro riding modes with ECO mode.
Mudeliseeria DTC ja ABS Pro
We see the DTC and ABS Pro systems of the R 1250 GS Adventure.
TFT-ekraan koos Connectivityga, USB-laadimispesa ja reguleeritav tuuleklaas
We take a look into the cockpit of the R 1250 GS Adventure.

Mine lõõgastunult tundmatule maastikule

Mine lõõgastunult tundmatule maastikule

R 1250 GS Adventure’i mugav ergonoomika ja istumisasend pakuvad igas olukorras parimat nähtavust ja võimaldavad mootorratast hõlpsasti juhtida. Kuna juhtrauda on võimalik tõsta kuni 30 mm võrra, saad sa mugavalt ja kindlalt sõita ka pikk olles või maastikul püsti seistes. Lisaks sellele garanteerib istmekõrguste lai valik (790–910 mm) ja ulatuslik istmevalik, et leiad enda jaoks õige R 1250 GS Adventure’i. Ning istmesoojendussüsteem tagab, et sina ja sinu kaassõitja naudivad iga reisi veelgi enam.

+ Loe edasi

LED-valgustuse tehnoloogia

LED-valgustuse tehnoloogia

Rohkem sära, nähtavust ja silmapaistvust: pöörduvad täis-LED-tuled ja adaptiivsed esituled tagavad suurepärase valgustuse ja pideva valgusvihu ulatuse – nii külgedel, üleval kui ka all. Lähtudes maapinna kallakust, koormusest ja kurvide kallakust. 

Nii on valgus koos sinuga, kuhu iganes sa ka ei sõidaks. LED-suunatuled pakuvad koos lisavarustuses Cruising-tuledega pilkupüüdvat väljanägemist pidevalt hämarana põleva valgusega esiosas. Samal ajal suurendavad tagaosas multifunktsionaalsed LED-suunatuled passiivset turvalisust. Täiendavad kõrghetked: tervitus- ja hüvastijätufunktsioon ning sõidutuled, mida saab aktiveerida, kui süüde on välja lülitatud – väga praktiline pimedas manööverdamisel.

+ Loe edasi

Jõuline, enesekindel, usaldusväärne

100
kW (136 hj) 7750 p/min juures
143
Nm maksimaalne pöördemoment 6250 p/min juures
1,254
cm³ töömaht
30
liitrit kütusepaagi maht

Inspireeriv sujuvus

Enesekindel, usaldusväärne, jõuline. Just selline, nagu üks ideaalne kaaslane peaks tuntud ja tundmatutes maailmades olema. Tänu BMW ShiftCami nukkvõlli muutuvale juhtimisele muudab R 1250 GS Adventure’i boksermootor pikad vahemaad puhtaks naudinguks. Mida see sulle tähendab? Sujuvamat mootori tööd väiksematel kiirustel ning kõrget pöördemomenti igas kiirusvahemikus. Selle tulemuseks on tasakaalustatud töökultuur, mis pakub sulle R 1250 GS Adventure’iga sõites veelgi rohkem enesekindlust ja dünaamikat.

+ Loe edasi

Seiklus kõlab just nii

Sama ainulaadne nagu sinu sihtkohad

Inspiratsioon igal pilgul

Väljendusviis: võimas, jõuline. Ja lisaks mulje, et suudad vallutada mis tahes maastiku – see on iga R 1250 GS Adventure’i välimuses ja tunnetuses. Nüüd on sinu otsustada, kui kaugele sa minna tahad.

GS Trophy

Juba legendaarne: R 1250 GS Adventure GS Trophy disainiga. Rikkalik värvilahendus toonis Gravity Blue metallik rõhutab mootorratta kustutamatut seiklusjanu. Dünaamilised rõhujooned ja väljendusrikkad kleebised toonitavad, et stagnatsioon valikute hulka ei kuulu.

Rallye

Silmanähtav sooritusvõime: dünaamilise värviviimistlusega Light White / Racing Blue metallik / Racing Red ning silmatorkavate kleebistega paagil näitab R 1250 GS Adventure oma sportlikku külge.

Ice Grey

Värvitoonis Ice Grey koos hõbedaste ja musta värvi kontrastide ning silmatorkava punase/musta istmega esindab see mootorratas ehedat GS-i tunnetust.

Triple Black

Lihtne elegantsus: värviviimistluse Black Storm metallik / must / ahhaathall matid ja läikivad detailid rõhutavad sinu GS-i võimsat siluetti.

Varustatud pikemateks sõitudeks

Varustatud pikemateks sõitudeks

Sissekäidud rajad pole sinu jaoks? R 1250 GS Adventure’ile need ka ei meeldi. Tänu laiaulatuslikule lisavarustusele, nagu Touring-pakett koos navigatsiooniseadme valmidusega, saad endale masina kokku panna täpselt selliselt, nagu seda vajad. Oleme juba ette valmistanud kolm soovitust, et sind inspireerida: alates rohkest panipaigamahust kõige kaugemate sihtkohtade jaoks ja enduurospetsiifilisest varustusest maastikusõiduhuvilistele kuni eriti rafineeritud viimistluseni. Tee R 1250 GS Adventure oma seiklusrattaks.

+ Loe edasi

Teised mudelid

spinner