*Hind koos käibemaksuga 20%

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Kõik mootorrattad on varustatud vaid seadusega nõutud varustusega (nt helkuritega vastavalt Euro 4 standardile). Siinsel veebisaidil olevad pildid võivad sellest erineda.

Hinnakiri BMW R 1250

Hinnakiri BMW R 1250
PDF   |   3.76 MB

UUS BMW R 1250 GS ADVENTURE.

SINU TEEKOND ONGI SIHTKOHT.

Uus BMW R 1250 GS Adventure on loodud sinu proovikivide ületamiseks.  Karmid  marsruudid, rasked tingimused ja kõige kaugemad sihtkohad ei ole sellele reisienduurode  valitsejale mingiks probleemiks. Tänu suuremale,  1254 cm³ töömahule ja 100 kW (136 hj) võimsusele on sul veelgi rohkem jõudu metsiku looduse, kõrbe või maateede vallutamiseks. Lisaks suuremale jõudlusele töötab mootor ka tõhusamalt ning pakub sulle vastupidavust, mida vajad järgmise etapi finišisse jõudmiseks. Muutuv ülanukkvõlliga juhtsüsteem BMW ShiftCam on täiesti uus  tehnoloogia  – see annab sulle igas mootori kiirusvahemikus iseseisvuse ning  pakub  boksermootorile seniolematut kultuursust. Sõltumata sellest, milline seiklus sind tagant utsitab, BMW R 1250 GS Adventure  on valmis sinuga lõpuni välja minema.

R 1250 GS ADVENTURE’I DISAIN

Üks sihtkoht – palju marsruute.

Sissekäidud rajad pole päris sinu stiil? Muuda oma BMW R 1250 GS Adventure lõpmatute isikupärastamisvõimalustega mootorrattaks. Kõigil variantidel on toekas välimus koos ristkodaratega velgede, mootori kaitseraudade ja käekaitsetega. Igal stiilil on aga omaenda detailid ja hästi läbi mõeldud lisad ning need näitavad kõigile koha kätte. Põhimudeliga näitad sa lahedat elegantsust toonis Ice Grey. Exclusive Style muudab sind tugevaks ja enesekindlaks kujuks ning HP Style’iga rõhutad sa motospordivärvides oma jõudluse tippu pürgimist. Olgu su stiil milline tahes – BMW R 1250 GS Adventure on valmis igaks seikluseks.

Ice Grey

Värvus Ice Grey annab baasmudelile erilise välimuse nii maanteel kui ka maastikul. Põhiraam ja juhtraud on hõbedased; musta värvi jõuülekanne, ristkodaratega veljed, käekaitsed ja pidurisadulad ning punane/must iste loovad ahvatlevaid kontraste.

HP Style

HP Style’iga on R 1250 GS Adventure eriti sportlik. Dünaamiline värvikombinatsioon toonides Light White, Racing Blue metallik ja Racing Red on juba ise tõeline pilgupüüdja. HP logo, suured värvilised kleebised ja kvaliteetsed riistvarakomponendid panevad sportlikule välimusele punkti.

Exclusive Style

Exclusive Style’is näitab ratas end elegantses ja väljendusrikkas värvitoonis Kalamata metallik matt. Samuti näitab see väärtuslikke materjale ja pindu. Eksklusiivne logo, suured värvilised kleebised ja kvaliteetsed riistvarakomponendid panevad stiilsele välimusele punkti.

Kahesilindriline boksermootor

1.254
cm³ töömaht
100
kW (136 hj) 7750 p/min juures
143
Nm maksimaalne pöördemoment 6250 p/min juures
217
kg max kandevõime
Kahesilindriline boksermootor, 1250 cm³ (õhk-vesijahutusega)

Koge uue R 1250 GS Adventure’i häält.

See on uus.

Jää stiilile truuks.

BMW R 1250 GS Adventure’i disain annab edasi puhtakujulist töökindlust. Uus galvaniseeritud radiaatorivõre ja uus kaas õli sisselaskeaval teevad esiosa veelgi vastupidavamaks. Nii ümberdisainitud mootori kaitseraud kui ka paagi kaitseraud viivad muljetavaldava ilme täiuseni.

Lisateave

See on uus.

Eridisain 719

Eridisain 719

Eridisain 719 pakub R 1250 GS Adventure’ile eriti kvaliteetseid ja disaini määravaid metallkatete pakette. HP Billet-paketi detailid rõhutavad oma kahetooniliste alumiiniumkomponentidega masina sportlikku iseloomu. Eridisain 719 Billet-pakett Classic loob oma hõbedase välimusega puristliku iseloomu abil stiilseid aktsente.

Iga pakett sisaldab järgnevat.

  • Silindripea kate vasakul/paremal
  • Mootorikorpuse kate
  • Paisupaagikatted vasakul/paremal
  • Reguleeritav pidurihoob
  • Reguleeritav sidurihoob
  • Peegel vasakul/paremal
  • Reguleeritavad jalahoovad vasakul/paremal 
+ Loe edasi

Pro sõidurežiimid.

Pro sõidurežiimid.

Valikvarustusse kuuluvad Pro sõidurežiimid võimaldavad masinat veelgi mitmekesisemalt kasutada ning kohandada seda erinevate sõiduolukordade ja eesmärkide järgi. Lisaks gaasile kohandatakse ABS-i kontrollkäitumist, dünaamilist veojõukontrolli ning vedrustuse dünaamilise elektroonilise reguleerimise poolset vedrustuse kompenseerimist. Pro sõidurežiimide uute funktsioonide hulka kuuluvad HSC Pro ja uus dünaamiline piduriassistent DBC, mis abistab sind hädapidurdamisel, takistades taolises eriolukorras sageli tahtmatut gaasi lisamist. 

+ Loe edasi

R 1250 GS ADVENTURE’I OLULISEMAD OMADUSED

30-liitrine kütusepaak.
BMW R 1250 GS Adventure 30-liitrise kütusepaagiga
6,5-tolline TFT-värviekraan koos Connectivityga põhivarustuses.
BMW R 1250 GS Adventure koos Connectivityga, vaade TFT-ekraanile
Suur tuuleklaas.
Suure tuuleklaasiga BMW R 1250 GS Adventure
Põhivarustusse kuuluvad täis-LED-esituled.
Sõidustseen BMW R 1250 GS Adventure’iga mägedes sillutamata teel
BMW ShiftCam.
Vaade BMW R 1250 GS Adventure’i silindripea kattele ja ShiftCami mudelitähisele
HP Style.
BMW R 1250 GS Adventure mägisel taustal
Istmevariandid.
Vaade BMW R 1250 GS Adventure’i silindripea kattele ja ShiftCami mudelitähisele
Exclusive Style.
BMW R 1250 GS Adventure Exclusive Style’is

ROHKEM INDIVIDUAALSUST

Sinu täiuslik R 1250 GS Adventure.

R 1250 GS Adventure’ile on saadaval lai valik lisavarustust ja BMW Motorrad originaaltarvikuid. See võimaldab sul mootorratta kokku panna enda soovide järgi.

ROHKEM TEAVET

Sobilikud mootorrattad

spinner