Olenemata sellest, kas plaanid oma mootorrattaga läbida lõputuid kilomeetreid, avastada kaugeid maastikuradasid, sõita lõõgastunult mööda maateid, põrutada linna või katsetada oma piire võidusõidurajal, mängib sinu ratturivarustus sõiduelamuses tähtsat rolli. BMW Motorradi ratturivarustuse kollektsioon vastab meie rangetele ohutus- ja mugavusnõuetele. Selle esmaklassilised materjalid ja suurepärane istuvus seab uusi standardeid. Ka meie disainerid on uusi värve kasutades meid taas uhkust tundma pannud.

+ Loe edasi


Mootorratturitelt mootorratturitele: BMW Motorradi ratturivarustuse kollektsioon ühendab ohutust, mugavust ja stiilsust.

 “

Tänavastiili parimad palad

Kas eelistad linnas mopeedi või elektrilise eParkoureriga ringi sõita? Liigud oma lemmikkohtade vahet kiirelt, vilkalt ja paindlikult. Meie varustus pakub sulle täielikku tuge. See teeb sind liikluses nähtavaks, et paistaksid silma ka mootorrattata. #PluggedToLife’i kollektsiooni parimate palade hulka kuuluvad Tokyo Connecti Gore-Texi ja Singapore’i tagid, puusa- ja põlvekaitsemetega Londoni püksid ja eriti kerged Seouli tossud.

+ Loe edasi

Mugava pikamaasõidu parimad palad

Avarus haarab sind endasse: sel kollektsioonil on varrukas paar nippi, et saaksid läbida pikki vahemaid mugavalt ega tahaks kunagi oma mootorrattalt maha tulla. Optimaalse kaitse, mugava istuvuse ja liikumisvabaduse ühisnimetaja on eri materjalide kasutamine. Mõned on veekindlad, teised aga lasevad õhku läbi ja venivad just õigest kohast. #RideAndShare’i kollektsiooni parimate palade hulka kuuluvad System 7 Carbon Evo kiiver, Aravis Airi tagi ja püksid ning Gerlose veekindlad püksid.

 

+ Loe edasi

Suurepärase seikluse parimad palad

Järsud künkad, lahtine kiviklibu, pehme liiv – maastikul sõites võib olukord päris keeruliseks muutuda. Seetõttu teeme kõik, mis võimalik, et end oma varustusega mugavalt tunneksid. #SpiritOfGS-i kollektsioon on spetsiaalselt loodud keeruliseks kestvussõiduks maastikul. Silmapaistvamad tooted on GS Rallye Gore-Texi ja GS Puna Gore-Texi tagi ja püksid, mille võimalikes kokkupuutekohtades on tugevdused, ning GS Competitioni saapad, mis ei anna alla ka kõige raskemates tingimustes – täpselt nagu sina.

 

+ Loe edasi

Sinu tulemuseesmärkide parimad palad

Otsid oma suurepärase jõudlusega ratta seljas alati uusi katsumusi. Kui proovid tabada neid püüdmatuid millisekundeid, peab kõik ideaalses korras olema. Sinu varustus on mõeldud selleks, et anda sulle maksimaalset liikumisvabadust, kuid samal ajal ka sind võimalikult palju kaitsta. #NeverStopChallengingi kollektsioon loodi täitma just seda eesmärki. Silmapaistvamad tooted on M Pro Race’i integraalkiiver, samuti Downforce’i tagi, millel on venivast nahast siilud ja kaitsmed.

+ Loe edasi

Heritage’i kõrghetked

Armastad oma Heritage’i ratast selle ainulaadse ja nostalgilise välimuse pärast. Oleme #Soulfueli fännidele loonud niisuguse varustuse, et sobiksid välimuselt ideaalselt oma rattaga. Varustuse hulgas on näiteks Mitte’i tagi ja Treptow Gore Texi saapad, et näeksid igas olukorras hea välja. Peale klassikaliselt laheda väljanägemise vastavad kõik rõivad ka kõige rangematele mootorrattal kasutamise ohutusnõuetele.

 

+ Loe edasi

BMW Motorradi ratturivarustuse kollektsioon 2024

Vaata kogu BMW Motorradi ratturivarustuse kollektsiooni

Ratturivarustuse juurde
spinner