Rahvusvaheline GS Trophy 2020.

Koge puhast maastikuseiklust.

Avasta maailma, alista GS-il kõik väljakutsed ja näita oma meeskonnavaimu: rahvusvaheline GS Trophy on võrreldamatu ja keeruline mootorrattaseiklus. Üle kahe tosina meeskonna kogu maailmast kohtuvad taas aastal 2020. Juhte ootab midagi erilist, kuna üritus toimub sel aastal Uus-Meremaal. Seal saavad osalejad võimaluse kogeda ainulaadset ja kordumatut sündmust.

Uus-Meremaa: enduuronauding igal sammul.

Uus-Meremaa: enduuronauding igal sammul.

See on enamat, kui vaid täiuslik taust kuulsate fantaasiafilmide jaoks – see on ka ideaalne maastik GS Trophy 2020 jaoks: Uus-Meremaal kohtuvad vihmametsad liustikega, stepilaadne taimestik kohtub lähistroopilise taimestikuga. Saart iseloomustavad kõrged platood ja mägised, üle 3000 meetri kõrgused tipud, samuti fjordid, loendamatud kõrgendikud ja metsad – parimad tingimused põnevate radade ja kurnavate katsumuste jaoks. Kuhu rada ka ei viiks – Iga meeter on täis puhast enduuronaudingut.

+ Loe edasi

GS Trophy Bike.

GS Trophy Bike.

F 850 GS on loodud piiride avardamiseks ja tundmatu avastamiseks. Tänu kahesilindrilisele reasmootorile võimsusega 70 kW (95 hj), on rahvusvahelise GS Trophy sõitjatel kasutada vastupidav vägilane, mis saab jagu igast maastikust. F 850 GS-i kõrge pöördejõud ja elav loomus muudab takistused põnevateks katsumusteks. Mis veelgi olulisem – Eriline GS Trophy kleebis muudab selle ratta Uus-Meremaal eriti pilkupüüdvaks.

+ Loe edasi

Alguses riiklik, siis rahvusvaheline.

Alguses riiklik, siis rahvusvaheline.

Sõidud läbi muda ja vee, navigatsiooniharjutused ja teadmiste kontroll: see ootab sind hobisõitjana ja BMW Motorradi GS-i omanikuna riiklikus kvalifikatsioonis – esimene katsumus teel rahvusvahelise GS Trophy poole. Samuti võid sa riiklikul kvalifikatsioonil osaleda, kui oled kirglik naissoost kestussõidu staar. Kui jõuad parima kolme hulka, saad automaatselt koha riiklikus tiimis. Kahel parimal naisel riiklikust kvalifikatsioonist kindlustavad endale koha rahvusvahelises naistiimi kvalifikatsioonis.

+ Loe edasi

Ainulaadsed kogemused.

Ainulaadsed kogemused.

Rahvusvaheline GS Trophy ei ole ralli ega võidusõit; selle fookuses on peamiselt meeskonnavaim ning oskused, mida pannakse mitmel viisil proovile. Telgis magamine, uue keskkonna ja kultuuriga tutvumine ning uute sõprade saamine kogu maalimast – need on unustamatud kogemused rahvusvahelises GS Trophys, mida BMW Motorrad korraldab iga kahe aasta tagant tõelistele maastikusõidu ekspertidele.

 

+ Loe edasi

Autahvel.

Autahvel.

BMW Motorrad on korraldanud suurt vaatemängulist enduurot alates 2008. aastast. Seni on osalejad sõitnud läbi Tuneesia, Lõuna-Aafrika, Patagoonia, Kanada, Tai ja Mongoolia. Esimesel GS Trophyl startisid viis meeskonda, nüüd osaleb tervelt 18 meeskonda. Algusesse väike surtsakas adrenaliini: kõigi varasemate sõitjate loendi leiad autahvlilt. Kas sinu riik on siin?

+ Loe edasi

#gstrophy

Veel lugusid, mis võivad sulle huvi pakkuda

Sobilikud mootorrattad

spinner