Valmistatud maailma linnade jaoks

CE 04 Definition on sujuvalt integreeritud linnaellu

Kiiresti punktist A punkti B. Paindlik, spontaanne, alati võrgus: BMW Definition CE 04 kannab endas visiooni meie linnaliikuvusest. See on elektriline, heitmevaba ja pidevalt #PluggedToLife.

Valmistatud linna jaoks

Valmistatud linna jaoks

Saate kiiresti jõuda punktist A punkti B. Töölt sõbra juurde, kohvikust linna. Paindlik, spontaanne, alati võrgus: juht, nutitelefon ja Definition CE 04. Selle ajam on täiesti heitmevaba, konstruktsioon on loodud täiesti uudse mõtteviisiga. BMW Motorrad Definition CE 04-ga jätkame järjekindlalt seda, mida alustasime oma esimese elektrilise maxi-scooter’iga BMW C evolution ja kontseptmootorrattaga Concept Link – liikuvuse ja naudingu maksimeerimist. Elektriline ja heitmevaba, võrgustatud, pidevalt #PluggedToLife.

+ Loe edasi

Disainimine praegu ja tulevikus

Kui visioonist saab reaalsus

Vaikselt ja enesekindlalt läbi linnade: selleks ongi Definition CE 04 mõeldud. Meie disainerid ja arendajad alustasid täiesti tühja paberiga. Nende visiooni keskmes on inimesed ja nende liikumisviis tuleviku suurlinnas. Seejärel mõtlesid nad disaini ja funktsionaalsuse täielikult ümber. Kompaktne aku andis neile palju vabadust. See on selge, dünaamilise silueti aluseks: Definition CE 04 kuju domineerivad suured, rahulikud pinnad, mida katkestavad teravad servad.

+ Loe edasi

Disain, mis ühendab funktsionaalsuse ja selge esteetika vajaduse digitaalse reaalsusega.

 “

Alexander Buckan

BMW Motorradi sõidukidisaini juht

Funktsioon kohtub disainiga

Definition CE 04 omadused sobivad tuleviku sõitjatele. Sellega on iga sõit nauding. Iste hõljub ja seda saab individuaalselt reguleerida, lükates seda edasi-tagasi – ka pikakasvulised juhid saavad mugavalt istuda. Küljelt avatavas hoiukambris on piisavalt ruumi koti või kiivri jaoks. Ja muidugi loeb ka see, mis asub väljaspool. Mootorrattal on värviviimistlusega Mineral White, mattmustad nahkosad, teibid oranžikaspunase värviüleminekuga ja alumiiniumveljed ketasvelg-välimusega. Ka juhi varustus on muljetavaldav: jaki valgusjuhid tagavad lisanähtavuse.

+ Loe edasi

Digitaalne ja analoogmaailm sujuvalt ühendatud

Digitaalne ja analoogmaailm sujuvalt ühendatud

Linnas oled mobiilne ja võrgustunud – nii peaks olema ka sinu teekond punktist A punkti B. Sõitja on oma nutitelefoni abil ümbritsevaga ühendatud Definition CE 04 kaudu. Selge ekraan muutub digitaalse ja analoogse elu vaheliseks liideseks, et näidata kogu olulist teavet. Definitioni mudel teab järgmist sihtkohta, navigeerib sihikindlalt mööda täiuslikku marsruuti, samal ajal kui taustal kõlavad su lemmiklood. Alati ühendatud, liikuv elu jätkub: intelligentne, integreeritud ja täiesti intuitiivne.

+ Loe edasi

Väga funktsionaalne – ja stiilne

Väga funktsionaalne – ja stiilne

Funktsionaalne, ohutu ja samal ajal hea väljanägemisega: lihtsa lõikega jakk näeb sama hea välja nii sõitmise ajal kui ka lihtsalt sõpradega lõdvestunult aega veetes. Peidetud kaitsmed hoiavad sind turvaliselt ega tõmba tähelepanu, samal ajal kui vastupidav ja hingav kõrgtehnoloogiline materjal hoiab iga ilmaga soojas ja kuivas. Varrukate ja kapuutsi tuled suurendavad oluliselt nähtavust teel. Neid saab sisse lülitada või nende värvi muuta, kasutades varrukal olevaid andureid. Ja tänu induktiivsele laadimisfunktsioonile taskus on ka nutitelefonil alati piisavalt energiat. Musta värvi sõiduteksad, tossud ja valge kiiver täiendavad välimust.

+ Loe edasi

Tahtsime luua funktsionaalseid rõivaid, mis ei näe sellised välja – vaid lihtsalt näevad head välja.

 “

Julia Lein

BMW Motorradi sõitjate varustuse ja stiili disainijuht

Rohkem teavet linnaliikuvuse kohta BMW Motorradil

spinner