Mitmeotstarbeline tööriist

Täiuslik kaaslane

Need lisatarvikud teevad su F 800 GS-ist ideaalse mootorratta lühikeseks põgenemiseks igapäevaelust. Vario kohvri ja pealiskohvri saab kiirelt paigaldada ning need pakuvad ruumi sinu pagasile. Reguleeritava kõrgusega tuuleklaas kaitseb sind sõidu ajal tormise ilma eest. ConnectedRide Cradle tagab, et sa ei eksi kunagi ära. Lihtsalt aseta oma nutitelefon selle sisse ja lase rakendusel end juhtida.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
ConnectedRide Cradle

ConnectedRide Cradle hoiab su nutitelefoni, võimaldades sul seda kasutada sõidu ajal navigeerimiseks. Kasuta BMW Motorradi rakendust Connected ja mitmikjuhtseadet navigatsioonikaardi või sõidukiandmete kuvamiseks sinu vaateväljas. Hoidikusse mahuvad eri suurusega nutitelefonid ja see laeb nutitelefone induktiivselt või juhtmega.

Hõbedased juhtrauakõrgendused

Sepistatud alumiiniumist valmistatud juhtrauakõrgenduste abil saad kõrgust suurendada 15 mm ning need võimaldavad sulle lõõgastavamat sõiduasendit ja suuremat kontrolli maastikul.

Tuule- ja ilmastikukaitse

Kõrge, toonitud Touring-tuuleklaas

Toonitud Touring-tuuleklaas on umbes 80 mm kõrgem ja 30 mm laiem kui standardne tuuleklaas ning pakub seega märksa paremat tuule- ja ilmastikukaitset ning üldist sõidumugavust. Kriimustuskindel kate tagab püsiva läbipaistvuse ja toonimine muudab mootorratta välimuse veelgi paremaks.

Tuuleklaasi reguleerimismehhanism

Tuuleklaasi reguleerimismehhanismi abil saab juht muuta suure tuuleklaasi ja Touring-tuuleklaasi asendit kaheastmeliselt.

Vario kohvrisüsteem

Patenteeritud reguleerimismehhanismiga veekindlad Vario kohvrid mahutavad vasakul 30–39 liitrit ja paremal 20–29 liitrit. See on eriti kasulik linnaliikluses, sest ka kohvrite laiust saab vähendada. Praktilised mustad Vario kohvrid on veekindlad ja sobivad ka maastikul kasutamiseks.

Vario pealiskohver, mis on samuti musta värvi ja veekindel, pakub lisaks muudetavat 25–35-liitrist mahtu.

Hõbedane alumiiniumist enduuro mootorikaitse

Tugev ja kerge alumiiniumist enduuro mootorikaitse kaitseb kivikildude ja kahjustuste eest, eriti maastikul sõitmisel.

Hõbedane mootori kaitseraud

Hõbedane kaheosaline roostevabast terasest mootori kaitseraud kaitseb silindrit ümbritsevat ala kahjustuste eest, piiramata sealjuures kaldenurka.

Täiendav LED-esituli

Võimsad täiendavad LED-esituled tagavad nähtavuse halbades valgustingimustes.

Dünaamiline variant

Dünaamiline kuni väikseima detailini

BMW F 800 GS värvitoonis Racing Blue metallik on valmistatud sinu järgmise avastusretke jaoks. Väikeste, kuid peente detailidega dünaamiline kujundus rõhutab F 800 GS-i sportlikku iseloomu. Vaadates, katsudes ja kuulates on tegemist põhimudeli täiendusega.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Must titaanist tagumine sportsummuti

Must tagumine sportsummuti, mis on valmistatud titaanist, süsinikkiust ja roostevabast terasest, teeb igast sõidust oma jõulise heliga sportliku kogemuse.

Tagumine jalatugi

Karestatud tagumised jalatoed pakuvad optimaalset haarduvust, isegi jämedamustrilise tallaga või väga määrdunud saabastega. Tänu roostekindla valuterase töötlusele püsivad jalatoed roostevabad. Lisaks saab need üksi sõitmiseks kokku panna.

Juhi enduurojalatugi

Laiemad ja pikemad enduurojalatoed pakuvad paremat tuge ning hõlbustavad juhtimist ebatasasel maastikul.

Disaini oma isikupärastatud F 800 GS

Kas on veel ideid? Vali lisavarustuse ja BMW Motorradi originaaltarvikute rikkalikust valikust ning isikupärasta mootorratas oma eelistuste järgi.

Konfiguraatori juurde
spinner