R 1300 GS Triple Black | R 1300 GS

Konfiguraatori juurde
„ 

Üheskoos suudame mõelda suuremalt, kaugemale ja paremini.

 “

Sinu BMW R 1300 GS Triple Black

BMW Motorradi R 1300 GS Triple Black

Maailm on sinu

Ei ole olemas võimatuid ambitsioone, on vaid vale varustus. Õnneks ei pea sa üldse selle üle muretsema, sest sa oled juba täiuslikult varustatud. Sa saad teha, mida iganes soovid, või olla, kes iganes soovid, alati. Pikad reisid, lühikesed sõidud, hooaja pikendamine, otseteede läbimine. Üksi või kaassõitjaga? Igal juhul sõidad alati võimalikult mugavalt. Sinust õhkub autoriteeti – ja pole ka ime, sul on täielik õigus olla lõdvestunud. Ja ma olen alati usaldusväärselt sinu poolel, sinu R 1300 GS Triple Black.

+ Loe edasi

Olulised omadused lennukate eesmärkide jaoks

Sa naudid kaugete maade avastamist, suurtesse kõrgustesse ronimist või juhuslikult päikeseloojangu poole liuglemist. See varustus tagab, et saad nautida igat meetrit sellest. Ja kui päike pea kohal enam ei kõrveta, saad lihtsalt istmesoojenduse sisse lülitada. See varustus ei jäta midagi soovida:

+ Loe edasi
Parem ohutus: aktiivne püsikiirushoidja
ACC BMW R 1300 GS Triple Blackil
Täiuslik mitmekülgne masin: ristkodaratega veljed
BMW R 1300 GS Triple Blacki ristkodaratega veljed
Aukartustäratav kohalolu: musta värvi osad
Kiri „Triple Black“ BMW Motorradi R 1300 GS-il
Mugavus kõigi jaoks: istmesoojendus kaassõitjale
BMW R 1300 GS Triple Blacki istmesoojendus
Hästi ettevalmistunud koos pagasisüsteemiga
BMW Motorradi R 1300 GS Triple Blacki pagasisüsteem
Musta värvi kvaliteet: raam
BMW Motorradi R 1300 GS Triple Blacki must raam
Kõik on kontrolli all mitmikjuhtseadme abil
DCC BMW R 1300 GS Triple Blackil
Maksimaalne sõidumugavus: mugavussadulad
BMW Motorradi R 1300 GS Triple Blacki mugavussadulad

Sea endale veelgi kõrgemad eesmärgid

Sea endale veelgi kõrgemad eesmärgid

Suurte asjade saavutamiseks tuleb mõelda suurelt. Kõik abisüsteemid aitavad sul oma kogemusest rohkem kasu saada. Soovi korral saab ACC ja DCC abil reguleerida kiirust ja pikivahet, seitse sõidurežiimi tagavad enesekindla ja nauditava sõidukogemuse ning lisavarustusse kuuluv Riding Assistant kuvab sulle rajavahetuse korral pimenurgas olevad sõidukid. Isegi lisavarustusse kuuluvat, elektriliselt reguleeritavat kõrget tuuleklaasi saab kohandada, et aidata sul oma eesmärke saavutada.

+ Loe edasi

Oota enamat

Oota enamat

Ja soovi korral saab isegi su sadulat ja jalatuge reguleerida. Ergonoomilist kolmnurka, mis koosneb juhtrauast, sadulast ja juhi jalatoest, on lõõgastava istumisasendi loomiseks täiustatud. Lai, must anodeeritud juhtraud võimaldab sul säilitada lõdvestatud kehahoiakut. Lühemad sõitjad saavad valida lisavarustusse kuuluva mugavusjuhtraua veelgi mugavamaks sõiduks. Neli sadulaversiooni ja kolm erinevat juhi jalatuge võimaldavad sul kohandada ergonoomilist kolmnurka enda vajaduste järgi.

+ Loe edasi

Faktid kogemuste jahtijatele

107
kW (145 hj) 7750 p/min juures
149
Nm suurim pöördemoment 6500 p/min juures
1300
cm³ töömaht
19
l kütusepaagi maht
Õhk-/vedelikjahutusega kahesilindriline neljataktiline boksermootor

Arenda oma potentsiaali

Olenemata sellest, kuhu soovid minna, sinu boksermootor ei vea sind alt. Kõik 145 hj aitavad sul igas olukorras rahulikuks jääda, välja arvatud juhul, kui soovid teele veidi adrenaliini. Seejärel hakkad hindama muljetavaldavalt võimsa pöördemomendi arendamist. ShiftCami tehnoloogia tagab, et mootorratas sõidab sujuvalt ja vaikselt. Isegi ebakindlal maastikul on sul alati kontroll, mis on osaliselt tingitud 1300 cm³ töömahust. Sina pead ainult järgmise sihtkoha valima.

+ Loe edasi

Autoriteedi heli

Kompromissitu disain

Kõigeks valmis

Triple Black kujutab endast uudsete vormide ja eksklusiivsete pindade täiuslikku harmooniat. Arvukatest mustadest elementidest õhkub autoriteetset võimu ja need muudavad GS-i vormid veelgi pilkupüüdvamaks. Muljetavaldav mitmekülgne mudel GS-i fännidele.

Triple Back

Valualumiiniumist tagaraam on musta värvi, nagu enamik pindasid. Silmapaistvad valuveljed on musta värvi ja täiustavad üldilmet.

Jää edasipüüdlikuks

On selge, et sulle meeldib kaugemale ette mõelda. GS Flyline on ideaalne kaaslane. Katkematud pinnad, mis kulgevad eest paremalt otse numbrimärgihoidikuni, loovad kuvandi, mis langeb esiosa suunas – puhas dünaamika. Pagasiraam ja lisavarustusse kuuluv keresse integreeritud lisaesituli sulanduvad täiuslikult esteetikasse. Ent välimus ei ole peamine. Moto on: disain järgib mugavust. Varustusse kuuluvad ka mugavussadulad, mugav tagumine jalatugi, keskel asetsev tugihark ja elektriliselt reguleeritav kõrge tuuleklaas koos juhikoha voolundi ja tuulesuunajatega.

+ Loe edasi
The dynamic design of the R 1300 GS Triple Black from BMW Motorrad

Isiklike eelistuste jaoks

Sul on endal ideid? Vii need ellu. Isikupärasta oma GS Triple Black oma eelistuste järgi lisavarustuse rikkaliku valiku ja BMW Motorradi originaaltarvikute valikuga. Teise võimalusena saad valida eelkonfigureeritud esmaklassilise universaalse masina, mis on varustatud kõigega, mida sa tegelikult vajad.

+ Loe edasi

Alpine Express

Mida võiksid veel tahta? Sel on olemas kõik, mida vajad, et muuta oma sõidud mugavaks ning mootorratas võimalikult dünaamiliseks ja ohutuks. Alates istmesoojendusest kuni laiemate käekaitsmeteni, Pro esitulest kuni sportpidurini. Dünaamika-, matka- ja innovatsioonipaketid peavad pakkuma sulle esmaklassilist sõiduelamust. Ja sa ei saa ka minna ilma oma muutuva reisipagasita. Tutvu lähemalt varustuse valikutega või konfigureeri oma versioon.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Dünaamikapakett

Dünaamikapakett võimaldab sul kasutada sportliku mootorratta täielikku potentsiaali. Tänu käiguvahetusassistendile Pro ja Pro sõidurežiimidele võib iga sõit olla sõidudünaamika tipphetk koos individuaalsete konfigureerimisvõimalustega. Sportpidur ja elektrooniline vedrustus (DSA) tagavad optimaalse juhitavuse ja ohutuse.

Touring-pakett

Touring-pakett seab GS-i igaks sõiduks – pikaks või lühikeseks – valmis. Kohvrihoidikus on ruumi kahe inimese pagasile. Navigatsiooniseadme valmidus: BMW Motorradi ConnectedRide Navigatori kinnitus. Kesklukustussüsteem ja laiemad käekaitsmed tagavad suurema ohutuse ja mugavuse. Veel üks oluline omadus on kroomitud summuti.

Innovatsioonipakett

Innovatsioonipakett varustab sõiduki nutika tehnoloogiaga, pakkudes seeläbi suuremat ohutust. Riding Assistant jälgib ümbrust tänu radaranduritele, olles aluseks sellistele funktsioonidele nagu ACC või rajavahetuse hoiatus. Tänu maatriksesitulele pakub Pro esituli optimaalset valgustust, isegi kurvides.

Topeltsummuti

Roostevabast terasest topeltsummuti avaldab sõitjatele muljet oma sportliku esteetika ja kõlava heliga. Katmata süsinikkiust ehiselemendid loovad äratuntavaid aktsente kahetorulise väljalaskesüsteemi juures.

Panipaigad

Vario kohver

Mõlemal pool paiknevatel mustadel Vario kohvritel on elektrilised funktsioonid, näiteks kesklukustussüsteem ja sisevalgustus. Vasakpoolsel kohvril on saadaval ka USB-laadimispesa. Piiramatult reguleeritav maht on vahemikus 24–30 liitrit paremal ja 25–32 liitrit vasakul.

Vario pealiskohver

Vario pealiskohver, mille maht on 28–36 liitrit, sisaldab elektrilisi funktsioone, näiteks kesklukustussüsteemi, valgustust ja USB-laadimispesa. Mahtu saab reguleerida hõlpsalt pöördketta abil. Pealiskohver on veekindel ja sel on praktiline sisekott. Anodeeritud alumiiniumist ehiselemendid on tõeliselt pilkupüüdvad.

Black Collectioni paagikott

Suurel Black Collectioni paagikotil, mille maht on 13–18 liitrit, on nutikad detailid, näiteks veekindel eemaldatav sisekott.

ConnectedRide Navigator

Tänu BMW ConnectedRide Navigatorile on kõik reisid ja plaanid alati sinuga kaasas. Sünkrooni kavandatud marsruudid ja salvestised BMW Motorradi rakendusega oma BMW ID kaudu. 5,5-tolline ekraan on hõlpsasti loetav, isegi otseses päikesevalguses. Juhtimine toimub intuitiivselt mitmikjuhtseadme abil.

Paki kõik kaasa: Vario kohvritega

Paki kõik kaasa: Vario kohvritega

Lisavarustusse kuuluv Vario pagasisüsteem koosneb kahest kohvrist ja nendega kokkusobivast pealiskohvrist. Tänu moodsale disainile sobivad pagasielemendid täiuslikult kokku sinu GS-iga. Tõeliselt oluline omadus: uue põlvkonna pagasisüsteem on elektrifitseeritud – kesklukustusfunktsiooni, valgustuse ja pistikupesaga kohvri sisemuses. Veel üks oluline omadus on pidevalt muudetav maht, mida saab suurendada 25 liitrilt 32 liitrile ja 24 liitrilt 30 liitrile. Sangade abil saab lisapagasi kinnitada väljapoole pagasisüsteemi.

+ Loe edasi

Varustatud igaks katsumuseks

Rohkem olulisi omadusi sinu jaoks

spinner