R 1300 GS Trophy | R 1300 GS

Konfiguraatori juurde
„ 

Võime üheskoos lahkuda sissetallatud rajalt.

 “

Sinu BMW R 1300 GS Trophy

Kulge oma rada

Olen alati su kõrval, eriti siis, kui su ees pole enam teed. Sul on julgust. Tahet. Ja usku iseendasse. Sa vajad mootorratast, mis suudab sinuga sammu pidada. Alles teelt maha sõites näed tegelikult, kellel on liidriomadused – seoses mootorratturi ja mootorrattaga. Iga takistus paljastab meie tõelise iseloomu. Võid olla kindel, et ma ei vea sind kunagi alt. See on #SpiritOfGS. Ja see on mu lubadus sinu R 1300 GS Trophyna.

+ Loe edasi

Olulised omadused tõelistele seiklejatele

Sa künnad läbi liiva, ronid mägedesse ja ületad veeteid: see varustus on valmistatud sinu jaoks. Alates radiaatorivõrest kuni kõrge sadulani – kõik on loodud selleks, et ära kasutada sinu ja su mootorratta kogu maastikupotentsiaali, et saaksid täielikult keskenduda eesootavatele katsumustele.

+ Loe edasi
Tänavad ees maastikul: esiosa
BMW Motorradi R 1300 GS Trophy esiosa
Maastikuvalmis lisa: sportvedrustus
BMW Motorradi R 1300 GS Trophy sportvedrustus
Disain: GS Trophy
Kiri „GS Trophy“ BMW Motorradi R 1300 GS Trophyl
Sportlikud seiklused üksinda: üheistmelise mudeliga
BMW Motorradi üheistmeline R 1300 GS Trophy
Maastikul kasutamisel kohustuslik: Enduro-pakett Pro
BMW Motorradi R 1300 GS Trophy Enduro-pakett Pro
Igaks katsumuseks varustatud: radiaatorivõre katetega
BMW Motorradi R 1300 GS-i radiaatorivõre katted.
Kerged ja sportlikud: sepistatud enduuroveljed
BMW Motorradi R 1300 GS Trophy sepistatud enduuroveljed
Eriti tugev: pidurihoob
BMW Motorradi R 1300 GS Trophy pidurihoob

Suudad igale katsumusele vastu astuda

Suudad igale katsumusele vastu astuda

Iga takistus võib olla põhjus rõõmustamiseks. Valikuline Enduro-pakett Pro annab sulle kõik, mida vajad suurepärase maastikusõidu kogemuse saamiseks. Lisaks kaitseb põhivarustusse kuuluv tagarattale paigaldatud pritsmekaitse sind muljetavaldavalt pori eest: sõitmisel tekkiva õhukanali kaudu juhitakse poriosakesed sinust eemale. GS Trophy varustust täiendavad Sport-käepide, Sport-tuuleklaas ja tagumine Sport-jalatugi.

+ Loe edasi

Hoia olukord kogu aeg enda kontrolli all

Hoia olukord kogu aeg enda kontrolli all

Maastikul sõites ei saa sa alati kontrollida, mis rajal ees ootab. Ent sul on täielik kontroll oma mootorratta üle – ja sa võid igas olukorras ohjad haarata. Muude põhjuste seas on see tingitud sõiduki koondmassist seoses sõiduki väikese kaaluga. Ka lihtne juhitavus ja optimaalne liikumisvabadus on tingitud lamedast paagi platvormist ja lühikesest tagaosast. Muljetavaldavat sõidustabiilsust pakub muu hulgas ainulaadne BMW EVO Telelever. Lisaks pakub sadula kontseptuaalne jaotus ergonoomilisemat varieeruvust. Kõik sobib, kõik on lubatud.

+ Loe edasi

Faktid maastikufännidele

107
kW (145 hj) 7750 p/min juures
149
Nm suurim pöördemoment 6500 p/min juures
1300
cm³ töömaht
20
mm suurem vedrukäik tänu lisavarustuses olevale sportvedrustusele
Õhk-/vedelikjahutusega kahesilindriline neljataktiline boksermootor

Lihtsalt järgi oma instinkte

Mida iganes oled planeerinud, õige mootor aitab sul seda saavutada. 145 hj boksermootor annab sulle kõik, mida soovid. Eriti maastikul on võimalik hinnata enesekindlust ja kontrolli, mis sul mootori üle on. ShiftCami tehnoloogia tagab mugavalt sujuva ja vaikse sõidu, isegi väikesel kiirusel. Töömahuga 1300 cm³ ei suuda miski sind peatada, isegi ebakindlal maastikul. Võid suurepärasele jõudlusele, täielikule juhitavusele ja võrratule paremusele kindel olla.

+ Loe edasi

Selliselt kõlab sinu järgmine seiklus

Loodud seiklejatele

Maastikusõiduks valmis

Valmis, kui sinagi oled. GS Trophyna on su mootorrattal juba täiuslik välimus karmideks maastikuseiklusteks. Tüüpilised värvid ja väljendusrikkad kleepsud rõhutavad seikluslikku iseloomu.

GS Trophy

Värviviimistlusega Racing Blue metallik koos punase ja valge kleepsu, väljendusrikaste kirjade ja mattkattega valget metallikvärvi tagaraamiga GS õhutab su sportliku maastikusõidu soovi. Tugevad ristkodaratega veljed on saadaval musta või lisavarustusse kuuluva kuldse rattapöiaga.

Ole julge

Laienda oma mugavustsooni. Lame paagi platvorm ja lühike tagaosa pakuvad suurimat liikumisvabadust. Lisavarustusse kuuluv suur raamikaitse pakub kaitset isegi vaevanõudvate manöövrite tegemisel. 870 mm kõrgune kõrge sadul koos kaassõitja sportistmega pakub ralliistme ligitõmbavust ja ergonoomikat ning koos kütusepaagi katteni ulatuva istmekattega moodustab see ideaalselt kasuliku terviku. Sadula kontseptuaalne jaotus võimaldab suuremat ergonoomilist varieeruvust, kasutades sadula istmekalde integreeritud reguleerimist.

+ Loe edasi

Neile, kellel on kõrgemad standardid

Kas soovid veelgi kõrgemale jõuda? Ära lase end millelgi peatada. Isikupärasta oma GS Trophy oma eelistuste järgi lisavarustuse rikkaliku valiku ja BMW Motorradi originaaltarvikute valikuga. Teise võimalusena saad valida eelkonfigureeritud maastikutšempioni, mis on varustatud kõigega, mida sa tegelikult vajad.

+ Loe edasi

Teerajaja

Selle soovitatud varustusega oled valmis oma isiklikuks GS Trophyks. Soovi korral saab iga sõidu muuta oluliselt dünaamilisemaks, ohutumaks ja mugavamaks tänu dünaamikapaketile, poolaktiivsele vedrustusele (DSA) ja Pro sõidurežiimidele. Arvukad maastikusõiduosad aitavad sul vallutada mis tahes maastiku. Tutvu lähemalt varustuse valikutega või konfigureeri oma versioon.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Dünaamikapakett

Dünaamikapakett võimaldab sul kasutada sportliku mootorratta täielikku potentsiaali. Tänu käiguvahetusassistendile Pro ja Pro sõidurežiimidele võib iga sõit olla sõidudünaamika tipphetk koos individuaalsete konfigureerimisvõimalustega. Sportpidur ja elektrooniline vedrustus (DSA) tagavad optimaalse juhitavuse ja ohutuse.

Maastikusõiduosad

Enduro-pakett Pro

Enduro-pakett Pro sisaldab mitmeid osi, mis valmistavad su GS-i meisterlikult maastikul kasutamiseks ette. Mootori kaitseraud, allasõidutõke ja raamikaitse saavad kahjustusi ära hoida. Sellised komponendid nagu juhtrauakõrgendused, reguleeritav käigukang ja pidurihoovad ning reguleeritava kõrgusega sõitja jalatugi lihtsustavad ratta juhtimist ebakindlal maastikul.

Laiem käekaitse

Laiem käekaitse pakub su kätele ja käsivartele paremat kaitset tuule ja ilmastikuolude eest. Sa mitte ainult ei naudi mugavamat sõitu, vaid tunned end ohutumalt tänu suuremale kaitsele häirivate mõjude eest.

Maastikurehvid

Maastikurehvid on nõudlikul maastikul õige valik. Haardehammastega karedad rehvid sobivad eriti hästi muljetavaldavateks maastikukogemusteks koos lisavarustuses oleva Enduro Pro sõidurežiimiga. Sellisena tuleb masin ülitäpselt toime ka kõige nõudlikuma maastikuga.

Sepistatud enduuroveljed

Sepistatud enduuroveljed on eriti kerged ja võrreldes põhivarustusse kuuluvate velgedega pakuvad need paremaid maastikusõiduomadusi. Neil on kaalueelis 1,8 kg ja nad pakuvad sportlikku ilu. Kõigepealt veljed valatakse ja seejärel sepistatakse. Kvaliteetset pinda kaunistab BMW Motorradi logo.

Sport-tuuleklaas, madal

Madal tuuleklaas rõhutab sportlikku enduurovälimust ja tagab sulle selge vaatevälja. Samal ajal parandab see ka aerodünaamikat.

Pagasiraam

Pagasi saab turvaliselt löögikindlast plastist valmistatud pagasiraamile kinnitada.

Pro esituli

Pro esituli avaldab sõitjatele muljet parema vaate ja sobiva esteetikaga. Sõidu-, kaug- ja kurvituled on disainitud LED-maatriksina. Need pakuvad moodsaid valgustusfunktsioone. See võimaldab sõitjatel valgustada teed sõidutingimustele kõige paremini sobival viisil.

Intelligentne hädaabikõne ja teleteenused

Intelligentne hädaabikõne

Intelligentne hädaabikõne võtab õnnetuse korral automaatselt ühendust BMW kõnekeskusega, et käivitada päästemeetmed nii kiiresti kui võimalik. Sõiduki asukoht edastatakse ja võimaluse korral algatatakse esmane vestlus asjassepuutuva isikuga. Süsteemi on võimalik aktiveerida ka käsitsi, näiteks teiste liiklejate abistamiseks.



Teleteenused

Teleteenuste abil on su mootorrattal juurdepääs mobiilsidevõrgule integreeritud SIM-kaardi kaudu. See tagab muu hulgas intelligentse hädaabikõne funktsiooni toimimise. Lisaks tagab see sulle vahetu ja mugava kontakti BMW teenindusega.

Kõrge mugavussadul

Mugavussadul võimaldab suurematel mootorratturitel nautida mugavat sõitu pikematel teekondadel. Maastikusõitudel aitab kõrgem sadul parandada stabiilsust. Samuti aitab istme kalde reguleerimine saavutada optimaalset istumisasendit.

Navigatsioonikoost ja ConnectedRide Navigator

ConnectedRide Navigator

Tänu BMW ConnectedRide Navigatorile on kõik reisid ja plaanid alati sinuga kaasas. Sünkrooni kavandatud marsruudid ja salvestised BMW Motorradi rakendusega oma BMW ID kaudu. 5,5-tolline ekraan on hõlpsasti loetav, isegi otseses päikesevalguses. Juhtimine toimub intuitiivselt mitmikjuhtseadme abil.

Navigatsioonikoostu koos hoidikuga ja juhtraua klambrile paigaldatava kinnitusraami eesmärk on hoida BMW Navigator juhi vaateväljas.

Varustatud igaks katsumuseks

Rohkem olulisi omadusi sinu jaoks

spinner