Isikupärastamise inspiratsiooniallikas

Lahe ja muretu liikvel olles

See varustus sobib suurepäraselt sinu järgmiseks väljasõiduks. Tänu arvukatele mugavusfunktsioonidele on selle mootorrattaga liikluses lihtne manööverdada ja sa saad igas olukorras rahulikuks jääda. Pro esituli mitte ainult ei näe välja ikooniline, vaid suurendab ka sinu turvalisust. Tänu soojendusega käepidemetele on sul kõik kontrolli all, isegi madalamal temperatuuril. Mugava ühekohalise sadula taga on pagasiraami koht – ideaalne üksinda reisimisel.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Pro esituli

Pro esitule korral on esitulel ikooniline valgustuselement, mis toimib ääre- ja päevasõidutulena. Koos adaptiivse esitulega parandab see sõitja nägemist ja nähtavust, muutes sõitmise ohutumaks.

Tagurdusfunktsioon

Tagurdusfunktsioon teeb manööverdamise ja parkimiskohalt lahkumise lihtsamaks, näiteks ebatasasel pinnasel ja kitsastes kohtades. Elektriline tagurdusfunktsioon aktiveeritakse tühikäigul juhtraual oleva nupu vajutamisel. Selle sisselülitamisel kuvatakse ekraanil R-täht. Pärast seda, kui oled mootorratta parkimiskohalt vaevata välja manööverdanud, saad suunduda lõdvestunult oma järgmisesse sihtkohta.

Soojendusega käepidemed

Külmad käed jäävad minevikku: elektrilised soojendusega käepidemed pakuvad mitmeastmelist kontrolli. Need suurendavad mugavust ja samal ajal muudavad sõidu turvalisemaks, kuna soojade käte ja tundlike sõrmedega on mootorratta juhtimine külma ilma korral ja vihma käes sõites palju lihtsam.

Mäestardi assistent (HSC)

Mäestardi assistent teeb mootori töötamise ajal kallakutel peatumise muretuks ja muudab paigaltvõtmise mugavamaks kui eales varem. Pärast aktiveerimist takistab paigaltvõtuabi automaatselt mootorratta tagasiveeremist, muutes selle väärtuslikuks toeks, eriti pagasiga mootorratturite jaoks.

Must madal ühekohaline sadul

Sportlik must ühekohaline sadul on lühendatud iste, et sobida pagasiraami valikuga. Sadula kvaliteetsest kunstnahast, hallide kontrastsete õmblustega pind sobib suurepäraselt kokku sõiduvahendi disainiga. Ideaalne kõigile neile, kellel meeldib üksi sõita.

Must pagasiraam

Must pagasiraam on täiuslik valik üksi sõitvatele mootorratturitele, kes eelistavad kaassõitjale lisapagasit. Raami kandevõime on kuni 10 kg väiksema pagasi jaoks ja see ühildub eranditult pagasiraami jaoks mõeldud ühekohalise sadulaga.

Krunditud täitepaneel

Alati stiilne ja korras mulje teel: krunditud täitepaneel sulgeb kohvrite ja tiibade vahelise prao, et mootorratta tagaosa tunduks eriti korras. Plastist valmistatud täitepaneeli saab värvida endale meelepärases värvitoonis.

Kõik, mida vajad oma unistuste ratta jaoks.

Sul on ideed, meil on lisatarvikud. Siit leiad kõik, mida vajad isikliku isikupärastatud mootorratta jaoks.

Konfiguraatori juurde
spinner