Mani saare võidusõit

Võidusõiduks valmis

See varustustase paneb võidusõidufännide südamed kiiremini põksuma. Selle ratta jaoks sobiv sõit: võta ette sõiduretk Mani saarele ja tunne end maailmakuulsal mägirajal kui tõeline võidusõitja. Tänu eksklusiivsetele tarvikutele ei teki sul mingeid probleeme.

+ Loe edasi
Mine konfigureerima external-link-arrow-slim
Mootorivõre

BMW Motorradi mootorivõre kaitseb võidusõidurajal mootorit rehvi kulumise ja kivikildudest põhjustatud kahjude eest.

M-mootorikaitse

Vahetatava plastpadjaga M-mootorikaitse kaitseb mootorit äärmuslikel kurvimanöövritel otse asfalti vastu kraapimise eest.

M Carboni veljed

Ülimalt kõrgtehnoloogiline omadus. M Carboni velgedega suudab ratas teel saavutada maksimaalse sõidudünaamika ja paindlikkuse.

Tagaratta pukk

Tagaratta puki abil on lihtne mootorratta tagumist ratast üles tõsta. Pukk tagab kindla toetuspinna. See on äärmiselt stabiilne ja paksemast materjalist kui tavalised rattapukid. Topeltrattad muudavad tungrauaga ülestõstmise lihtsamaks ja on eriti vastupidavad.

Rattapuki kinnitusega M-ketipinguti

Rattapuki kinnitusega M-ketipinguti võimaldab täpselt seadistada nii keti jäikust kui ka tagaratta joondust ning muudab mootorratta eriti sportlikuks. See on freesitud väga kergest, kuid stabiilsest ja tugevast alumiiniumsulamist. Topeltanodeerimine annab optimaalse korrosioonikaitse.

 

Mootorratta M-matt 250 × 105 cm

Ainulaadne koht sinu rattale. Mootorratta M-matt on ilusa kujundusega ning kaitseb usaldusväärselt sinu põrandat, kui oma ratast hooldad. Matt ei libise ja on valmistatud tulekindlast materjalist. Praktilise mati suurus on 250 × 105 cm.

Maksimaalselt sinu moodi

Rohkem maastiku- või võidusõitu? Pikad reisid või lühikesed otsad? Üksi või kaassõitjaga? Sul on nii kõrged ootused kui ka enda ideed. Konfigureeri isiklik MaXimeeRija, lähtudes enda vajadustest.

Mine konfigureerima
spinner