Kurvide jahil

Elav tsentrifugaaljõud

Sa tead, mida me mõtleme: sirged on selleks, et kiirendada. Kuid esimene asi, mille R 1250 R kurvides kiiremini tööle paneb, on sinu pulss. Erimudeli kolvilöök on plahvatuslik ja see suunatakse otse asfaldile, pannes sirgel kiirendades igatsema järgmist kurvi. Muidugi eelistad sa sõita üksinda. Ja on selge, et lõbutsemiseks pole tegelikult palju vaja. 

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Ühekohaline

Sõites üksi: ühekohalisena saab kahekohalisest R-ist tõeline „monoposto“. Elegantne kaassõitja istme kate loob sportliku välimuse. Lisaks on eemaldatud tagumised jalatoed ja käepidemed. Tagaosa on õhuke ja karge, rõhutades R 1250 R-i dünaamilisi ja sportlikke ambitsioone.

6,5" TFT-ekraani kaitseklaas

Kaitseklaas hoiab 6,5-tolliselt TFT-ekraanilt eemal mustuse ning kaitseb kivitäkete ja muude kahjustuste eest. Karastatud klaasil on pimestamis- ja peegeldamisvastane pind, et saaksid oma TFT-ekraani alati lihtsalt lugeda. BMW Motorradi logoga.

Sõites kaassõitjaga

Koossõitmine muudab selle kaks korda lõbusamaks

Kas sulle meeldib jahtida kurve koos kaassõitjaga? R 1250 R on ka selleks ideaalselt varustatud. Kui eelistad sõita kahekesi, on see lisavarustus just see, mida vajad.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Kaassõitjapakett

Kahekordista sõidurõõm koos nendega, kellele samuti meeldib möödavihisev õhk. Kaassõitja istme ja sobivate jalatugedega kaassõitjapakett võimaldab sportlikku turismirõõmu kahele.

Eridisain 719

Eridisain 719 Billet-pakett Classic

Eridisain 719 Billet-pakett Classic sisaldab freesitud silindripeade katteid, sealhulgas süütepooli katet, õlitäiteava korki ja mootori korpuse katet. Silindripea kaante ja mootori korpuse esikatte valmistamiseks kasutatakse sepistustoorikut. Eridisain 719 Billet-pakett Classic II sisaldab paisupaagikatet, reguleeritavaid juhi jalatugesid, freesitud jalgpiduri- ja sidurihooba ning mitmeti reguleeritavat käsipiduri- ja sidurihooba. Visuaalselt efektsed on ka freesitud peeglid oma puhta alumiiniumi välimusega.

Eridisain 719 Billet-paketid Storm

Eksklusiivse eridisain 719 valikus olevad Billet-paketid Storm ja Storm II loovad disainile iseloomulikud aktsendid, kasutades kvaliteetseid komponente range hõbehalli välimusega. Freesitud osad, mis on valmistatud anodeeritud alumiiniumist, väljendavad sinu kirge detailide vastu ja loovad eksklusiivset väärtust. Samuti rõhutab eridisain 719 kaubamärk mootorratta ilmselget kvaliteeti. Iga freesitud osa sobib sujuvalt järgmise osaga, harmoneerudes ideaalselt mootorratta disainiga. Eridisain 719 Billet-pakett Classic sisaldab freesitud silindripeade katteid mootori juures, aga ka süütepooli katet, õlitäiteava korki ja mootori korpuse katet. Eridisain 719 Billet-pakett Storm II sisaldab peegleid, freesitud paisupaagikatet, reguleeritavaid juhi jalatugesid, freesitud jalgpiduri- ja sidurihooba ning mitmeti reguleeritavat käsipiduri- ja sidurihooba.

Eridisain 719 Billet-pakett Shadow

Eridisain 719 Billet-pakett Shadow rõhutab mootorratta sportlikku iseloomu oma kvaliteetsete mustade/hõbedaste alumiiniumkomponentidega. See sisaldab mootori korpuse esikatet ja silindripea katteid, süütepoolide katet, õlitäiteava korki ja musta plastist liugurit silindripea katetel. Eridisain 719 Billet-pakett Shadow II sisaldab jalg- ja käsihooba, peegleid ja jalatugesid, mis pakuvad tohutut väärtust ja täpset sobivust. Freesitud paisupaagid ühendavad endas stiili ja funktsionaalsuse.

Eridisain 719 Classic ratas ja eridisain 719 Sport ratas

Stiilne disain ja tipptasemel kvaliteediga töötlus on näha ka velgedes: valik on sinu. Eridisain 719 Sport ratas rõhutab R-i dünaamilist külge. Või vali kaasaegse moega eridisain 719 Classic ratas, mis on tuttav mudelilt BMW R nineT. R 1250 R-ile on nüüd saadaval sisekummita kodarveljel ratas, mis on 3 kg kergem kui tubular-rehvidega kodarveljel ratas. Ükskõik kumma kasuks otsustad, veljed tõstavad esile sinu iseloomu.  

spinner