Pulsikiirendaja

Sinu pulss lööb njuutonmeetrites

Oma spordiarmastust saad sa välja näidata juba F 900 XR Sporti pilkupüüdva disainiga toonis Racing Blue metallik. Veelgi sportlikumat sooritust pakkuva ulatusliku elektroonikapaketiga ning adaptiivset esituld sisaldava Headlight Pro abil oled teistest juba kaugel ees ka ilma finišijooneta.

 

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine

Vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine (Dynamic ESA) reguleerib amortisaatori summutust automaatselt vastavalt sõiduoludele. Vali erinevaid amortisaatorite sätteid sõidu ajal ning seadista vedru eelpingutus seismise ajal vaid ühe nupuvajutusega.

Sõidurežiim Pro

Sõidurežiimiga Pro saab masina rakendusalasid oluliselt laiendada, kontrollsüsteemid tajuvad ka kurvide võtmist. Valitud režiimiga kohandatakse lisaks gaasireaktsioonile ka ABS Pro, MSR-i ja dünaamilise veojõukontrolli (DTC) ning ka vedrustuse dünaamilise elektroonilise reguleerimise standardseadeid.

Pro käiguassistent

Pro käiguassistent võimaldab käike peaaegu igasuguse koormuse ja mootori pöörete juures ilma sidurit kasutamata üles ja alla vahetada. Seega vähendab assistent käiguvahetusaegu oluliselt ning vähendab sinu sidurikäe koormust, pakkudes suuremat dünaamilisust, sõidunaudingut ja mugavust.

Sportlikud disainielemendid

Reguleeritav siduri- ja käsipidurihoob

Anodeeritud alumiiniumist valmistatud CNC-freesitud käsihoobadel on kolm seadet sobiva haardekauguse leidmiseks ning need tulevad koos kokkuminekumehhanismiga gaasiga, et vähendada võimalikke kahjustusi kokkupõrkel. Nende välimus ühildub mootorrattaga täiuslikult ning rõhutab sinu individuaalsust.

Reguleeritavad sõitja jalatoed

Mustast anodeeritud alumiiniumist valmistatud sõitja jalatoed ühendavad endas dünaamilise välimuse ning kõrgeima taseme ergonoomika ja sportlikkuse. Tänu soonelisele pealispinnale ja kolmele kõrguseastmele garanteerib jalatugi ka täiendavat haarduvust ning täiusliku sõidukikontrolli.

Käsipidurihoova kaitsed

Käsipidurihoova kaitsed annavad kompromissitust sportlikkusest selgelt teada. Alumiiniumist ja plastist valmistatud kumer klamber kaitseb juhtraual piduri- ja sidurihooba kogemata rakendamise eest teise sõiduki puudutuse korral ning seeläbi sõiduki õnnetuses kahjustamise eest.

Mootorispoiler

Põrutus- ja UV-kindlast plastist valmistatud elegantne kolmeosaline spoiler tagab individuaalse ja sportliku ilme. Sõidukivärvis küljedetailid loovad rabava visuaalse aktsendi.

Headlight Pro

Headlight Pro paketiga on esitulel ikoonilised valgustuselemendid, mis toimivad gabariiditulede ja päevasõidutuledena. Koos adaptiivsete kurvituledega parandab see sõitja nägemist ja nähtavust, muutes sõitmise ohutumaks.

 

Toonitud Sport-tuuleklaas

Sport-stiilis ratas särab erksa värviviimistlusega Racing Blue metallik 2. Rabava kontrasti loovad matis metalliktoonis Granite Grey radiaatorivõre ja keskel asetsev kütusepaagi kate, rattapöiad toonis Night Black ja kuldsed kahvlitorud. Madalam ja toonitud Sport-tuuleklaas rõhutab dünaamilist ilmet.

Distantsimeister

Alati liikumises

Igaüks, kes jahib järjepidevalt igat kurvi, ei pea häbenema seda maailmale näidata. Style Triple Black aitab sul näidata, milline on su ratta võimsus. Huvitavad kontrastid matis metalliktoonis Granite Grey, värvitoonis Night Black rattapöiad ning mustad fikseeritud kahvlitorud ja käekaitsmed rõhutavad sportlikku välimust.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Tempomaat

Elektroonilist tempomaati saab käivitada alates 30 km/h ning see hoiab sõidukiiruse püsivana. See võimaldab eriti just pikki maanteelõike lõõgastunult läbida. Funktsioon inaktiveeritakse pidurdamisel ning valitud kiiruse juurde naastakse naasmisnupule vajutamisega.

Kohvrihoidik

Reisikohvreid ja pehmeid kohvreid saab lihtsalt ja kindlalt kena välimusega kohvrihoidiku külge kinnitada. Kui kohvreid pole kinnitatud, on diskreetne hoidik vaevu märgatav.

 

Sportkohver

Vastupidavast polüestrist valmistatud kvaliteetsed pehmed kohvrid paistavad silma oma praktiliste detailide ja 20-liitrise mahuga. Sellised omadused nagu veekindel sisetasku, ümbritsev lukk, kandesang ning mootorrattale lihtsaks paigaldamiseks kasutatav kiirvabastusklamber tagavad kindla kinnituse ja praktilise käsitsemise.

 

Touring-kohvrid

Kvaliteetsed kõvade seintega Touring-kohvrid pakuvad kumbki oma 32-liitrise mahuga enam kui piisavalt ruumi pikamaareisi pagasi või isegi mootorrattakiivri jaoks. Need on lukustatavad, pritsmekindlad ning neid saab täiustada veekindla sisetaskuga –  täiuslik reisikaaslane nii lühikesteks kui ka pikkadeks sõitudeks. Kvaliteetsed kohvriseinad on sõidukiga ühtivas värvitoonis.

 

Suur kütusepaagile asetatav kott

Kütusepaagile asetatav vastupidavast polüesterkangast tehtud kott on tulvil nutikaid funktsioone ja seda saab vastavalt vajadusele suurendada alates 11 kuni 16 liitrini. Kaarditasku ja välistaskud pakuvad lisaruumi. Nutikas rihmkinnitus hoiab seda kindlalt paigal ja ühtlasi on seda kerge kasutada.

 

Kütusepaagile asetatav kott, väike, 5–9 l

Rihmkinnitusega vastupidav väike kütusepaagile asetatav kott on ideaalne kaaslane lühireisidel. Peamine tasku koos eemaldatava veekindla sisetaskuga, kaabliava, 5,5-liitrine maht, kandesang ning eemaldatavad kotirihmad on praktilised omadused, mille tõttu ei jää igapäevaelus midagi vajaka.

Mugavusiste

Tänu täiendavale polstrile pakub mugavusiste märgatavalt suuremat juhi ja kaassõitja istumismugavuses, lubades neil seega rohkem muretuid kilomeetreid selja taha jätta. See muudab isegi pikad reisipäevad lõõgastavamaks ja pingevabamaks.

Navigeerimine

Navigatsioonikoost

Juhtraual koos hoidiku ja kinnitusraamiga asuva navigatsioonikoostu eesmärk on hoida BMW Navigatorit juhi vaateväljas. Navigatsioonisüsteemi ja Connectivity-funktsioone saab juhtraual asuva mitmikjuhteseadmega lihtsasti käsitseda.

 

Navigator VI

Navigator VI ei ole ainult reisifännidele. Süsteem teeb teekonnaplaneerimisest lapsemängu ja pakub mitmeid lisafunktsioone, mis muudavad iga reisi elamuseks. Viietolline puuteekraan on veekindel ja lihtsalt loetav ka otseses päikesevalguses, ning annab ka vajaliku ülevaate.

Tugihark

Tugihark tagab selle, et mootorratas seisab ohutult ja kindlalt, ning pakub eeliseid näiteks tankimisel, kohvrite laadimisel või maha laadimisel ning hooldustööde ajal. Lisaks antakse ka rehvidele ja vedruelementidele pikematel seisuperioodidel puhkust.

LED-lisaesituled

Võimsad LED-lisaesituled pakuvad tänu kaugemale valgustamisele vajalikku nähtavust ka halbades tingimustes, mis teeb neist põhiesitulede täiusliku kaaslase. LED-tehnoloogia tagab peaaegu kulumisvaba töö.

Linnade kollektsionäär

Linnade avastamine.

Liiklusummikutest möödudes on otseteed sul alati meelel. Sa liugled vaistlikult läbi linnavõrgu. Tänu ergonoomilistele valikutele ja vahemikus 775–870 mm reguleeritavale sadula kõrgusele kohandub ratas sinu ja sinu eluga ideaalselt. Võtmeta käivituse abil on seda lihtne käivitada. Praktiline ja alati sinuga kaasas: väike pealiskohver kõigi oluliste sõitude jaoks.
Värviviimistluses Light White põhimudel demonstreerib sportlikku kergust. Radiaatorivõre ja keskel asetsev kütusepaagi kate on matis metalliktoonis Granite Grey, sadul on musta värvi. Rattapöiad matis metalliktoonis White Aluminium täiustavad selget disaini.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Võtmevaba käivitus

Võtmevaba käivituse abil jääb võti edaspidi sinu taskusse. Seda seetõttu, et võtmevaba süsteem on äärmiselt mugav ning laseb ratturil oma masina vaid nupuvajutusega käivitada. Ka juhtraualukku ja kütusepaagi korki saab sel viisil lukust avada. Seega on moto järgmine: lihtsalt hüppa peale ja asu teele!

Soojendusega käepidemed

Külmad käed jäävad minevikku: elektrilise soojendusega käepidemed pakuvad mitmeastmelist kontrolli. Need suurendavad mugavust ja turvalisust, kuna soojade käte ja tundlike sõrmedega on sõiduki juhtimine lihtsalt parem. Käepidemesoojendust juhitakse mugavalt juhtraual asuva multifunktsioonlülitiga.

Käsihoobade kaitsed

Käsihoobade kaitsed annavad kompromissitust sportlikkusest selgelt teada. Alumiiniumist ja plastist valmistatud kumer klamber kaitseb juhtraual piduri- ja sidurihooba kogemata rakendamise eest teise sõiduki puudutuse korral ning seeläbi sõiduki õnnetuses kahjustamise eest.

Pagasiraam

Hoiusta pealiskohvrit või muud pagasit lihtsalt ja kindlalt stabiilse pagasiraami peal, mis on valmistatud pulberkattega valualumiiniumist. Kuna pealiskohvri kinnitusplaat on fikseeritud mootorratta külge ning kaitstud vibratsiooni eest, paned sa tähele, kui palju paremini su mootorratas paigaldatud pealiskohvriga suurel kiirusel sõites käitub.

Väike pealiskohver

Väike pealiskohver, 30 l

30 liitrit mahutavas veekindlas plastist pealiskohvris on piisavalt ruumi kiivrile. Kaas, mis on valikuliselt saadaval toonis Asphalt Grey matt metallik, Black Storm metallik, Racing Red või Light White, ning mille pehmelt sulguvad hinged tagavad vaikse sulgumise, rõhutab kvaliteetset ilmet.

Rehvirõhu kontrollsüsteem (TPC)

Rehvirõhu kontrollsüsteem (TPC) annab teavet hetke rehvirõhu kohta ning teavitab rõhu kadumisel juhti varakult võimalikest ohtudest. Väärtusi saab kuvada juhiekraanil. Kollane tagatuli ja punane hoiatustuli teavitavad sõitmise ajal automaatselt seadeväärtustest kõrvale kaldumisest.

ECALL

Intelligentne hädaabikõne võtab õnnetuse korral automaatselt ühendust BMW kõnekeskusega, et käivitada päästemeetmed nii kiiresti kui võimalik. Sõiduki asukoht edastatakse ning võimalusel algatatakse esmane vestlus asjassepuutuva isikuga. Süsteemi on võimalik aktiveerida ka käsitsi, näiteks teiste teekasutajate abistamiseks.

BMW Motorradi originaaltarvikud

Anna oma F 900 XR-ile eksimatu välimus. Meie tarvikute kataloogist leiad sa kõik vajaliku, et teha mootorratas täiesti omaenda F 900 XR-iks.

+ Loe edasi

Laadi alla täielik tarvikute kataloog

2020. a BMW Motorradi originaaltarvikute kataloog
PDF   |   47.89 MB   |   Eesti keel
This is disclaimer text for gpx download files.
spinner