Tähelepanu, valmis olla, start

Sina oled valmis ning meie samamoodi

Ideaalse varustusega järgmiseks võistlusrajakülastuseks: tänu lisastendile, M-mootorrattamatile, M-katete komplektile ja M-rehvisoojendajatele oled sõiduks kohe valmis. Optimeeritud M Endurance’i iste ja M-jalatoesüsteem annavad pidurdamisel ja kurvides rohkem tagasisidet. Süsinikkiust tagaistmekate täiendab superbike’i välimust. Eriti praktiline: kinnita seikluskaamera adapteriga süsinikkiust tagaistmekatte õnarusse ning paigalda M-andmelogija ja ringiajaloenduri GPS-vastuvõtja.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Sport-lisastend tagaosas ja montaažistendi kinnitused

Sport-lisastendiga saab mootorratast hõlpsasti tagarattast üles tõsta tänu kahele topeltabirattapaarile. Stend on äärmiselt stabiilne ja selle materjal on tavaliste lisastendide omast paksem. M-montaažistendikinnitus muudab töö veelgi lihtsamaks. Kvaliteetne kiigeadapter paigaldatakse tagaratta kiige külge ja see võib jääda mootorratta külge ka sõidu ajaks.

M-mootorrattamatt

Eksklusiivne koht sinu isiklikule mootorrattale: mootorrattamatil ei ole mitte ainult atraktiivne disain, vaid see kaitseb ka maapinda õli- ja bensiiniplekkide eest. Lisaboonuseks on libisemis- ja tulekindel materjal, millest matt on valmistatud. Praktilise mati mõõtmed on 250 × 105 cm.

M-rehvisoojenduskomplekt

M-rehvisoojenduskotid soojendavad nii maanteel kasutamiseks sobivad sportrehvid kui ka slick-rehvid 90 °C kasutustemperatuurini 45 minutiga. See tähendab, et parem haarduvus on saadaval kohe boksist välja sõites, tagades seega suurema turvalisuse ja parema tempo juba esimesel treening- või võistlusringil.

M Carboni tagaistmekate ja M Carboni istmepadi

Üksi sõitjatele mõeldud M Carboni tagaistmekate rõhutab sportlikku ambitsiooni. Kinnita seikluskaamera adapteriga süsinikkiust tagaistmekatte õnarusse ning paigalda M-andmelogija ja ringiajaloenduri GPS-vastuvõtja, et anda mootorratta superbike’i-ilmele viimane lihv.

M-katete komplekt*

Lihtsalt eemalda peegel ja numbrimärgihoidik ning paigalda nende asemele M-katete komplekti katted. Ja võidki võistlusrajale sõita.

*Ainult võidusõiduks. Ainult võistlusrajal kasutamiseks. Keelatud kasutada avalikel teedel.

M-jalatoesüsteem

Kerge ja õhuke CNC-freesitud M-jalatoesüsteem võimaldab maksimaalset vabadust ja haaret. Süsteem on nähtavalt anodeeritud, musta värvi, M-logo ja BMW tähistega, et rõhutada RR-i dünaamilist välimust. Arvukad reguleerimisvõimalused ei jäta sõitjat ergonoomika ja sportlikkuse poolest millegi järele igatsema.

M Endurance’i iste

Tunneb end võistlusrajal koduselt: 850 mm kõrgune M Endurance’i iste pakub suurepärast tuge, eriti sügavalt kurvidesse kallutamisel.                            

Aeg uhkeldada

Tõeline pilgupüüdja

Selle eksklusiivse varustuse abil saad keskenduda endale ja oma uuele isikupärastatud RR-ile: kvaliteetsed M Carboni süsinikkiust osad, nagu kütusepaagi äärised, õhuvõtukambri kate, voolundi küljepaneelid ja rattakatted tagavad eksklusiivse ja sportliku ilme – just nagu ka M-logo ja BMW tähistega M-jalatoesüsteem. Kokkupandavad ja reguleeritavad M-i piduri- ja sidurihoovad ning M-i pidurihoovakaitse edastavad selge sõnumi. Selle RR-iga oled sa tähelepanu keskpunktis. 

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
M-jalatoesüsteem

Kerge ja õhuke CNC-freesitud M-jalatoesüsteem võimaldab maksimaalset vabadust ja haaret. Süsteem on nähtavalt anodeeritud, musta värvi, M-logo ja BMW tähistega, et rõhutada RR-i dünaamilist välimust. Arvukad reguleerimisvõimalused ei jäta sõitjat ergonoomika ja sportlikkuse poolest millegi järele igatsema.

Kokkupandavad M-i piduri- ja sidurihoovad ning M-i pidurihoovakaitse

Korrosioonikindlast anodeeritud alumiiniumist valmistatud ülasuunas kokkupandavad CNC-freesitud M-i piduri- ja sidurihoob ning pidurihoovakaitse rõhutavad eriti muljetavaldavalt mootorratta sportlikkust ja annavad maanteel kompromissitust sportlikkusest selgelt märku.

M Carboni kütusepaagiäärised

M Carboni kütusepaagiäärised on eriti löögi- ja UV-kindlad, kõrgläikega värvi ja kvaliteetse süsinikstruktuuriga, muutes sinu RR-i eriti vastupidavaks. Samal ajal vähendab see RR-i kogumassi.

M Carboni õhukambrikate

Õhukamber tagab optimaalse õhuvarustuse – M Carboni õhukambrikate garanteerib aga kokkusobiva välimuse, mis rõhutab ühtlasi visuaalselt RR-i sportlikkust.

M Carboni voolundi küljepaneelid

M Carboni voolundi küljepaneelid võtavad sportlikkuse kohta selge seisukoha, ja mitte ainult välimuse poolest. Need on värvitud UV-kindla kõrgläikega värviga ning on eriti löögikindlad.

M Carboni rattakatted

Eesmised ja tagumised M Carboni rattakatted kaitsevad nii mootorratast kui ka sellega sõitjat – lisaks rõhutavad need masina dünaamikat sellele vastava sportliku välimusega.

Sooritusvõime kohtub vastupidavusega

Rohkem aega täiusliku ringiaja eest võitlemiseks

Optimaalne varustus ajaks, kui oled väga sportlik ja sadulas veidi kauem – järgmisel võistlusrajakülastusel? Tänu M-teljekaitsmetele, M-mootorikaitsmetele ja radiaatori kaitsevõredele on sinu mootorratas kivitäkete ja kriimustuste eest optimaalselt kaitstud. Kõrgem toonitud tuuleklaas tagab ideaalse kaitse tuule eest ning seega suurel kiirusel suurema mugavuse. Vajaliku pagasi saad paigutada mugavalt oma 10 l paagikotti ja 20 l tagakotti. 

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
M-teljekaitsmed

M-teljekaitsmed on valmistatud äärmiselt hõõrdekindlast plastist, et kaitsta kukkumise korral usaldusväärselt kahvlit ja tagaratta kiike.

M-mootorikaitse

Vahetatava plastpadjaga M-mootorikaitse kaitseb mootorit äärmuslikel kurvimanöövritel otse vastu asfalti kraapimise eest.

Paagikott, 10 l

BMW Motorradi 10-liitrine kütusepaagile paigutatav kott koos ühendusrihmaga sobib täiuslikult mootorratta võidusõidudisainiga. See ei libise paigast ja pakub reisitarvetele piisavalt ruumi tänu eemaldatavale sisekotile ning 6-lt 10-le liitrile suurendatavale mahule.

Tagakott, 20 l

BMW Motorradi 20-liitrine tagakott on kohandatud täiuslikult mootorratta võidusõidudisaini järgi. Seda saab paigaldada kaassõitjaistmele ilma spetsiaalsete klambriteta ning see jääb igas suunas stabiilseks.

Radiaatori kaitsevõred

BMW Motorradi radiaatori kaitsevõred kaitsevad võistlusrajal rehvide hõõrdeosakeste ja kivitäkete eest.

Kõrge toonitud tuuleklaas

BMW Motorradi kõrge toonitud tuuleklaas on loodud võistlusratastele omase kuplikujuga. See pakub sõitjale kurvis kallutades optimaalset kaitset tuule eest ning toonklaas tagab parema nähtavuse. Samuti võimaldab see maksimaalset kiirust märgatavalt suurendada, kuna vähendab õhutakistust.

spinner