Route illustration on map with information about stops and final distance travelled.

Kiire, lihtne ja paindlik

Kodune seinakontakt, BMW Wallbox või avalik laadimispunkt: oma BMW CE 04 vajaliku energiaga varustamiseks võid valida ükskõik millise neist variantidest. Sünergiad BMW Groupis ning sellest tulenevad standardid sõiduautodele kehtivad ainulaadsel viisil ka sinu BMW CE 04 puhul: alates tehniliste komponentide tarnest kuni kõrgepingetehnoloogiani ja sellega seotud nõueteni kaablitele, pistikutele ja avariiväljalülitusele. Ning otse loomulikult kehtib sama ka sinu BMW Wallboxi tööle.

+ Loe edasi

Laadimine kodusest seinakontaktist

Laadimine kodusest seinakontaktist

Kasuta mugava Schuko-pistikuga standardset Mode 2 laadimiskaablit (põhivarustuses), et oma BMW CE 04 lihtsasti kodusest seinakontaktist laadida. Tänu sinu motorolleri 2,3 kW laadimisvõimsusele laeb see viiemeetrise laadimiskaabli abil 0–80% ligikaudu kolme ja poole tunniga.

+ Loe edasi

Laadimine BMW Wallboxiga

Laadimine BMW Wallboxiga

Isiklik laadimisjaam sinu kodus. Kasuta alaliselt paigaldatud BMW Wallboxi, et laadida oma BMW-d, MINI ja BMW CE 04. Selle toimingu käigus teavitab olekukuva igal ajal sind laadimise hetkeolekust. 2,3 kW juures laeb sinu motoroller end 0–80% kolme ja poole tunniga. Lisavarustuses oleva kiirlaadija abil on sul võimalik asju veelgi kiiremaks muuta. Kuni 6,9 kW ning maksimaalse laadimisvooluga võtab sama laadimistoiming aega vaid 65 minutit.

+ Loe edasi

Laadimine avalikes laadimispunktides

Laadimine avalikes laadimispunktides

Kasuta lisavarustusena saadaolevat Mode 3 laadimiskaablit, et laadida oma BMW CE 04 mugavalt avalikes laadimispunktides. Nii laeb sinu motoroller end 2,3 kW juures 0–80% kolme ja poole tunniga. Kasutades lisavarustuses olevat 6,9 kW laadimisvõimsusega kiirlaadijat, väheneb selleks vajalik aeg 65 minutini – sõltuvalt kasutatavast laadimispunktist.

+ Loe edasi

Laadimine kiirlaadijaga

BMW CE 04 on võimalik varustada kiirlaadijaga. Kasuta seda kiireks ja turvaliseks laadimiseks koduse Wallboxiga või avalikes laadimispunktides Mode 3 laadimiskaabli abil. Kiirlaadija on tehase lisavarustus. Seda kasutades võtad 6,9 kW abil laadimisvõimsusest viimast, laadides oma BMW CE 04 0–80% ligikaudu 65 minutiga.

+ Loe edasi

Laadimispunktid ja laadimisolek

Sinu marsruut laadimispunkti juurde

Sinu marsruut laadimispunkti juurde

Navigatsioonisüsteemi huvipunktide funktsioon näitab sinu valitud ümbruskonnas laadimispunkte ning juhatab sind nendeni kõige lühemat marsruuti pidi. Funktsiooni saad valida BMW Motorradi Connected-rakendusest, samuti võid valida marsruudi järgmise laadimispunktini otse sõiduki 10,25-tollise TFT-ekraani pealt.

+ Loe edasi

Alati pilk laadimisolekul

Alati pilk laadimisolekul

Rakendus BMW Motorrad Connected ütleb sulle laadimistoimingu ajal laadimise prognoositava lõpuaja ning näitab loomulikult, kui kauaks talletatud energiat jagub ja kui kaugele see sind viib. Seejärel saad nendele andmetele igal ajal ligi 10,25-tollise TFT-ekraani kaudu.

+ Loe edasi

Korduma kippuvad küsimused sõiduulatuse ja laadimise kohta

Kuidas mõjutab minu sõidustiil minu BMW CE 04 sõiduulatust?

On ilmselge, et sõidustiil mõjutab energiatarvet ning seeläbi sõiduulatust. Oma BMW CE 04 sõiduulatuse maksimeerimiseks vali sõidurežiim Eco. Motorolleril on ka energiatagastussüsteem, mis laeb kõrgepingeakut rekuperatsiooni teel. Sõitmisel ette mõtlemine, mõõdukas kiirendamine ning pikaajaliselt maksimumkiirusel sõitmise vältimine aitavad samuti sõiduulatuse suurendamisele kaasa.

Kas BMW CE 04 aku kulub aja jooksul?

Liitiumioonaku mahtuvus kukub kogu selle kasutusperioodi vältel. Meie akusertifikaadis täpsustame oma klientidele selles kontekstis parima võimaliku töövõime. See kehtib esimese 40 000 kilomeetri puhul ja lõppeb viis aastat pärast algset üleandmist või esmast registreerimist. Kui kõrgepingeaku sellel perioodil kahjustub, parandame tasuta igasuguse olulise kahju. See kehtib ka ulatusliku mahtuvuse kao kohta. Lisateabe saamiseks külasta oma volitatud BMW Motorradi edasimüüjat.

Kas saan BMW CE 04-ga sõita ka siis, kui kiirlaadimisvõimalus ei ole mulle kättesaadav?

Loomulikult – sel juhul on võimalik sõidukit laadida tavapärase laadimiskaabliga kodusest seinakontaktist ning ilmselgelt ka avalikes laadimispunktides. Laadimistoiming võtab sel juhul kiirlaadimisvõimalusega võrreldes lihtsalt rohkem aega.

Mida pean kodusest seinakontaktist laadimise puhul arvesse võtma?

Standardne 2,3 kW laadimisvõimsusega laadimiskaabel on osa BMW CE 04 põhivarustusest*. Viie meetri pikkusena tagab see enamikul juhtudel juurdepääsu koduse seinakontaktini. Ära kasuta pikendusjuhtmeid.

*Turupõhine pakkumine

Kuidas leian liikvel olles minu BMW CE 04-le sobiva laadimisvõimaluse?

Laadimisvõimalusi saad leida, kasutades BMW Chargingu rakendust (ja kõiki teisi laadimisrakendusi) ning rakendust BMW Motorrad Connected. Samuti saad lasta pardaloleval navigatsioonisüsteemil end laadimispunktide juurde juhatada, kasutades huvipunktide funktsiooni.

Millist laadimiskaablit pakub BMW Motorrad avalikes laadimispunktides laadimiseks?

Riigipõhiste erinevuste tõttu laadimispunktide paigalduses tuleb kasutada ühe- kuni kolmefaasilisi laadimiskaableid. Koos ühilduva kaabliga saab BMW CE 04 laadida kuni 6,9 kW-ga.

Kuidas pääsen ligi oma BMW CE 04 laadimisolekule?

BMW CE 04 laadimisolekut näeb sõiduki TFT-ekraanilt. Samal ajal saad kasutada rakendust BMW Motorrad Connected, et näha vooluvõrgus oleva motorolleri laadimisaja prognoositud lõppu.

Kuidas saan hankida BMW Wallboxi?

Wallboxi saab paindlikult ja lihtsalt kodusesse vooluvõrku ühendada. Tänu suurele laadimisvõimsusele ja kolmefaasilisele laadimisele (kui sinu BMW CE 04-le on paigaldatud lisavarustuses kiirlaadija) vähendab see tõhusalt laadimisaega. Wallboxi kaabel on viie meetri pikkune. BMW Wallboxi saab soetada igalt sõiduautode ja mootorrataste edasimüüjalt.

Isegi digitaalseid elemente on parim oma silmaga nautida

Sujuvam ei saakski olla: koge BMW CE 04 proovisõidul. Võta kaasa ka oma nutitelefon ja avasta, kui täiuslikult BMW CE 04 sinu maailma integreerub.

Lepi kohe proovisõit kokku
spinner