Visioonsõidukid teevad maailmale tiiru peale.

Pärast avalikkuse ette astumist 7. märtsil toimunud 100-aastase sünnipäeva üritusel, asus BMW VISION NEXT 100 kontseptauto sümboolsele maailmaturneele Hiinasse, Suurbritanniasse ja USAsse, kus tuleviku mootorrattas avalikustatakse suures finaalis. Turnee teema: „Iconic Impulses. BMW Groupi tulevikukogemus“. Visionäärina uurib BMW Group digiteerimise võimalusi ning tehnoloogia mõju meie era- ja tööelule.

Münchenist reisib BMW VISION NEXT 100 Pekingisse, et teha seal oma Aasia debüüt. MINI ja Rolls-Royce’i visioonsõidukid teevad oma debüüdi Londonis.

BMW Motorradi visioonsõiduki maailmadebüüdi lõplik suursündmus toimub Los Angeleses 11. oktoobril. Tuleviku mootorratas hakkab kuju võtma enne, kui see tegelikult avalikustatakse.

Tulevikukogemuste näitus BMW Weltis.

Samal ajal, kui toimub „Iconic Impulses. BMW Groupi tulevikukogemus“, algab Tulevikukogemuse näitus aprilli alguses Münchenis BMW Weltis Kaksikkoonuses. Näitus annab juubeliaastal ülevaate Iconic Impulses’i teemadest ja väljapanekutest.
+ Loe edasi

Ajutine väljapanek „100 meistriteost“

BMW Groupi 100. sünnipäeva tähistamiseks tutvustab ajutine näitus „100 meistriteost“ sadat olulist verstaposti BMW ajaloos. Alates 7. märtsist saavad BMW muuseumi külalised tutvuda ettevõtte viimase saja aasta meistriteosega, näiteks BMW 328, BMW 507 või BMW Turboga. Näitus tõstab esile ka teedrajavad otsused, mis aitasid vormida ettevõtet ja selle põnevat ajalugu kuni tänase päevani.
+ Loe edasi

Neli visiooni. Neli visioonsõidukit.

Olümpiahalli külalised saavad heita pilgu BMW VISION NEXT 100 visioonsõidukile.

Visioonsõidukite teave

Veel lugusid, mis võivad sulle huvi pakkuda.

Sobilikud mootorrattad.

spinner